Serce 0 Ulubione

Mieszkania Gdańsk Osiedle Rudno

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 310 zł25,24 m² 13 562,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 191 zł25,22 m² 13 528,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

342 178 zł25,23 m² 13 562,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 913 zł25,21 m² 13 562,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,47 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w inwestycji Portovo w Gdańsku w wyjątkowym miejscu łączącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 764 zł25,12 m² 13 326,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 045 zł25,22 m² 13 562,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 059 zł25,21 m² 13 528,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 396 zł24,63 m² 13 536,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 323 zł25,23 m² 13 528,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 455 zł25,25 m² 13 324,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m , położony na parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 455 zł25,24 m² 13 528,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

915 000 zł49 m² 18 496,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siennicka

Rudno,Gdańsk

1 649 340 zł75 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyłączną ofertę sprzedaży mieszkań w Śródmieściu Gdańska w nowo powstającej kamienicy, przy ulicy Angielska Grobla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Rudno,Gdańsk

549 000 zł45 m² 12 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! atuty, które robią różnicę * możliwość wydzielenia nawet 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

422 331 zł27 m² 15 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa kawalerka w centrum Gdańska | vat 23% | idealna pod inwestycję Szukasz lokalu do zakupu na firmę, który będzie idealny pod wynajem? Ta kawalerka jest dla Ciebie! Atuty: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

514 259 zł50 m² 10 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa kawalerka w centrum Gdańska | vat 23% | idealna pod inwestycję Szukasz lokalu do zakupu na firmę, który będzie idealny pod wynajem? Ten lokal jest dla Ciebie! Atuty: - możliwość odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

422 331 zł27 m² 15 470 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

514 259 zł50 m² 10 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny apartament z balkonem i widokiem na Odpływ Motławy Gdańsk, śródmieście Na wynajem przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

520 000 zł26 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowa kawalerka w jednej z najlepszych lokalizacji Gdańska - idealna zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej własnego mieszkania w centrum miasta. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

631 442 zł34 m² 18 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mam do zaoferowania nowoczesny apartament stanie deweloperskim o wielkości 34,04 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

497 224 zł27 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: kawalerka w stanie deweloperskim o wielkości 27,32 m2 z balkonem. W całej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Rudno,Gdańsk

517 583 zł34 m² 15 223 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe mieszkanie inwestycyjne w centrum Gdańska! Dodatkowe atuty: winda Tereny zielone Blisko komunikacji miejskiej Plac zabaw, smart home Stacja ładowania samochodów elektrycznych Stojaki na.