dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

1 323 000 zł49 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brabank | 2 pokoje | do własnej aranżacji lokalizacja Apartament położony jest przy ulicy Stara Stocznia w inwestycji Brabank jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł63,17 m² 16 621,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z ogrodem | Letnica | 63 m | blisko morza Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,17 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52,35 m² 11 461,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m , położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,30 m² 11 938,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,30 m , po podłodze 90m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

437 650 zł41,10 m² 10 648,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z ogródkiem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,26 m² 11 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 ulica Heliosa Kowale mieszkanie: mieszkanie znajduje się parterze w budynku 4 piętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł30,20 m² 22 847,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atuty: - metraż: 30,2 m - W pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania lub wynajmu - Balkon i dostęp do bogatej infrastruktury inwestycji - Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskim Ujeścisku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł41,50 m² 28 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie. *doskonała lokalizacja pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, a pełną infrastrukturą miasta! * inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Chrobrego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,38 m² 12 621,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowiji Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

562 400 zł37,10 m² 15 159,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone na 8. piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Pomorskiej w Gdańsku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł92,70 m² 12 837,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł66,10 m² 10 287,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie 66,1 m na parterze Gdańsk Chełm, ul. Tytusa Chałubińskiego 22. Największe atuty: parter super wygoda dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 605 zł43 m² 10 990,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48 m² 19 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Wyjątkowy Apartament w Gdańsku Idealna Inwestycja lub Miejsce do Zamieszkania Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 000 zł43,23 m² 12 074,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,40 m² 12 293,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Lokal idealny pod wynajem lub na potrzeby prowadzenia działalności (kancelaria prawna, biuro rachunkowe, etc.) LOKALIZACJA: Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,50 m² 12 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w Gdańsku w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie płacisz prowizji Gdańsk ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł64,49 m² 17 367,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,78 m² 13 765,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowiec inwestycyjny z wyposażeniem - Gdańsk Łostowice mieszkanie: na sprzedaż stylowo wykończone, jasne, ustawne mieszkanie - podzielone na 2 kawalerki, znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł86 m² 23 825,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu Jelitkowski Dwór - zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł29,76 m² 21 807,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej nr 74 dodatkowo płatne, idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk ul. Bohomolca 2b mieszkanie do generalnego remontu - duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł86,30 m² 23 754,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Oliwa Park w Gdańsku. Teren osiedla ogrodzony, duża przestrzeń pomiędzy budynkami. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,20 m² 18 778 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: 5 minut spacerem do Długiej i Neptuna 3 minuty do Wyspy Spichrzów po generalnym remoncie gotowe do wynajmu od zaraz pełna infrastruktura wokół bardzo mocna lokalizacja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m na gdańskiej Morenie, obecnie funkcjonujące jako gotowiec inwestycyjny z 6 pokojami na wynajem. Lokal do lekkiego odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Studio | gdańsk śródmieście, stare miasto Sieroca Studio | 27,3 m | Gdańsk Śródmieście Cena: 519 000 zł lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Sieroca w Gdańsku, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

4 828 188 zł116,30 m² 41 514,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Najnowszy etap inwestycji Brabank | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł62,50 m² 11 888 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na morenie | balkon | widok na las. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części osiedla Morena w Gdańsku. To jedna z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,58 m² 15 310,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w Gdańskim Wrzeszczu atuty - cicha część Wrzeszcza - wysokie sufity, otwarta przestrzeń, oryginalny charakter wnętrza - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,44 m² 19 523,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy loft na Wyspie Spichrzów Dwie Motławy Najważniejsze atuty - Loft dwupoziomowy o powierzchni całkowitej ponad 80 m (I poziom zgodnie z księgą wieczystą 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 963 zł27,28 m² 14 221,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł96,21 m² 11 838,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 82 m2 z tarasem w klimatycznej, ceglanej kamienicy we Wrzeszczu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Gdańsk Jasień, ul. Stężycka 101. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m użytkowej (ok. 100 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł48,70 m² 21 026,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Lastadia - apartament w sercu miasta, idealny do zamieszkania i pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Lastadia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 658 zł26,55 m² 11 098,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,63 m² 9 352,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 położony jest na parterze. Mieszkanie o pow. użytkowej 40,63 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.