dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Przymorze,Gdańsk

860 000 zł69 m² 12 463,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Składa się z: -dużego salonu z wyjściem na ogródek i otwartą kuchnia z wyspą, -2 sypialni, -garderoby z pralnią, -łazienki, -korytarza. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu gdańskiego Przymorza, skąd blisko zarówno na plażę, do centrum miasta, czy gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Zakoniczyn, pięć Wzgóz, przy ul. Porębskiego 60. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym budynku jednoklatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Brzeźno,Gdańsk

649 900 zł50 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta dobra oferta jest tylko u nas! Nowe, świeże mieszkanie nigdy nie zamieszkałe, gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Atuty: - widok na panoramę miasta - strona południowo-zachodnia - wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczniki,Gdańsk

538 000 zł42 m² 12 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania od zaraz. Jego powierzchnia wynosi 42 m2 i składa się z dwóch pokoi ( salon z aneksem kuchennym + sypialnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

787 900 zł64 m² 12 361,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Starego Miasta, nieopodal Fontanny Neptuna, kościoła Mariackiego oraz Motławy. Cicha spokojna uliczka zabudowana stylowymi kamienicami doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

265 600 zł27 m² 9 837,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska tuż przy stoczni. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w budynku 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

649 000 zł58 m² 11 170,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: - duży taras i ogród, nasłonecznione - Prestiżowe i kameralne osiedle, - 10 min spacerem do plaży, - 2 km do Tunelu pod Martwą Wisłą i Stadionu Energa Gdańsk, - przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł67 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Gdańsk - Śródmieście ul. Długa I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 67,4 m2 I Doskonała lokalizacja. Dla kogo? Dla miłośników historycznego Gdańska. Dla Rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania W kultowym falowcu? dobrze trafiłeś! mieszkanie: na sprzedaż ustawne, 4 pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku o powierzchni 70 m2 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

343 833 zł47 m² 7 343,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w kameralnej, niskiej zabudowie w okolicy ul. Przemian w Gdańsku. Budynki 1- oraz 3- piętrowe. Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

379 000 zł50 m² 7 656,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 50 m2, położone w obrębie świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska Chełm. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

509 000 zł50 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje po kapitalnym remoncie blisko centrum. Klatka schodowa świeżo wyremontowana. Przeprowadzono kapitalny remont, wszystko w mieszkaniu zostało wymienione wraz z instalacją elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

375 405 zł40 m² 9 399,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż bardzo fajne mieszkanie 2 pokojowe w jednej z popularniejszych aktualnie lokalizacji w Gdańsku. W skład oferowanego mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Orunia Górna,Gdańsk

330 000 zł35 m² 9 455,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Gdańsk Orunia Górna, ul. Kolorowa Przytulna kawalerka w spokojnej okolicy może być Twoja! lokalizacja: ulica Kolorowa położona jest w Oruni Górnej - najmłodszej dzielnicy Gdańska, zwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się blisko lasu i placu zabaw (~100m), sklepów (jest 5 na Niedźwiedniku) (300m) oraz przystanku autobusowego (~100m) z 2 liniami 136/283 jadącymi do Galerii bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleckiego

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 518,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 53 m2 położone przy ul. Podleckiego na Gdańskich Łostowicach. Inwestycja to zespół nowoczesnych budynków, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 150 573 zł59 m² 19 501,20 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Naturalna przestrzeń Oferujemy przestronną, dwupokojową nieruchomość na Przymorzu z widokiem na prywatne patio. Komfort inwestycji zapewnia bliskość licznych lokali usługowych, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

546 540 zł56 m² 9 817,50 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Świetna oferta dla osób, pragnących zamieszkać w bliskiej odległości od morza! Letnica to najprężniej rozwijająca się dzielnica Gdańska. Bliskość morza oraz łatwy dostęp do pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52, m2 w dzielnicy Gdańsk Morena. Mieszkanie znajduje się w inwestycji "alfa Park". Okna wychodzą na południe i zachód. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oliwa,Gdańsk

540 000 zł65 m² 8 282,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie z olbrzymim potencjałem w dzielnicy VII Dwór! W samym sercu Gdańska a jednocześnie cicho, spokojnie i blisko przyrody! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

429 909 zł61 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

347 000 zł35 m² 10 028,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 1000 metrów do plaży, - świetnie nadaje się pod najem krótkoterminowy jak i długoterminowy - 15 minut pieszo do stacji skm, - 4 minuty pieszo do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Łostowice,Gdańsk

300 000 zł31 m² 9 621,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - duży balkon - W cenie komórka lokatorska, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 3 minuty do Obwodnicy Trójmiasta, - 500 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do stacji skm, - 8 minut pieszo do przystanku autobusowego oraz tramwajowego - szybki dojazd do uczelni ug, - w promieniu 300 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

426 046 zł36 m² 11 556 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - blisko Starówki - Bogata oferta części wspólnych min. siłownia do dyspozycji mieszkańców, bilard - Niska zabudowa - Kameralne położenie inwestycji - 4 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

449 000 zł51 m² 8 769,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - mieszkanie przeszło 2 lata temu generalny remont - 5 km do morza, - 15 minut pieszo do Gdańskiej starówki - 2 minut do przystanku autobusowego oraz tramwajowego - 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

275 000 zł35 m² 7 819,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości: * Jasne, przestronne * 2 pokoje * 4 minuty do obwodnicy trójmiasta * pełne zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy * 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Przeróbka,Gdańsk

359 000 zł44 m² 8 067,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż Mieszkanie przy Ulicy Jana Brzechwy w dzielnicy Przeróbka w Gdańsku. 2 pokoje, oddzielna kuchnia o łącznej powierzchni 44,5m2 Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawackiej

Łostowice,Gdańsk

399 000 zł50 m² 7 922,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - dwa balkony, - w cenie komórka lokatorska, - zabudowa i sprzęty w cenie mieszkania, - 11 minut do Centrum Gdańska, - 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

280 000 zł26 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Zalety nieruchomości: * Centrum Wrzeszcza * Możliwość zakupu mieszkania wraz z najemcą * 5 minut pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego. * blok czteropiętrowy * Wysoki Parter * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

1 002 348 zł94 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Stare Przedmieście,Gdańsk

532 855 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja: przedstawiamy wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Na szczególną uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

392 000 zł54 m² 7 195,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niezależność, bezpieczeństwo, przestrzeń oraz cisza i spokój., to wszystko zapewni Państwu nowo powstające Osiedle Maciejka przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Gdańsku. Kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

525 000 zł66 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Drodzy Państwo, prezentujemy słoneczne 65,5 metrowe mieszkanie , zlokalizowane na 8 piętrze w gdańskiej dzielnicy Niedźwiednik, nieopodal Trójmiejskiego Park Krajobrazowego. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

525 763 zł62 m² 8 499,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli: szukasz wygodnej lokalizacji do codziennego życia Cenisz sobie funkcjonalną przestrzeń i praktyczne rozwiązania Pragniesz mieć blisko miejską infrastrukturę, jak i łono natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w sercu Gdańska - tuż obok Starego Miasta przy ul. Długiej Grobla. Miejsce to posiada unikatową lokalizację, łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, przy ul. Kazimierza Leskiego, dzielnica Gdańsk Jasień, w jego skład wchodzą: - 2 sypialnie (11,7m2 i 11,58m22) - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na Lawendowym Wzgórzu, w skład, którego wchodzą: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

375 015 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Nowy Port,Gdańsk

762 265 zł73 m² 10 395 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023