dowolna

Mieszkania pod klucz Gdańsk - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

591 688 zł54 m² 10 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru! Osiedle przeznaczone dla miłośników natury, którzy kochają życie w otoczeniu zieleni, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Dolne Miasto,Gdańsk

2 650 000 zł95 m² 27 930 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Absolutną Perełkę z wyjątkowym widokiem na Motławę i Amber Sky! Nowy Apartament świeżo wykończony z ogromnym tarasem z którego rozpościera się przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

595 533 zł53 m² 11 268,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

1 200 000 zł63 m² 19 074,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bez 2% pcc dodatkowo możliwość odliczenia vat-u- wystawiamy fakturę 8% vat Nowoczesne mieszkanie w Gdańsku - Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, osiedle renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

516 000 zł34 m² 15 026,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze mieszkanie W tej inwestycji! mieszkania gotowe do odbioru. Zdążysz wykończyć przed rokiem akademickim. Pakiety wykończeniowe już od 890 zł/m2. - nie czekaj, zarezerwuj już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

1 081 575 zł109 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym z ładnym widokiem od południa oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

348 799 zł29 m² 12 102,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Podana cena stanowi cenę netto. Na sprzedaż mieszkanie, kawalerkę o powierzchni 28,82 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji w Śródmieściu Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

739 000 zł64 m² 11 518,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie 2 stronne z bardzo dużym balkonem. Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

525 000 zł35 m² 14 902,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe, położone w inwestycji Novelo przy ul. Władysława Jagiełły w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matuszewskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone przy ul. Matuszewskiego, w popularnej i zielonej dzielnicy Gdańsk Morena. Dlaczego warto? *funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożankowskiego

Letnica,Gdańsk

1 230 000 zł73 m² 16 849,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom dziękuję, mam swojego agenta. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Porto Robyg w Gdańsku, dzielnica Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

2 160 000 zł84 m² 25 775,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na przymorzu Przymorze Małe | 3 pokoje | Minimalistyczny design | Blisko natury i centrum ***** rozkład I standard: apartament o powierzchni 83,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

649 900 zł47 m² 13 946,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjdź na dzień otwarty W sobotę 09.08.2025! OBEJRZYJ WYBRANE MIESZKANIA I KUP W PROMOCYJNE CENIE! Czekamy na Ciebie od 9:30 do 15:30 w sobotę 9 sierpnia przy ul. Zakole 7. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 000 000 zł48 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zalety nieruchomości: - 15 minut pieszo do plaży, - kameralny trzypiętrowy apartamentowiec, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska - do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

539 900 zł36 m² 14 791,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Stogi. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

535 000 zł48 m² 11 030,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty : - 5 minuty pieszo do Gdańskiej Starówki, mariny, wyspy Spichrzów - Mieszkanie do remontu - Budynek oraz ulica po rewitalizacji - Doskonała lokata kapitału - 300m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

712 000 zł87 m² 8 141,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z antresolą, która sprawia że jest jasne i przytulne. Istnieje możliwość zabudowy antresoli co daje dodatkowe ok 20m - łącznie 108m w cenie 87m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

1 270 000 zł80 m² 15 788,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras 34 m , 4 pokoje i tylko 10 minut do centrum! Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią na zewnątrz, świetnym układem i idealnym położeniem? Ta nieruchomość łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

799 000 zł65 m² 12 235,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Osiedle Lawendowe Duże 3 pokoje i 2 miejsca postojowe Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na V piętrze w budynku z windą, z 2012 roku. Komfort mieszkańców podnosi duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 190 000 zł64 m² 18 710,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Myśliwska 24 | Wykończone pod klucz mieszkanie Na sprzedaż w pełni urządzone i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 63,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

759 900 zł62 m² 12 256,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany w gdańskiej dzielnicy Stogi. Blisko Centrum! Możliwość wykończenia pod klucz. Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 430 000 zł67 m² 21 248,10 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Spektrum, przymorze | 71 m | Gdańsk westate Gdańsk prezentuje stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowale,Gdańsk

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Grandestates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z duszą, położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z 1999 roku, przy ul. Posejdona w Kowalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

940 000 zł41 m² 22 743,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się w inwestycji dewelopera Robyg Mila Baltica. Osiedle kameralne, zamknięte, w niskiej zabudowie. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców siłownia, sauna, 2 place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Oliwa,Gdańsk

1 830 294 zł89 m² 20 590,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Widok na las | Kameralne osiedle | Klucze gotowe do odbioru! Inwestycja przypomina przestronny ogród, który naturalnie łączy się z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Doskonałe miejsce odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

2 099 000 zł72 m² 29 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| stylowe wykończenie | Gotowe do zamieszkania | Prestiżowa inwestycja | Piękna okolica | nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 72,32 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 599 000 zł84 m² 19 149,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu "angielska Grobla" - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym od wschodu. Gotowa inwestycja Cichy Zakątek na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Łostowice,Gdańsk

649 000 zł56 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3 pokoje po generalnym remoncie na południu Gdańska. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - spiżarni - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju - łazienki Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Czereśniowa

Ujeścisko,Gdańsk

469 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka w Gdańsku - gotowa do wprowadzenia! Mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, na kameralnym osiedlu złożonym z sześciu 3-piętrowych budynków. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 700 zł38 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje na os. "Nowa Letnica". Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, kompletnie wyposażone i zaaranżowane w przytulnym i domowym stylu. Cechy: - komfortowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Aviator. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Storczykowa

Kokoszki,Gdańsk

539 000 zł42 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: przestronne 1-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Storczykowa Cena: 539 000 zł Powierzchnia: 42,3 m2 + balkon + piwnica 2,9 m2 Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Młyniska,Gdańsk

318 684 zł26 m² 12 429,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę apartamentów inwestycyjnych w lokalizacji, która łączy w sobie historyczny urok miasta z nowoczesnym podejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chlebnicka

Stare Miasto,Gdańsk

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Urokliwe mieszkanie w sercu Starego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania usytuowanego przy ul. Chlebnickiej, w samym centrum historycznego Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

738 000 zł69 m² 10 726,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Widoki,Gdańsk

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na Gdańskiej Morenie. Całkowicie wykończone. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Stogi,Gdańsk

759 900 zł62 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

495 000 zł31 m² 16 019,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość położona jest niespełna 2 kilometry od morza i plaży w Jelitkowie. Pełna infrastruktura (sklepy, restauracje, punkty usługowe, markety spożywcze), z doskonałą.