dowolna

Luksusowe mieszkania Gdańsk - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

649 000 zł45 m² 14 358,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 45 m , Gdańsk Ujeścisko Słoneczne Wzgórza Gotowe do zamieszkania, w pełni urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2016 roku idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

729 000 zł51 m² 14 378,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesny design w historycznej kamienicy - mieszkanie, które łączy klimat Wrzeszcza z najwyższym standardem wykończenia. Prezentujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie (2025).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

664 200 zł23 m² 28 878,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Waterlane Vintage Gdańsk, ul. Wałowa 17 Cena brutto z vat. Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie Z dwoma balkonami na 7 czyli ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę, gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powalna

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe, przestronne 3 pok. mieszkanie o pow. 65 m2 z dużą kuchnią i balkonem zlokalizowane w Śródmieściu Gdańska, na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przymorze Małe,Gdańsk

1 990 000 zł66 m² 30 220,20 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Widok na morze, taras od południa i cisza w sercu Gdańska? To mieszkanie Cię zaskoczy! Masz dość kompromisów? Marzysz o miejscu, które łączy komfort, lokalizację i świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

572 000 zł57 m² 9 982,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dla rodziny bądź jako inwestycja! atuty: - dwie niezależne sypialnie, - przestronny salon z aneksem kuchennym, - balkon od strony zachodniej, - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

745 000 zł42 m² 17 687,60 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji blisko morza? Idealnie trafiłeś! atuty: nowe budownictwo z 2022 roku,Funkcjonalny układ,Słoneczne i przestronne,Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Zaspa 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Śródmieście,Gdańsk

1 199 000 zł76 m² 15 859,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego, stylowego mieszkania w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: klimatyczna kamienica z 1910 roku, mieszkanie po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 590 000 zł44 m² 35 730,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartment inwestycyjny , wynajmowany na doby w budynku Granaria. Bardzo elegancko wykończony, prestiżowa lokalizacja, chętnie wynajmowany. Średnia ocen na to 9,8 *

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jeśli szukasz ustawnego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! główne atuty: -Mieszkanie jasne, dwustronne (wschód-zachód) -duży, zabudowany balkon (około 8 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł50 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz nowoczesnego apartamentu w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: doskonała lokalizacja osiedle Garnizon, mieszkanie świeżo oddane, pierwsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł33 m² 86,83 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz. Wynajem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Łostowice,Gdańsk

739 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem Orunia Górna, gdańsk-Południe Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 53 m (użytkowa 51 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

245 000 €78 m² 3 141,03 €/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł47 m² 14 951,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pohulanka, wybudowanym przez dewelopera Górski. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem i kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia,Gdańsk

929 000 zł79 m² 11 732,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Orunia-Południe Osiedle Zielony Południk Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, gotowego do zamieszkania bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Chełm,Gdańsk

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pohulanka, wybudowanym przez dewelopera Górski. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

3 290 000 zł84 m² 39 269,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3