dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kocurki

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł49 m² 10 773,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam na sprzedaż 2 komfortowe kawalerki z balkonami, wyremontowane, przygotowane do wynajmu dla turystów lub studentów. Rewelacyjna lokalizacja, 5 minut spacerem do Fontanny Neptuna, teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

516 000 zł80 m² 6 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

DO sprzedania: mieszkanie 4-pokojowe (w bardzo dobrym stanie, słoneczne, ekspozycja płd-zach) o powierzchni całkowitej 79,5 m2 znajdujące się na II piętrze 3 piętrowego budynku wraz z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

495 000 zł73 m² 6 753,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zatrzymaj się! Możesz już przestać szukać swojego mieszkania. Masz je przed oczami. Dobre miejsce do życia. Przestrzeń dla każdego oraz miejsce do wspólnych spotkań przy posiłkach czy ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

410 103 zł56 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowy aktualny cennik! tylko W property bez prowizji od kupującego! O inwestycji: przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w inwestycji murapol - nowa jabłoniowa Kwadrans od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 399 000 zł113 m² 12 380,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Atrakcyjny 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupska

Przymorze,Gdańsk

420 000 zł55 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inni też czytają to ogłoszenie!. Zadzwoń , zobacz I niezwłocznie kup, by ktoś inny nie ubiegł ciebie! Funkcjonalne, przyjazne i ekonomiczne mieszkanie do zamieszkania lub wynajęcia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

315 000 zł31 m² 10 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z ogródkiem zlokalizowana na nowym osiedlu w Gdańsku- ujeścisko przy ul.Płockiej. Pokój z aneksem kuchennym o pow.ok.22m2, łazienka ok.5m2, przedpokój. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Żabianka, na granicy Gdańska i Sopotu. Zaletą lokalizacji jest bliskość do morza oraz mnóstwo terenów zielonych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasieńska

Jasień,Gdańsk

649 000 zł78 m² 8 363,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, w pełni urządzone, w cichym zakątku moreny/jasienia w bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ulica Jasieńska charakteryzuje się kameralną zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

744 000 zł58 m² 12 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł62 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***nowe mieszkanie 5 min na stare miasto*** Mieszkanie wykończone, świetne do zamieszkania lub na wynajem krótko i długoterminowy. Możliwość wynajęcia od nowego właściciela za kwotę 4500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

317 296 zł25 m² 12 799,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w nowoczesnym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na V piętrze, z loggią ok. 1,5 m2 okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

374 000 zł64 m² 5 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 64m2 na Oruni Górnej Dzieci mają blisko do szkoły. W weekend kilka minut i spacerujecie wśród zieleni Parku Oruńskiego a Wasze szkraby bawią się na ogromnym placu zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płocka

Ujeścisko,Gdańsk

284 900 zł31 m² 9 298,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Gdańsk Ujeścisko znajduje się zaledwie 6 km od Gdańskiej Starówki. W bezpośredniej okolicy w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, liczne sklepy spożywcze, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

664 224 zł68 m² 9 799,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zainspirowana dziełami sztuki inwestycja zlokalizowana na Oliwie składa się z 11 budynków. Fasady budynków będą wykonane ze szlachetnych i energooszczędnych materiałów. Elewacja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: całkowicie wyremontowane i wyposażone mieszkanie, nie wymagające żadnego wkładu finansowego. Mieści się w nowym budynku na osiedlu Lawendowe Wzgórze- teren Jasienia w chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

519 000 zł60 m² 8 635,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

DO sprzedania: mieszkanie 3-pokojowe (w bardzo dobrym stanie) dwustronne, słoneczne, o powierzchni całkowitej 60,1 m2 znajdujące się na II piętrze 2 piętrowego budynku. Zapraszam do wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

1 199 000 zł73 m² 16 379,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Real foto! Wiemy jak działa dzisiejszy rynek, więc: u nas masz pewność prawdziwych zdjęć nieruchomości. Nie stosujemy technik powiększających przestrzeń, nie nakładamy filtrów i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Śródmieście,Gdańsk

779 000 zł80 m² 9 689,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stylowy apartament z zapierającą dech panoramą Starego Miasta Gdańsk. Z dużych okien w salonie rozprzestrzenia się widok na Motławę. Oferta dedykowana dla wymagających Klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

722 946 zł59 m² 12 156,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest jeden z apartamentów w prestiżowej inwestycji, oraz najlepszej z obecnych lokalizacji mieszkaniowych. W ofercie posiadamy apartamenty o wielkości od 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

770 038 zł124 m² 6 224,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oryginalne dwustronne mieszkanie z wieloma możliwościami dowolnej aranżacji, już dziś gotowe do odbioru. Mieszkanie w charakterze loftowym z niestandardową wysokością strefy dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

994 000 zł65 m² 15 315,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament z balkonem o powierzchni 64,9 m2 na trzecim piętrze 3 pokojowy w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

950 000 zł69 m² 13 768,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonały, w pełni wyposażony i umeblowany, luksusowy apartament o powierzchni 69m2, zlokalizowany w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz- kompleks Garnizon. Usytuowany na 3 piętrze. Części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

316 823 zł48 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na III piętrze sypialnia z garderobą okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

2 755 627 zł153 m² 18 029,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest najbardziej luksusowy z apartamentów w prestiżowej inwestycji, oraz najlepszej z obecnych lokalizacji mieszkaniowych. W ofercie posiadamy apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

640 500 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament o powierzchni 42,7 m2 na drugim piętrze w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach można zarówno zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Stare Miasto,Gdańsk

590 000 zł55 m² 10 711,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Gdańska zaraz przy Bazylice Mariackiej, 140m od Fontanny Neptuna. W bezpośredniej okolicy liczne kawiarnie, restauracje, zabytki, muzea, teatry i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze, z garderobą, dużym salonem ok. 26 m2, łazienką i wc okna wychodzące na południe i północ mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

315 000 zł26 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna, słoneczna kawalerka idealna na inwestycję lub wynajem długo lub krótkoterminowy. Lokalizacja Gdańsk Zaspa, doskonała komunikacja 3 minuty do przystanku autobusowego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

368 561 zł68 m² 5 450,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 4 oddzielne pokoje na I piętrze aneks kuchenny z oknem mieszkanie z ekspozycją okien na zachód mieszkanie w czteropiętrowym budynku.