dowolna

Mieszkania w centrum Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 017 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przytulne, jasne i zaciszne mieszkanie. Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko. Bardzo spokojna i cicha okolica, a jednocześnie niedaleko od centrum. Bardzo dobra komunikacja (prawie.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m w centrum Wrzeszcza! Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości aranżacyjne do stworzenia wygodnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł48,20 m² 14 232,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja cicha strona Zaspy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i praktycznych dzielnic Gdańska. Mieszkanie przy ul. Ciołkowskiego 5D to propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m na Przymorzu Małym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł72,50 m² 11 710,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Są mieszkania, które oferują coś więcej niż tylko metraż, tę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,21 m² 16 176,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta w Gdańsku! Masz okazję zamieszkać w historycznej kamienicy przy urokliwej ulicy Panieńskiej, w samym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł33,51 m² 14 443,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane w Gdańsku (dzielnica Siedlce). Lokal usytuowany jest w kameralnym, niskim budynku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł57,50 m² 13 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyposażenie pełne w cenie! Duży słoneczny balkon! Gdańsk Osowa! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańska - Osowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł32,58 m² 17 442,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament oddany do użytkowania. Podana cena 568 292 zł. jest wartością netto + vat 23% (699 000 zł.) W sprzedaży apartamenty od.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł33,40 m² 11 227,54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł69,44 m² 13 378,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Gdańska - Jasień. Nieruchomość znajduje się na parterze kameralnego budynku i posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Osiedle realizowane jest w Gdańsku na terenie dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. W ramach inwestycji oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 500 zł75 m² 13 153,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 108 zł53,14 m² 10 540,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 53,14 m2. Apartament znajduje się na 2/6 piętrze budynku. Apartament Z możliwością odliczenia 23% vat - bezpośrednio od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 500 zł35 m² 11 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 404 zł36 m² 11 094,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł68 m² 29 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Informację pod nr :   . MB nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z garażem podziemnym 150 m od morza na osiedlu Jelitkowo w Gdańsku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 000 zł33 m² 11 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 090 zł53,02 m² 10 450,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament z dużym ogródkiem na nowej inwestycji o powierzchni 53,02 m2. Apartament znajduje się na parterze budynku. Apartament Z możliwością odliczenia 23% vat -.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł54 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Funkcjonalny układ zapewnia komfort i prywatność, co wyróżnia je na tle.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł77,30 m² 17 710,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przyjazne rodzinie - Twoje 77 m Spokoju w Sercu Gdańska Szukasz miejsca, gdzie po intensywnym dniu w pracy przywita Cię szum drzew, a nie hałas tramwajów? Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 050 000 zł71,48 m² 14 689,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowo wykończony apartament z pełnym wyposażeniem. Apartament o powierzchni 82 m2 (po podłodze) składa się z obszernego pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 325 zł49 m² 13 496,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealny produkt inwestycyjny w świetnej lokalizacji Gdańska Idealne dla inwestora, pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub jako mieszkanie dla studenta. Cena brutto (wliczony vat 23%) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł94,07 m² 17 529,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania o wysokim standardzie, gdzie dbałość o detale i funkcjonalność idą w parze ? Zależy Tobie na dobrej komunikacji z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 650 zł73,10 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Świętej Barbary 11, na terenie prestiżowej inwestycji Angielska Grobla zrealizowanej przez dewelopera Górski. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 644 zł25,25 m² 14 322,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealny produkt inwestycyjny w świetnej lokalizacji Gdańska Idealne dla inwestora, pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub jako mieszkanie dla studenta. Cena brutto (wliczony vat 23%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 237 zł32 m² 14 851,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,90 m² 11 112,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń dla rodziny i jednocześnie świetną komunikację z całym Gdańskiem- ta oferta na Morenie spełnia oba te warunki. Funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 065 zł87,14 m² 11 969,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - nie płać prowizji i podatku pcc! cena promocyjna! Inwestycja oddana do użytkowania. Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,10 m² 14 199,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny 8% vat kup Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ten nowy, unikalny projekt na Wyspie Sobieszewskiej to połączenie bliskości przepięknych plaż Morza.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł28,68 m² 22 245,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nadmotławie | gotowe pod najem | Apartament inwestycyjny Na sprzedaż apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Nadmotławie dewelopera Robyg, przy ul. Siennej Grobli 6. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł43,80 m² 11 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

stan deweloperski | hala + komórka | Nowe Kowale Plus Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim położone na osiedlu Nowe Kowale Plus przy ul. Glazurowej 23. Nieruchomość o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,83 m² 12 056,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w hali garażowej - Gdańsk Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - możliwość remontu -> idealne dla rodziny bądź aktualnie gotowy produkt inwestycyjny. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 983 zł48,66 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesny 2-pokojowy apartament 49 m - Murapol, ul. Twarda, gdańsk Szukasz komfortowego miejsca do życia lub atrakcyjnej inwestycji w doskonałej lokalizacji? Ten nowy, 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł37,90 m² 34 300,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle garnizon/ inwestycja z 2023r./ APARTAMENT o powierzchni 37,90 mkw./ 4 PIĘTRO w siedmiopiętrowym budynku z windą/ panoramiczne okna/ ekspozycja wschodnia/ widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 440 zł40,52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,52 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł43,50 m² 21 816,09 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 43,5 m w Gdańskiej dzielnicy Letnica - blisko morza! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , znajdujące się na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,70 m² 13 977,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

<!-startfragment-> 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Gdańska - VII Dwór Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej części Gdańska - VII Dwór, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 500 zł88,67 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,67m2 z aneksem kuchennym oraz z antresolą o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary.