dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza, - bliskość do centrum, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

4 700 000 zł118 m² 39 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży unikatowy apartament z tarasem na dachu i widokiem na morze! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Chełm,Gdańsk

514 900 zł51 m² 10 137,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie inwestycyjne w dzielnicy Gdańsk, chełm. Nieruchomość o powierzchni 50,79m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

519 000 zł37 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub inwestycji? Ta oferta w sercu Wrzeszcza jest właśnie dla Ciebie! atuty: dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gryglewskiego

Oliwa,Gdańsk

359 000 zł25 m² 14 475,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej części Gdańska, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

3 300 000 zł78 m² 42 416,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w apartamencie wkomponowanym w naturalne otoczenie Parku im. Reagana i piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży funkcjonalny apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kampinoska

Łostowice,Gdańsk

2 990 zł44 m² 68,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Domesta, położone jest na III piętrze w niskim budynku z windą i z estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 850 000 zł104 m² 27 403,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy wyjątkowy apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Przeróbka,Gdańsk

530 000 zł43 m² 12 288,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Urocze, gotowe do zamieszkania mieszkanie na sprzedaż Opis mieszkania: pokój - 2 (dwa oddzielne, zamykane pokoje) kuchnia - 1 (oddzielnie, niepołączona z pokojem) przedpokój - 1 łazienka Z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

639 000 zł61 m² 10 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania idealnie nadającego się pod inwestycję. 3 pokoje w samym sercu Wrzeszcza. Zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

559 000 zł33 m² 16 990,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj w świetnej lokalizacji - ta oferta to połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej komunikacji! atuty: - doskonała lokalizacja przy granicy z Sopotem - wszędzie blisko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

899 000 zł68 m² 13 269,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, dzielnicy Ujeścisko. Prezentowana oferta to 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand Estates prezentuje nowoczesne w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,66 m , z przestronnym balkonem i prywatnym miejscem postojowym w hali garażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

499 000 zł28 m² 17 821 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Apartament na sprzedaż - gdańsk brzeźno | 600 m od morza | parter | 28 m Na sprzedaż przytulny apartament o powierzchni 28 m , położony na parterze budynku w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Letnica,Gdańsk

1 153 600 zł82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

4 490 zł72 m² 62,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Neptun Park w Jelitkowie to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście 100 m od plaży, w otoczeniu lasu i parku Reagana. Apartamenty w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł40 m² 12 616,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego I przestronnego 2 pokojowego mieszkania W cichej okolicy? świetnie trafiłeś! atuty: - nowy budynek oddany do użytku w 2023 roku! - mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

11 700 zł101 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament ze spektakularnym tarasem dachowym! Luksusowy apartament | 101,40 m | Unikat | Jeden z kilku w całej inwestycji! | 3 tarasy | Ogromny taras dachowy | Sypialnia master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Kolorowe,Gdańsk

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażony apartament położony w zielonej dzielnicy Orunia Górna Gdańsk-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majkowskiego

Oliwa,Gdańsk

1 280 000 zł103 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

W ofercie sprzedaży przestronne, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu gdańskiej Oliwy! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 102,88 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

2 900 zł42 m² 69,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i dostępem do strefy rekreacyjnej na dachu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borska

Kokoszki,Gdańsk

787 000 zł79 m² 9 987,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z tarasem, piwnicą i dużą przestrzenią w Gdańsku Kokoszkach idealne dla rodziny! Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estatesa ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, al. Rzeczypospolitej | 2 pokoje | 38 m Najważniejsze atuty: fantastyczna lokalizacja: blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w inwestycji Central Park na gdańskiej Morenie, przy ulicy Piecewskiej. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane jest na 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

1 193 000 zł93 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, dzielnicy Ujeścisko. Prezentowana oferta to 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

806 000 zł64 m² 12 643,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkanie z potencjałem | 3 pokoje, horizon - Gdańsk Letnica Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Piecki-Migowo,Gdańsk

590 000 zł49 m² 12 016,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w zacisznej okolicy gdańskiej Moreny mieszkanie Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Orunia,Gdańsk

1 150 000 zł80 m² 14 369,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Ptasiej 14 w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim (trzecim) piętrze budynku z 2021 roku. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia