dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

649 000 zł59 m² 10 944,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem blisko komunikacji I morza? atuty: - bardzo dobrze skomunikowana okolica - Gotowe do wprowadzenia - Przestronny balkon z dobrym widokiem - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

649 000 zł74 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Atuty: - rozkład idealny dla rodziny z dziećmi - bardzo dobrze skomunikowane - dobry dojazd do centrum - pełna zieleni okolica - mieszkanie po remoncie - dużo miejsc parkingowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

579 000 zł53 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - bardzo dobrze skomunikowana okolica - Gotowe do wprowadzenia - Przestronny balkon z dobrym widokiem - Mieszkanie w pełni wyposażone - Idealna okolica do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Orunia,Gdańsk

709 000 zł72 m² 9 833,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie W spokojnej okolicy, trzypokojowe, zlokalizowane na 2piętrze w budynku czteropiętrowym. Gdańsk - Orunia Górna. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do dwupokojowego lokalu, mieszczącego się na piątym piętrze w wieżowcu zlokalizowanym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

870 000 zł137 m² 6 341,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szukasz pięknego, dwupoziomowego apartamentu na gdańskim Jasieniu?- to idealna oferta dla ciebie. Atuty: - ogólnodostępne miejsca parkingowe za szlabanem, - świetna, spokojna i dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

679 000 zł62 m² 10 881,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: mieszkaknie W wysokim standardzie, czteropokojowe mieszczące się na 2piętrze w bloku z windą. Gdańsk - Morena. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

380 000 zł40 m² 9 488,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo interesująca oferta mieszkania budowanego przez cenionego dewelopera Activa na osiedlu Morelova o powierzchni 40,05 m2, składającego się z: - bardzo jasnego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

409 000 zł30 m² 13 761,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż Kawalerka na wysokim parterze 29,70 m2 + piwnica ok 2 m2. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu Powstańców Warszawskich 3 Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

779 000 zł59 m² 13 203,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - Gdańsk żabianka/jelitkowo! atuty: - wysoki standard wykończenia - po kapitalnym remoncie ( w 2022 roku) - 800m nad morze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakoniczyn,Gdańsk

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielcze-własnościowe prawo do dwupokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka (30,4 m2) zlokalizowana w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Pawła Gdańca. Mieszkanie umeblowane. Składa się z : - przedpokoju (szafa przesuwna), - osobnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żabianka,Gdańsk

439 000 zł35 m² 12 578,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam bardzo interesujące 35 metrowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze 10-piętrowego budynku, na ul. Wejhera w Gdańsku. To świetna opcja na inwestycję / wynajem czy najzwyczajniej dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lenartowicza

Przeróbka,Gdańsk

299 900 zł26 m² 11 372,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie: lokal, w świetnej lokalizacji która jest dobrze skomunikowana, blisko śródmieścia, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwy zakup przez Osoby z poza ue, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 , w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania , wysoki standard , urządzone w stylu glamour , instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

679 000 zł66 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego, położonego na piątym piętrze w budynku wniesionym w wysokiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Suchanka

Chełm,Gdańsk

739 000 zł78 m² 9 523,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze Prawo Własności Bez kw Na sprzedaż duże mieszkanie znajdujące się przy ulicy Suchanka - Gdańsk Chełm. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,6 m2 usytuowane na 3 piętrze obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Chełmie, o powierzchni 50 m2, na którą składają się następujące pomieszczenia: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój - zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

636 000 zł48 m² 13 195 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do trzypokojowego lokalu mieszkalnego, położonego na ósmym piętrze w budynku wniesionym w wysokiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

528 900 zł50 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m2, przy ul. Cieszyńskiego, gdańsk Chełm. W jego skład wchodzą: - salon 20m2 - sypialnia 11,5m2 - oddzielna kuchnia 7m2 - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

469 000 zł49 m² 9 650,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

*tylko U nas* Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m2 w doskonałej lokalizacji! Idealne dla pary, pod wynajem bądź rodziny z dzieckiem. Dlaczego warto kupić tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemowa

Orunia Górna,Gdańsk

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zalety Nieruchomości: - świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska - Mieszkanie spółdzielcze - Dwustronny układ - 3 oddzielne pokoje - Duży balkon na stronę południową - Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

679 000 zł62 m² 10 881,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy spółdzielczo-własnościowe prawo do 4-pokojowego lokalu mieszkalnego, położonego na drugim piętrze w budynku wniesionym w wysokiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do plaży - 3 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - szybki dojazd do uczelni ug - w promieniu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie idealne jako inwestycja pod najem długoterminowy dla studentów czy jako najem krótkoterminowy dla letników. Powierzchnia mieszkania w kw wynosi 36 m2 jednakże łącznie z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub na wynajem blisko morza - idealnie trafiłeś! informacja: lokal stanowi spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

649 000 zł52 m² 12 409,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Fantastyczne mieszkanie blisko centrum Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piecki-Migowo,Gdańsk

737 000 zł73 m² 10 040,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 73,4 m2 zlokalizowane na 8 piętrze budynku położonego w świetnej i pożądanej lokalizacji na gdańskiej Morenie (piecki-Migowo). Niepowtarzalny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chełm,Gdańsk

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,Gdańsk

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ulicy Tytusa Chałubińskiego w Gdańsku, dzielnica Chełm. Mieszkanie narożne. Spółdzielcze prawo własnościowe bez księgi wieczystej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 000 zł70 m² 9 943 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atuty: - forma własności umożliwiająca zakup obcokrajowcom (spółdzielcze prawo z kw), - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - 4 oddzielne pokoje, - nieruchomość świetnie skomunikowana, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Michałowskiego

Strzyża,Gdańsk

325 000 zł25 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka w świetnej lokalizacji - sprawdź szczegóły tej unikalnej oferty! Mieszkanie jest zlokalizowane na dzielnicy Strzyża. Jednego z najbardziej pożądanych miejsc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie na Jasieniu. Wykończone w wysokim standardzie oraz w dobrym stanie. W tym roku były wymieniane podłogi, okna połaciowe, drzwi na górze (nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe 63,6m2 w Gdańsku w dzielnicy Jasień przy ulicy Pólnicy mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne i przestronne, - niskie piętro, - w pełni wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świechockiego

Orunia Górna,Gdańsk

499 000 zł49 m² 10 860,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz dwupokojowego mieszkania świeżo wyremontowanego z możliwością do wprowadzanie od razu? Trafiłeś idealnie to oferta dla Ciebie! atuty: - wykonany generalny remont, - ciepłe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

379 999 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gdańsk oliwa VII dwór Na sprzedaż oferujemy słoneczną kawalerkę znajdującą się w Gdańsku, VII Dwór, mieszczącą się na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Chełm,Gdańsk

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63.4 m2, położone na dzielnicy Chełm w Gdańsku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na przeciwko pasażu handlowego Activ Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią na Chełmie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Atuty: - balkon, - super widok, - możliwość dowolnej aranżacji, - dwustronna ekspozycja okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Port

Nowy Port,Gdańsk

420 000 zł49 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się historycznej dzielnicy Nowy Port w Gdańsku. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 49,2m2, usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: -praktyczny rozkład mieszkania, -w okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa.