dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Gdańsk - Sprzedaż i wynajem

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3- pokoje w doskonałej lokalizacji - idealna inwestycja lub dla rodziny. Może być 4 lub 5-pokojowe *lokalizacja* Mieszkanie w niedalekiej odległości od parku Regana i morza (15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie użytkowane. Wymaga jednak odświeżenia , modernizacji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka mieszcząca się w Gdańsku na Nowym Porcie. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł56 m² 9 982,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 w Gdańsku przy ul. Zabłockiego (piecki - Migowo) znajdujące się na ostatnim, 10-tym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna inwestycja blisko morza! atuty: - bliskość plaży oraz mola - Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta - 2 oddzielne pokoje + oddzielna kuchnia (idealne pod wynajem) - Pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Przymorze,Gdańsk

438 000 zł38 m² 11 526,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednikom kategorycznie dziękujemy! Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji: 1200 m od plaży w Jelitkowie! I 1500m do skm - jeżeli tego szukasz, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lilli Wenedy

Wrzeszcz,Gdańsk

350 000 zł28 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz okazji inwestycyjnej w Gdańsku? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja w centralnej dzielnicy, - do zamieszkania lub jako inwestycja, - do własnej aranżacji. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł18 m² 19 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańsk - Przymorze! Idealna inwestycja pod najem długo bądź krótko terminowy, mieszkanie na parterze z rampą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Oliwa,Gdańsk

579 000 zł54 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, przy ul. Chełmońskiego, gdańsk IIV dwór/oliwa. W jego skład wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - balkon loggia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

698 000 zł58 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam (bez pośredników) 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie na 2 piętrze 4 piętrowego budynku o pow. 57,7 mk, doskonale skomunikowane: 3 min. od stacji skm i przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

499 999 zł36 m² 13 865,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 4-pokojowego rodzinnego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie idealne do mieszkania, jak i pod inwestycję, - gotowe do zamieszkania, - w okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

479 000 zł64 m² 7 543,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu, możliwość zakupu przez cudzoziemców lokalizacja Gdańsk Orunia Górna ul. Platynowa. Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu wokół terenów zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnej kawalerki na Przymorzu? Trafiłeś idealnie! atuty: - przytulne oraz słoneczne, - świetna lokalizacja, - usytuowane na parterze, - ogólnodostępne miejsca parkingowe, - bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

549 000 zł49 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk zaspa Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska, zaspa. Lokal o powierzchni 48,90 mkw składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - blisko morza i parku - W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy - Świetny dojazd do wrzeszcza/sopotu - Niski blok - Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, wyposażone - Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

350 000 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w bloku o niskiej zabudowie w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska Wrzeszcz! Świetna lokalizacja! Dobra inwestycja! Pewny wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na III piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Powstańców Warszawskich na Suchaninie. Jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Zostało wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Przymorzu? Trafiłeś idealnie! atuty: - świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, - bardzo dobrze skomunikowane, - ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wejhera

Oliwa,Gdańsk

385 000 zł28 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 9-piętrowym budynku. W skład oferowanego mieszkania wchodzą: - duży pokój z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy kawalerkę położoną na drugim piętrze w falowcu, zlokalizowanym na gdańskim Nowym Porcie. Na mieszkanie o powierzchni 30,00 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

329 900 zł23 m² 14 158,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy słoneczne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 23,3 mkw w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska Wrzeszcz! Świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na Żabiance, na granicy Gdańska i Sopotu. Lokal po remoncie. Powierzchnia mieszkania to 31 m2, na którą składają się: - duży pokój z wnęką i małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - mieszkanie na parterze po kapitalnym remoncie - 15 minut pieszo do plaży - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego - 1 minuta do Biedronki i mcdonald's - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 31 m2 - idealna dla singla, pary oraz na wynajem. Zamieszkaj lub zainwestuj w nadmorskiej dzielnicy i ciesz się niepowtarzalnym klimatem! Dlaczego warto kupić tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia,Gdańsk

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, przy ul. Rubinowej, gdańsk Orunia. W jego skład wchodzą: - sypiania - pokój z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

448 000 zł46 m² 9 781,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk śródmieście tylko U nas! Na sprzedaż oferujemy słoneczne trzypokojowe mieszkanie z widokiem na las z wydzieloną kuchnia w samym centrum miasta - Gdańsk Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Żabianka,Gdańsk

669 000 zł54 m² 12 488,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie: na sprzedaż, ustawne, rozkładowe, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Oliwie o powierzchni użytkowej 53,57 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje (11,0 ; 12,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Atuty : *3 minuty pieszo na przystanek autobusowy i tramwajowy, *3 minuty autem do Armii Krajowej, *pełna infrastruktury handlowo-usługowej(biedronka, żabki, apteki, restauracje) *doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: świetna lokalizacja, bliskość morza i terenów zielonych piękny widok na panoramę miasta przestronne i słoneczne idealna nieruchomość pod inwestycje lub dla rodziny do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

598 410 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie przy ul. Wita Stwosza w Gdańsku, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu. Atutem lokalu jest jego doskonała lokalizacja i położenie - z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

675 000 zł78 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Warneńskiej o powierzchni 77,5m2, na którą składa się 5 pokoi. Do mieszkania przynależy piwnica, około 3m2. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, z pięknym.