dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest połowa udziału w budynku. Lokalizacja: kamienica, w której znajduje się mieszkanie położona jest w południowej części Gdańska w dzielnicy Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł96,40 m² 20 072,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Okazja inwestycyjna: mieszkanie 30 m blisko morza - Gdańsk Przymorze! Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? Ta oferta z pewnością Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 500 zł35 m² 11 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 990 000 zł68 m² 29 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Informację pod nr :   . MB nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z garażem podziemnym 150 m od morza na osiedlu Jelitkowo w Gdańsku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 918 zł63,27 m² 15 377,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i usługowe. Bezpośredni tramwaj do: stare.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł60 m² 26 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym w samym centrum Gdańska przy ul. Św Barbary. Idealna inwestycja dla singla lub pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38,50 m² 17 896,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Długie Ogrody w Gdańsku (śródmieście). Mieszkanie Mieszkanie ma powierzchnię 38.5m2 i składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł59 m² 13 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: kameralna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku-Chełmie, składająca się z jednego budynku, będąca kontynuacją sukcesu pierwszego etapu. Mieszkania oferują wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 509 300 zł58,05 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament w sercu Gdańska Na sprzedaż | 2-pokojowy apartament | Gdańsk Śródmieście | ul. Rajska 8 Na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie wykończony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł67,58 m² 18 940,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: * słoneczna ekspozycja południowo - zachodnia * 5 min pieszo do neptuna/starówki; * wysoki standard budynku; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł80,80 m² 13 106,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,80 m2 (podzielone na dwa mieszkania 54 m2 i 27 m2 z oddzielnymi wejściami). Obecnie wynajmowane. Nieruchomość położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł70 m² 22 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz dużego mieszkania dla siebie I swojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł70 m² 27 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament na sprzedaż | 10 minut do morza | wysoki standard wykończenia atuty - Apartament wykończony w standardzie premium według indywidualnego projektu renomowanego biura.

Szczegóły ogłoszenia

703 560 zł63,98 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,96 m | balkon | komórka 5,78 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w budynku C2, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł44,32 m² 22 211,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na morze na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Cena ofertowa jest kwotą netto. Należy doliczyć 8% vat Kwota brutto 1 070 000 zł. Jeśli kupujesz na firmę nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękna, nowoczesna inwestycja położona nad brzegiem Motławy w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie to nowe inwestycje mieszkaniowe i inwestycyjne oraz Przystań Sienna Grobla z zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł29,30 m² 24 914,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w końcowej fazie remontu (stan deweloperski) o powierzchnia 29,30 m2 (duży pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka , korytarz) położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 174 zł25,34 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,34 m , położone na 2. piętrze. Lokalizacja: - około 5 km od morza Cena: 378 174 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 234 zł27,36 m² 14 811,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, na sprzedaż atrakcyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,12 m² 11 921 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: rozkładowe, ustawne, ciepłe, doskonałe na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Suchanino). Dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,16 m² 18 414 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2013 roku, składające się z: przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74,70 m² 16 050,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty nieruchomości: widok na morze i Zatokę Gdańską tylko ok. 10 minut spacerem do plaży zaledwie 300 m do Parku Reagana świetna komunikacja miejska - tramwaje, autobusy oraz skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł65,56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,56 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego apartamentowca w inwestycji Horizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22,61 m² 26 492,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dziękujemy za zainteresowanie naszą wyjątkową ofertą apartamentu w prestiżowym Condohotelu Sol Marina, położonym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Z przyjemnością.