dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł72,58 m² 18 875,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowo stylowe i funkcjonalne mieszkanie, wykończone w najwyższym standardzie w gdańskiej Letnicy. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł79,10 m² 11 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe Z kominkiem | gdańsk ujeścisko Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie (bez skosów), położone na 1. i 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 000 zł49,13 m² 15 693,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70' przy ul. Długie Ogrody. Dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 045 zł25,22 m² 13 562,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,22 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, - wysoka jakość wykończenia, - klimatyzacja, - kameralny budynek, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 760 zł41,12 m² 11 156,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł86,20 m² 17 053,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

To coś więcej niż mieszkanie. To wyjątkowa przestrzeń z duszą, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu. Wysokie sufity, historia ukryta w murach i ogromny potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 869 zł62,40 m² 12 610,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie. Usytuowane na parterze nowoczesnego budynku, o powierzchni 62.40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z ogródkiem blisko plaży Prywatny ogródek i komfort codziennego życia | Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni | Kilkanaście minut spacerem od plaży, mola w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł25,96 m² 21 918,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny W sercu młodego miasta - żurawie II Zarządzanie najmem | Wysoki standard | Duży balkon | Klimat Stoczni | Pełne wyposażenie | Recepcja | Gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 191 zł25,22 m² 13 528,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez pośredników, bez pcc Blisko do Starówki, na pieszo 10-15min do Wyspy Spichrzów, lokalizacja premium! Parter na wysokość aż 335cm! co optycznie powiększa mieszkanie o kilka metrów. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł41,57 m² 14 385,37 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim standardem wykończenia części wspólnych, ale przede wszystkim strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 810 zł52,40 m² 27 305,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 429 zł37,31 m² 16 521,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Śródmieściu, blisko wody i starówki lokalizacja, która dobrze się wynajmuje przez cały rok. Dlaczego warto: centrum i turystyka mocny najem krótkoterminowy małe metraże.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł74 m² 12 013,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe w Gdańsk, przy ul. Sosnkowskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 455 zł25,24 m² 13 528,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,80 m² 20 949,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka | Bastion Wałowa | Centrum Gdańska | Balkon | 2020 r. Na sprzedaż komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka położona na prestiżowym osiedlu Bastion Wałowa - w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 764 zł25,12 m² 13 326,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37,98 m² 13 954,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji od Kupującego. Budynek w środku miasta, a jednak mieszkanie bez bezpośredniego zgiełku z ulicy. Okna od strony Politechniki Gdańskiej i Moreny. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45,94 m² 23 922,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - inwestycja położona w samym sercu gdańskiego Śródmieścia, *zaledwie kilka kroków od Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta, *mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł50,43 m² 27 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranek z widokiem na Motławę, spacer brukowanymi uliczkami i kawę w ulubionej restauracji zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł74,50 m² 30 187,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł26,18 m² 20 206,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny położony tuż przy Opływie Motławy i ujściu Martwej Wisły w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum z nadwodnym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł32,80 m² 19 207,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż słoneczne studio o powierzchni 32,8 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł46,87 m² 21 314,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 045 zł26,50 m² 17 171,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł83,60 m² 9 389,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny szukającej przestrzeni i prywatności. Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 990 zł55,69 m² 12 892,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu Wrzeszcz Dolny w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł42,30 m² 23 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą: poziom I: (25 m2) - salon z kuchnią 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł39,50 m² 14 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - położenie 2 minuty od stacji skm i tramwaju - oddzielna kuchnia - widok na morze - przed budynkiem miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców - dostępne od zaraz - świetna lokalizacja.