dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

530 000 zł41 m² 12 895,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie w sercu Wrzeszcza - tuż obok Galerii Bałtyckiej i pkp! Gdańsk, wrzeszcz - idealna lokalizacja! Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Orłowska

Jelitkowo,Gdańsk

569 000 zł24 m² 23 807,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie albo pod wynajem? To idealnie sprawdzi się również w najmie krótkoterminowym. Atuty: - blisko Ergo Areny - położenie 5 minut od tramwaju - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 9 piętrze w 10 piętrowym falowcu. Powierzchnia 38 m2, wymieniona instalacja elektryczna i wodno- kanalizacyjna. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

369 000 zł20 m² 18 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka po remoncie gdańsk przymorze | balkon | piwnica | gotowa do wprowadzenia | doskonała inwestycja atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja, kawalerka o powierzchni 19,5 m idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy - Chełm. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

719 000 zł45 m² 15 977,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przymorze || 45 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią || parter z 4 || do wejścia Mieszkanie : - powierzchnia : 45m - liczba pokoi : 2 - rodzaj: blok mieszkalny - piętro: 0 z 4 - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

369 000 zł17 m² 21 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na start lub pod inwestycję! Mieszkanie usytuowane jest w Oliwie przy ulicy Grunwaldzkiej 579, na wysokim parterze, od strony cichego podwórka - gwarancja spokoju, blisko skm Żabianka, ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 399 000 zł62 m² 22 564,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska - do Twojego nowego domu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

1 150 000 zł90 m² 12 763,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Gdańsk Siedlce - przestronne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa lokale. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni użytkowej 90 m (112 m całkowitej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł64 m² 11 930,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przestronne 4 pokoje z loggią | Morena, ul. Wileńska | Dwustronne. Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 399 000 zł62 m² 22 564,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Приглашаем в уникальную квартиру в самом сердце Гданьска -в ваш новый дом, где история встречается с современным.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

550 000 zł47 m² 11 677,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Jasień idealne miejsce do życia i świetna inwestycja! Marzysz o przytulnym, funkcjonalnym mieszkaniu, w którym od razu poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

749 000 zł48 m² 15 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 48 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Żabianka, tuż obok Ergo Areny i zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł32 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem od strony południowej Przymorze, ul. Piastowska 100, gdańsk wejście do mieszkania, z klatki nie galerii. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

1 150 000 zł112 m² 10 267,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem (usytuowane na V piętrze) w Gdańsku Siedlcach przy ul. Bądkowskiego. Nieruchomość o powierzchni 112 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Jaszczurczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

639 000 zł63 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz ustawnego 3 pokojowego mieszkania na morenie Z ładnym widokiem na zieleń? atuty: - mieszkanie z dużym balkonem, pięknym widokiem na zieleń (od strony zachodniej!), - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

665 000 zł47 m² 14 148,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk - 3-pokojowe mieszkanie w Oliwie z widokiem na las i panoramę miasta Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

549 000 zł50 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz od podstaw, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? oferta idealna dla ciebie! atuty: - możliwość urządzenia od podstaw, - lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy na dzień otwarty 22.01 W dniu 22.01.2026 r. Od godziny 15:00 do 16:00. Przedstawiam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie 1 km od morza idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na wakacje w sercu Przymorza, kilka minut spacerem od plaży. Główne atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

719 000 zł64 m² 11 312 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego, czteropokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja dla rodziny, dla której ważne jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł42 m² 14 023,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją i bliskością do morza? Świetnie trafiłeś! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kultowym falowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

599 000 zł52 m² 11 453,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3, m , w którego skład wchodzą: przestronny salon z wyjściem na duży balkon oraz widokiem na tereny zielone, pokój, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa-Młyniec,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 397,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, przestronne mieszkanie z dwoma balkonami - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67,1 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

698 000 zł58 m² 11 931,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o doskonałym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

730 000 zł62 m² 11 831,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł42 m² 14 023,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w najdłuższym falowcu przy ul. Obrońców Wybrzeża! Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana (druga klatka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale Przedmiejskie

Śródmieście,Gdańsk

375 000 zł21 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa cena 375 000zł. + komórka lokatorska w cenie! Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska! w pobliżu wszystko, od sklepów, galerie, urzędy, ośrodki zdrowia, pogotowie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

670 000 zł53 m² 12 665,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja szukasz przestronnego mieszkania, idealnego na inwestycję W centrum wrzeszcza? idealnie trafiłeś! atuty: - rewelacyjna lokalizacja, w centrum Wrzeszcza (tuż obok dworca pkp) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 16.10.2025 r. Od godziny 16:00 do 17:30. Przedstawiam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bezpieczna, spokojna i wyjątkowo funkcjonalna okolica idealna zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących wygodę oraz dobrą komunikację. Lokalizacja: lokalizacja przy ul. Pólnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

465 000 zł30 m² 15 291 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z niepowtarzalnym widokiem i ogromnym potencjałem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: doskonała inwestycja, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

450 000 zł34 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 33,6 m Gdańsk, nowy Port - ul. Oliwska Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w małym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

699 000 zł58 m² 11 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Suchanino,Gdańsk

679 000 zł56 m² 12 099,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 (plus loggia ~6 m2) położone na 4 piętrze w 11 kondygnacyjnym bloku przy ulicy Paganiniego, na które składa się: salon z loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

695 000 zł45 m² 15 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska Przymorzu, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako sprawdzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł32 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w dniu 9/01/2026 r. Od godziny 14:00 - 15:30 Osoby zainteresowane zapraszam na zapisy mailowo lub telefonicznie. Wyjątkowe mieszkanie z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

475 000 zł30 m² 15 573,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na szóstym piętrze budynku mieszkalnego w Gdańsku, dzielnica Oliwa. Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

640 000 zł62 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Jasne, funkcjonalne i ustawne mieszkanie w jednej z najbardziej lubianych, rodzinnych dzielnic Gdańska. Orunia Górna - ul. Uranowa.