dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: - doskonała lokalizacja - ul. Jagiellońska, przymorze, gdańsk - 9 piętro w falowcu - z windą - Osobna kuchnia i duży salon - Balkon - miejsce na dwa rowery - Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

530 000 zł50 m² 10 685,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania idealnego do własnej aranżacji, z możliwością zrobienia 3 pokoi? atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł63 m² 11 016,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Agencja westate oferuje Państwu zadbane i przestronne mieszkanie położone na uboczu Starego Miasta. Idealna propozycja dla osób, które chcą żyć blisko centrum z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liszta

Suchanino,Gdańsk

670 000 zł56 m² 11 938,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz trzypokojowego mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja (2,5 km do centrum Gdańska) - bliskość terenów zielonych - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

629 000 zł50 m² 12 630,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Nowa oferta tylko W mio casa! Mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe, możliwość zakupu przez obcokrajowców! 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum do własnej Aranżacji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

729 000 zł100 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 100 m , położone w cichej i zielonej okolicy. To doskonała propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Koralowa

Oruńskie Przedmieście,Gdańsk

269 000 zł16 m² 16 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Lokal do generalnego remontu Na sprzedaż: kawalerka 16 m - Gdańsk, oruńskie Przedmieście, ul. Koralowa Cena: 269 000 pln Powierzchnia: 16 m + komórka lokatorska ~1,5 m Piętro: 7 z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Gdańska? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, lokalizacji i potencjału! atuty: - atrakcyjna cena - 465 000 zł - Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

839 000 zł80 m² 10 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Atuty: gotowe do wejścia 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Niska zabudowa, dobrze zagospodarowana przestrzeń osiedla z miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

699 000 zł78 m² 8 905,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 100 m2 - idealne dla rodziny! Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, komfort i doskonałą lokalizację? To dwupoziomowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze Wielkie,Gdańsk

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i obc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Osowa,Gdańsk

929 000 zł88 m² 10 544,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Jednorożca w Gdańsk Osowa. Doskonała lokalizacja do zamieszkania rodziny, a także pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Orunia Górna,Gdańsk

310 000 zł16 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: - idealna propozycja pod inwestycję, - niska, kameralna zabudowa, - świeżo po remoncie, nigdy nie była zamieszkana, - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - 12 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

1 000 000 zł86 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w Brzeźnie - doskonała lokalizacja, wyjątkowy widok, duży potencjał! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Orańskiej 2a w Gdańsku, na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Agencja Westate oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną kilka minut od morza. 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z ogromym potencjałem. Mieszkanie bardzo jasne, pozytywne posiadające drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Wrzeszcz,Gdańsk

360 000 zł37 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Nie przegap szansy na zakup mieszkania w świetnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie! atuty: atrakcyjna lokalizacja Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

564 000 zł43 m² 13 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe ( 43 m2 ) na czwartym piętrze budynku bez windy w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji pozwalającej korzystać z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne słoneczne 2pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z 1976r. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

VII Dwór,Gdańsk

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w super lokalizacji! Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja szybkie wydanie mieszkanie po generalnym remoncie pełna baza handlowo - usługowa. Lokalizacja: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

543 210 zł54 m² 9 967,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Gdańsku - Jasień przy ul. Pólnicy. Nieruchomość została zaprojektowana specjalnie dla rodziny przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

589 000 zł50 m² 11 756,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania znajdującego się w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna. Jego dwustronna ekspozycja oraz pomieszczeń układ pozwala na zaaranżowanie wnętrza w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

559 000 zł43 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od klienta Kupującego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na Gdańskiej Żabiance przy ulicy Sztormowej 7. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

435 000 zł28 m² 15 343,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 28,35 m | Blisko plaży | Idealna lokalizacja inwestycyjna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,35 m na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

495 000 zł38 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Przestronna kawalerka na Niedźwiedniku - idealna do zamieszkania lub inwestycji! Status: spółdzielcze własnościowe prawo - cudzoziemcy mogą kupić bez uzyskiwania zgody mswi A Lokalizacja: gdańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

435 000 zł36 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Atuty: wyposażona kuchnia Po remoncie Zabudowany duży balkon Lokalizacja: orunia Górna Ul. Dywizji Wołyńskiej Bezpośrednie sąsiedztwo z Park Oruński im. Emilii Hoenę wspaniale zorganizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

499 000 zł43 m² 11 686,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atuty: mieszkanie w pełni umeblowane Niezależne pokoje Możliwość zrobienia dwóch kawalerek obie ok. 20 m . Lokalizacja: orunia Górna Ul. Dywizji Wołyńskiej Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

480 000 zł35 m² 13 872,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji duży balkon Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Przytulne mieszkanie na V piętrze w budynku z nową windą. Budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzęsna

Rudniki,Gdańsk

320 000 zł38 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

[Нижче українська мова] Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją mieszkania w dzielnicy Gdańsk Rudniki. Znajdujące się na czwartym piętrze dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słabego

Matarnia,Gdańsk

321 321 zł28 m² 11 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do obejrzenia funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią. Ogrzewanie miejskie. Piwnica. Pod blokiem są miejsca do parkowania zabezpieczone szlabanem. Możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

460 000 zł31 m² 15 057,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży kawalerki - gdańsk śródmieście Łączna cena: 461 000 (kwota netto ) 590 000 zł brutto (w tym 23% vat) Na sprzedaż nowa, wykończona kawalerka o powierzchni 30,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 419 000 zł86 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie blisko morza i Parku Reagana - idealne dla rodziny lub inwestora Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

VII Dwór,Gdańsk

665 000 zł55 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,4 m2, położonego przy ul. Chełmońskiego, w jednej z najbardziej zielonych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

529 000 zł50 m² 10 665,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1986 roku. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

747 000 zł48 m² 15 497,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, blisko morza, a jednocześnie gotowym do natychmiastowego zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

747 000 zł48 m² 15 497,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To tutaj! Ciepłe i słoneczne dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku przy ul. Meissnera - tylko 5 min rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł18 m² 19 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18 m z balkonem, zlokalizowana na 7. piętrze kultowego falowca przy ul. Piastowskiej 100 w Gdańsku.