dowolna

Mieszkania przy lesie Gdańsk - Anonse sprzedaży i wynajmu

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie do sprzedaży w Gdańsku Śródmieście - Dolne Miasto ul. Głęboka. Powierzchnia całkowitej 46,32 m, a użytkowej 40,56 m, 3 piętro w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

655 000 zł48 m² 13 589,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego jedynie 800m od parku Reagana w dzielnicy Gdańsk, zaspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Główne Miasto,Gdańsk

455 000 zł40 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla krótkoterminowego wynajmu turystycznego lub długoterminowego dla studentów z uwagi na lokalizację i standard. Zysk: atrakcyjne ceny mieszkań i przewidywane wzrosty wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Brzeźno,Gdańsk

1 435 840 zł51 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: nadmorski Dwór to prestiżowa inwestycja dewelopera invest comfort zlokalizowana w dzielnicy Brzeźno. Osiedle jest położone zaledwie 900 m, czyli 15 minut spacerem od morza. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Młode Miasto,Gdańsk

300 000 zł26 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu: idealne jako lokata kapitału. Cena netto Centrum Gdańska, idealne mieszkanie dla singla lub pary. Bardzo dobra lokalizacja na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja : Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łostowice,Gdańsk

683 500 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie do odbioru - wyjątkowa okazja! rabat dwucyfrowy? czemu nie? tel. Renomowany deweloper-24lata na polskim rynku nieruchomości. Świetna oferta dla osób szukających nowoczesnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Śródmieście,Gdańsk

330 000 zł28 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Nasze lokalizacje nie są oszukane Obsługa: cena netto + 23% vat Inwestycja jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

896 000 zł82 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z olbrzymim potencjałem w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Oliwie, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie: mieszkanie do remontu znajduje się w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siedlce,Gdańsk

930 000 zł67 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc ciechanowiczzapraszam do kontaktu Flagowy projekt dewelopera-Centrum Gdańska-Do Forum Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 4 pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie o metrażu 65 m przy ulicy Połczyńskiej. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

449 000 zł46 m² 9 697,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe! Szukasz mieszkania blisko morza? To idealna oferta dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie: powierzchnia całkowita: 50,50 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrzeszcz,Gdańsk

739 000 zł60 m² 12 292,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 60,12 m2, położone na 1- szym piętrze w kamienicy z lat 50-tych. na przeciwko Galerii Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stogi,Gdańsk

599 000 zł44 m² 13 542,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiuro nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe z wyjściem do jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gdańsk,pomorskie

299 000 €118 m² 2 533,90 €/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 100 000 zł118 m² 43 334,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży unikatowy apartament z tarasem na dachu i widokiem na morze! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

647 000 zł35 m² 18 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej. Została ona zaprojektowana jako produkt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Gdańsk

480 000 zł44 m² 11 032 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Gdańska -umów się na prezentację Dzień otwarty 29 marca Apartamenty inwestycyjne- bez prowizji Bez pcc Idealne rozwiązanie na wynajem długo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stogi,Gdańsk

735 000 zł65 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ulica Tamka znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk-Stogi, charakteryzującej się bliskością plaży oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł58 m² 13 745 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie należące do inwestycji Młoda Morena z 2019 roku. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 58,13 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Uawaga: mieszkanie nr 1 na Parterze! Idealne pod biuro lub salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi! Okna od strony ulicy - możliwa reklama. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

1 990 000 zł92 m² 21 583,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu zlokalizowanego w inwestycji "jelitkowski Dwór" , wzniesionej przez uznanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

3 460 000 zł86 m² 40 115,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu prawdziwą Perełkę w inwestycji Neptun Park. Apartament w pierwszej linii od morza o powierzchni 86m zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

984 000 zł68 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy w pełni wyposażony apartament w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk, jasień. Łączna.