dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze w kultowym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji Gdańska Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni użytkowej 67,14 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

593 999 zł41 m² 14 487,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł75,11 m² 13 979,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie: na sprzedaż jasne (ekspozycja południowy zachód), ustawne, rozkładowe i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Morena) o powierzchni użytkowej 75,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy! Świeżo wykończone dwa pokoje w inwestycji Perspektywa dewelopera Eurostyl. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bezpieczna kawalerka z widokiem na morze - Gdańsk Żabianka | 10 min do plaży | IX piętro Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację nad samym Bałtykiem z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2. Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,36 m² 18 831,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 10 min. od ścisłego centrum Starego Miasta; * Duży taras z panoramicznym widokiem; * Wysoka jakość wykończenia; * Monitorowane osiedle; * Możliwość zagospodarowania poddasza; * Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł30,10 m² 39 833,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- jelitkowo. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł127,80 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży proponujemy 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kochanowskiego o łącznej powierzchni 127,8 m2. Lokalizacja: urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 040 zł58,56 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,56 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -wc -przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł66,44 m² 16 842,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,50 m² 10 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne i ciche mieszkanie, usytuowane na najwyższym 3 piętrze w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Lokal trzypokojowy, umeblowany i wyposażony. Okna wychodzące na południe i wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł43,28 m² 14 094,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku Przeróbce, przy ul. Bajki. Nieruchomość wyróżnia się nie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł85,14 m² 21 024,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,14 m2, położone na I z IV pięter, w apartamentowcu Rezydencja Marina w dzielnicy Gdańsk-Przymorze. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokoje z dużym ogródkiem - nowoczesne osiedle blisko centrum Gdańska Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł40,94 m² 12 164,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość dostępna tylko w naszym biurze. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (gdańsk/kowale).

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,10 m² 11 614,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i spokoju? Miejsca, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a dzień kończysz spacerem pośród drzew? Co powiesz na mieszkanie w otulinie lasu? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy ulicy Obrońców Wybrzeża 3. Apartament: prezentowany apartament o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł46,15 m² 11 484,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.