dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

799 000 zł51 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - dwupoziomowy loft z nowoczesnym układem i wysokim standardem wykończenia - Dwa tarasy - łącznie niemal 30 m przestrzeni rekreacyjnej na świeżym powietrzu -ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

578 403 zł33,70 m² 17 163,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w Centrum Gdańska. Okolica Osiedle jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 387 680 zł66,08 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowopowstająca inwestycja premium, zlokalizowana tuż nad brzegiem Motławy, łączy w sobie historyczny i industrialny klimat Gdańska z nowoczesnym stylem życia i technologiami. To.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Czy marzysz o mieszkaniu w samym sercu miasta, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Miejscu, z którego w kilka minut dojdziesz na Stare Miasto, nad Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 574 000 zł69 m² 22 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł62 m² 18 225,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 870 zł34,19 m² 17 515,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł33,43 m² 18 516,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: * 2 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 7 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * Mieszkanie gotowe do wprowadzenia; *.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł111,80 m² 38 998,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament 100 M od plaży - gdańsk jelitkowo, neptun park 2 tarasy | 100 m od morza | Park Reagana | Miejsce w hali garażowej | Wysoki standard | Idealny jako second home *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 708 zł73,50 m² 22 213,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Z tarasem oraz ogródkiem W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Duże przeszklenia salonu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,72 m² 13 111,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.72 m2 przy ul. Myśliwskiej mieszkanie: mieszkanie mieści się na I piętrze bloku wybudowanego w 2009 roku na osiedlu Nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł66 m² 15 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł50 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Korzyści Cena: 627 000 pln Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie) .LOKALIZACJA Wszystko pod ręką - w promieniu kilku minut spacerem masz szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,90 m² 22 943,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł30,20 m² 17 384,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo funkcjonalne mieszkanie gdańsk ul kołobrzeska 56 wraz Z miejscem parkingowym do wyłącznego korzystania! Budynek zarządzany przez wspólnotę ( dużo niższe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł59,02 m² 10 454,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3 pokojowe mieszkanie narożne, z przestronnym salonem 27m2 i jasną kuchnią, 2 sypialnie 10.23 i 11,52 m2. Osiedle starannie zaprojektowane, z przestrzenią do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł72,27 m² 17 282 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Szukasz mieszkania, które równoważy życie miejskie ze spokojem sąsiedzkiej zieleni? Ten trzypokojowy Apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł54,40 m² 14 669,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Atuty: - 7 minut pieszo do stacji gdańsk wrzeszcz - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - gotowe do wejścia i dostępne od zaraz - 1 km do Politechniki Gdańskiej oraz gumed-u -.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł62,33 m² 27 915,93 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z widokiem na morze komfort i lokalizacja, które robią różnicę. Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny standard, funkcjonalność i nadmorski klimat, ta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł79,30 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,3 m z piwnicą, położone na kameralnym osiedlu na Oruni Górnej w Gdańsku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 183 zł36,27 m² 21 923,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany jest na parterze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny (15,73 m ) z aneksem kuchennym (6,85 m ) prowadzi na taras o powierzchni 26,31 m miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 275 zł49,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 jest położone na parterze, 1,5 km od plaży w Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu które wyróżnia się bliskością morza oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 700 zł29,93 m² 15 025,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł38 m² 13 394,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Słoneczne mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w kultowym budynku przy ulicy Obrońców Wybrzeża w najbardziej pożądanej części Gdańska. Z mieszkania mamy piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,98 m² 12 466,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończone, 4-pokojowe mieszkanie na Łostowicach / Gdańsk Południe. o powierzchni użytkowej 66,98 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 561 zł62,58 m² 13 991,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla pary lub rodziny, z balkonem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Gotowe i wykończone pod klucz apartamenty inwestycyjne klasy premium w Gdańsku, zaprojektowane z myślą o najmie krótko i długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł37 m² 24 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie typu studio w stanie deweloperskim, położone w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Gdańska.Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 579 zł26,55 m² 11 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46 m² 16 630,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwy widok na panoramę Gdańska w pełni wyposażone winda brak bliskiej zabudowy za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

714 900 zł54 m² 13 238,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone w Gdańsku przy ul. Kurierów Armii Krajowej. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

489 999 zł31 m² 15 806,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Otwierasz oczy, odsuwasz firankę a tam morze. Rano kawa z widokiem na Zatokę Gdańską. Dziesiąte piętro to ten poziom, na którym widok robi robotę każdego dnia, a nie tylko od święta.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł46 m² 18 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *dwustronne, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania *w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 600 zł25,31 m² 12 745,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł128,10 m² 9 734,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna w Gdańsku Nowy Port Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu rewitalizowanej dzielnicy Nowy Port. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,32 m² 15 666,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja na Niepołomickiej! Zamieszkaj jako pierwszy! lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku (ujeścisko). Inwestycja Niepołomicka Vita łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Zaspa | al. Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Zaspie, przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,70 m² 13 441,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.70 m2. Lokalizacja:Bulońska. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze