dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

500 000 zł63 m² 7 901,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Morenie i ciesz się zielenią. Ostatnie dostępne mieszkania! Pięć kameralnych budynków położonych w otoczeniu bujnej roślinności. Tarasy na dachu nawet do 63,19 m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone 5 minut spacerem od plaży na Przymorzu przy ul.Kołobrzeskiej. Mieszkanie nie wymaga dużego wkładu finansowego, przeszło generalny remont 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

374 000 zł40 m² 9 234,57 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mniejsze z dwóch mieszkań połączonych w jedno. Możliwy zakup jako samodzielne mieszkanie bądź dwa mieszkania które funkcjonują jako jedno mieszkanie dla dużej rodziny. Całość dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

VII Dwór,Gdańsk

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Mieszkanie znajduje się między Strzyża a Oliwą Powierzchnia 46 m2. Mieszkanie w świetnej lokalizacji! W skład mieszkania wchodzi: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seredyńskiego

Dolne Miasto,Gdańsk

360 671 zł55 m² 6 572 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w Kamienicy remontowane klatki schodowe, elewacja, nowe piony wod-kan, elektryka wlz, zlokalizowane bardzo blisko Centrum Miasta - 5 min , Fontana Neptuna 750m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seredyńskiego

Dolne Miasto,Gdańsk

232 393 zł33 m² 7 109 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Orunia Górna,Gdańsk

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie spółdzielcze własnościowe w bloku 10 - piętrowym z balkonem; - słoneczne! słońce od wschodu do zachodu; - mieszkanie ciepłe, suche; - piwnica - 3 pokoje, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł58 m² 9 499,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna oferta! Gotowe i wygodne mieszkanie, rewelacyjnie położone! Piękne mieszkanie na własność dla rodziny, świetna inwestycja pod wynajem! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

500 000 zł63 m² 7 901 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: trzy pokoje na parterze z małym ogródkiem okna wychodzące na północny - zachód wyposażone w inteligenty system sterowania za pomocą smartfona mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Wrzeszcz,Gdańsk

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Piękne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokal po generalnym remoncie, w nowoczesnej aranżacji, usytuowany ok 4min od przystanku skm, do przystanku tramwajowego ok 200 metrów, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

905 177 zł51 m² 17 832,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zupełnie wyjątkowe apartamenty Z mariną! Luksusowy kompleks oferuje apartamenty o powierzchni od 42 m2 do 81 m2 w cenie od 705 250 zł do 1 421 875 zł Kompleks apartamentów powstanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Strzyża,Gdańsk

590 000 zł54 m² 10 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

DO sprzedania: mieszkanie 3-pokojowe (w dobrym stanie) trójstronne, słoneczne, o powierzchni całkowitej 54,1 m2 znajdujące się na II piętrze 2 piętrowego budynku. Zapraszam do wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

420 000 zł65 m² 6 425,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Nieborowskiej (chełm), dzielnica ta charakteryzuje się świetnym skomunikowaniem z całym Gdańskiem - mamy do dyspozycji autobus oraz tramwaj. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Gdańsk - Wrzeszcz ul. Jana Kilińskiego rynek: wtórny ogrzewanie: gazowe stan wykończenia: po generalnym remoncie czynsz: 270zł lokalizacja: mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

323 202 zł50 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków *** Dwupokojowe mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy - Jasień. Nieruchomość jest w standardzie deweloperskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

490 264 zł59 m² 8 337,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parametry mieszkania: trzy pokoje na I piętrze z dużym balkonem (ponad 6 m2) okna wychodzące na północ i wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 296 000 zł72 m² 17 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz apartamentu w nowoczesnym budynku w prestiżowym miejscu? Takiego z najlepszym widokiem na gdańską starówkę i z wyjątkową atmosferą, ale też cichego - aby można było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

277 516 zł43 m² 6 413,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** mieszkanie 7 km od centrum gdańska ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle położone w Gdańskiej dzielnicy Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 43 m 2,składa się z dwóch pokoi , oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.Mieszkanie bardzo ciepłe i przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Oliwa,Gdańsk

1 295 000 zł106 m² 12 217 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umeblowany,Nowy, przestronny i elegancki apartament w centrum starej Oliwy, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie dla osób, które lubią ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

625 000 zł64 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny o powierzchni ponad 62 m2 + taras z ogródkiem. Nieruchomość zaaranżowana na dwa osobne mieszkania dzięki czemu można uzyskać dużo lepszą stopę zwrotu. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

323 202 zł50 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem ok. 20 m2 okna wychodzące na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

222 075 zł38 m² 5 879,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** mieszkanie 7 km od centrum gdańska ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle położone w Gdańskiej dzielnicy Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze, z garderobą, dużym salonem ok. 26 m2, łazienką i wc okna wychodzące na południe i północ mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

559 000 zł56 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: doskonała lokalizacja- 5 min. spacerem od plaży Gdańsk Przymorze. Nowe budynki z 2012 roku z wieloma udogodnieniami (taras na dachu, ochrona, monitoring). Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Srebrna

Ujeścisko,Gdańsk

510 000 zł67 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne zaprojektowane w nowoczesnym stylu mieszkanie z wielkim potencjałem w idealnym stanie, przytulne, jasne w cichej okolicy w szeregowcu w nowej dzielnicy! Obowiązkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

649 000 zł84 m² 7 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja: genialna lokalizacja w sercu Wrzeszcza w świetnie utrzymanym budynku z lat 50-tych z cegły. 1 minuta piechotą do Manhattanu, 3 minuty do skm Wrzeszcz i do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

274 692 zł36 m² 7 604,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Lokalizacja osiedla daje możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta,obwodnicy Trójmiasta, czy lotniska,bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej,w okolicy jest dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

423 522 zł56 m² 7 604,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

419 000 zł39 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Odbiór mieszkania w styczniu 2020r. mieszkanie w stanie deweloperskim Miejsce w hali oraz komórka płatne dodatkowo 30 tys zł Opis Inwestycji Osiedle Nowa Letnica położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

295 150 zł38 m² 7 704,25 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Ujeścisku. Atuty nieruchomości: - mieszkanie jasne i słoneczne, -sąsiedztwo terenów zielonych, -wysoko rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

475 000 zł40 m² 11 774,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 40,34 m2, 2 pokoje, niezależna kuchnia, III piętro. Położone na Starówce w Gdańsku, w nie dalekiej odległości od ulicy Długiej. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

290 206 zł38 m² 7 604,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe, 2 lokalowe mieszkanie, znajdujące się na osiedlu Angielska Grobla w Gdańskim Śródmieściu. Idealne pod wynajem krótko i długo terminowy, możliwość uzyskania bardzo wysokiej stopy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

382 301 zł53 m² 7 275 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

667 000 zł43 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.