dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

533 760 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w Parku Oliwskim - nowopowstałe osiedle, prestiżowa lokalizacja. Osiedle znajduje się w sercu miasta, a jednak dominuje tu cisza i spokój! Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

549 810 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

586 710 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Oliwa,Gdańsk

652 740 zł51 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywiecka

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Nieruchomość nadaje się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję ( wynajem krótkoterminowy i długoterminowy ). Mieszkanie usytuowane jest na parterze, doskonałe również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

348 588 zł49 m² 7 055,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,41 m2, znajdujące się na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

323 123 zł49 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem i tarasem okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Politechniczna

Wrzeszcz,Gdańsk

519 000 zł68 m² 7 680,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super promocja przez tydzień! Mieszkanie w najbliższym sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej,gum a także wsb. Bardzo dogodna komunikacja z centrum Gdańska, sopotem i obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasień

Jasień,Gdańsk

426 945 zł56 m² 7 605,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: czteropokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze, na kameralnym osiedlu zlokalizowanym w południowej części Gdańska. Okna wychodzące na zachód, północ i południe. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie: lokal o powierzchni 25,33 m2, w skład którego wchodzi jasny, ustawny pokój, kuchnia, łazienka z wc oraz mini przedpokój. Do lokalu przynależy piwnica. Okna pcv. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Tylko u nas! hit! Jedyna taka oferta! super inwestycja! Prezentujemy Państwu luksusową kawalerkę 400M od morza! 50m do przystanku autobusowego, 200m do przystanku tramwajowego! W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz,Gdańsk

339 000 zł49 m² 6 986,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie! zalety: oddzielna kuchnia rozkładowe wysoki strop dwustronna ekspozycja północ/południe wymienione okna ogrzewanie miejskie ogrzewanie wody na gaz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Nad Wodą,Gdańsk

675 000 zł82 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: osiedle "nad Wodą" to oferta skierowana do osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość zieleni. Znajduje się w dzielnicy, która z roku na rok zyskuje na wartości poprzez nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

382 301 zł53 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze na kameralnym osiedlu zlokalizowanym w południowej części Gdańska. Okna wychodzące na zachód. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jasień

Jasień,Gdańsk

479 000 zł77 m² 6 237,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 4 pokoje na II piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na północ i wschód w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Siedlce,Gdańsk

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie do remontu, znajdujące się w doskonałej lokalizacji niedaleko Centrum - Gdańsk Siedlce ul. Wesoła Forma własności: pełna własność, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawki

Wrzeszcz,Gdańsk

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 50 m2, plus 5 m2 dodatkowej zabudowy (przedpokój i garderoba). Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi, -kuchni, -łazienki z oknem, -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biskupia

Biskupia Górka,Gdańsk

315 000 zł45 m² 7 015,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44,90 m2 do remontu, położone na parterze w II piętrowej kamienicy w Gdańsku na Biskupiej Górce, dzielnica Gdańsk-Śródmieście. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

382 301 zł53 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze na kameralnym osiedlu zlokalizowanym w południowej części Gdańska. Okna wychodzące na zachód. W mieszkaniu zaprojektowano garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

391 900 zł56 m² 6 998,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W naszym biurze! Sprzedam przestronne mieszkanie 3-pokojowe w dobrej lokalizacji i doskonałym widokiem na jezioro! inwestycja - kartuska 430 Budynek oddalony od hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Przymorze! O powierzchni 38 m2. Mieszkanie w świetnej lokalizacji! W skład mieszkania wchodzi: * salon z balkonem, * pokój, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

525 065 zł59 m² 8 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: trzy pokoje na I piętrze z dużym balkonem (ponad 6 m2) okna wychodzące na północ i zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta! Gotowe i wygodne mieszkanie, rewelacyjnie położone! Piękne mieszkanie na własność dla rodziny, świetna inwestycja pod wynajem! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Śródmieście,Gdańsk

439 000 zł34 m² 12 934,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuje do nabycia apartament usytulowany w Gdansku na ul. Panienckiej w investycji Old Nova. Inwestycja wyroznia się elegancją, wysokiej klasy materiałami i funkcjonalnymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalna kawalerka z ogródkiem na Łostowicach. W pełni umeblowana kawalerka w cichej okolicy na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Nieruchomość składa się ze słonecznego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny na Gdańskiej Zaspie. Mieszkanie o metrażu 56,1m2, w którego skład wchodzi 5 niezależnych pokoi. Ceny pokoi wynoszą 800- 900 złotych miesięcznie plus 150 złotych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

614 126 zł87 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: dwa pokoje na I piętrze z dwoma łazienkami i dużym salonem (ok. 33 m2) okna wychodzące na wschód i południe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zaspa,Gdańsk

299 000 zł31 m² 9 676,38 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja! Mieszkanie inwestycyjne! Przestronna kawalerka z odrębną kuchnią o powierzchni 30.90 m2. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widoki

Widoki,Gdańsk

369 000 €85 m² 4 341 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Francja - nicea Do sprzedania 4 pokojowy apartament z widokiem na morze.CENA 369 000 EURO. Apartament na zamykanym osiedlu o wysokim standardzie. Mieszkanie rozmieszczone na całej szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Osowa,Gdańsk

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam przyjemne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, wśród drzew, oddalona od hałasu, a jednocześnie zaraz przy ulicy Zeusa, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Piecki-Migowo,Gdańsk

324 900 zł36 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na Gdańskiej Morenie, przy ul.Marusarzówny. Mieszkanie położone jest na parterze. Lokal składa się z: - pokoju dziennego z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 70 m2, 3 pokoje, IV przedostatnie piętro, położone na Gdańskich Siedlcach. Pokój dzienny (23 m2) z wyjściem na balkon od wschodu, jasny, przestronny. Drugi pokój (14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem i loggią. W cenie komórka lokatorska oraz miejsce postojowe ogrodzone. Atuty nieruchomości : bliskość szkoły, przedszkola, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

252 000 zł36 m² 6 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze mieszkanie z ekspozycją okien na wschód mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Słoneczna Morena. Osiedle charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia (solary, cichobieżna winda, drewniane okna) oraz całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

321 660 zł49 m² 6 515,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na IV piętrze z garderobą okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

516 075 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: dwa pokoje na III piętrze z dwoma łazienkami okna wychodzące na zachód i południe mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

259 000 zł28 m² 9 246,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja W okolicy wysoko rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: - zaledwie 5 min pieszo do galerii handlowej Manhattan - 9 min samochodem do Olivia Business Centre, alchemii, hali Olivii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

356 000 zł40 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Wrzeszczu! Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z : - jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Siedlce,Gdańsk

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek znajduje się w centrum dzielnicy Siedlce, zaledwie kilkanaście minut piechotą do starego miasta. Super okolica, w pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

570 000 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie we Wrzeszczu, bardzo dobra lokalizacja, blisko morza! Mieszkanie na II piętrze w kamienicy, bardzo słoneczne. Podzielone na dwa niezależne mieszkania w których skład wchodzą: 1) 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij