dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

899 999 zł36 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjna Inwestycja!wysoka stopa zwrotu! na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

6 000 zł89 m² 67,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 88 m , usytuowane w historycznej kamienicy przy malowniczej ulicy Szerokiej na Starym Mieście Gdańska. Ta wyjątkowa nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

829 900 zł63 m² 13 173 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przyjdź i odkryj potencjał tej nieruchomości! Mieszkanie w przedwojennej, historycznej, pięknie zdobionej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogarnej. Mieszkanie do generalnego remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

565 000 zł41 m² 13 882,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze w centrum Gdańska. Powierzchnia 40,7 m2, do remontu. Lokal składa się z pokoju dziennego od strony zachodniej, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

898 000 zł63 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nieumeblowane mieszkanie trzypokojowe, spółdzielcze z własnościowym prawem do lokalu jest usytuowane na trzecim piętrze z czterech. Zabezpieczone zostały drzwiami antywłamaniowymi. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

529 387 zł42 m² 12 692,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

37.21 m2 balkon 4.5m2 południe IVQ24 Pokój z aneksem 25.2m2 Sypialnia 6.02m2 Łazienka 4.15m2 Hol 1.84m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja południowa. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Mariacka,Gdańsk

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok.38M2 w samym sercu Śródmieścia. Układ pozwala, na podzielenie lokalu na dwie kawalerki, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości. Największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

895 000 zł48 m² 18 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Urokliwy apartament o powierzchni 47,53m2 w nowoczesnym inwestycji "atol" z 2022 roku, zlokalizowane przy ulicy Wilczej w sercu Gdańska. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł41 m² 14 717,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tulipanów

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

476 658 zł38 m² 12 583,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jestem opiekunem klienta, wyszukam i zaprezentuję interesujące Ciebie inwestycje. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Oferta, którą oglądasz mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 078 500 zł36 m² 29 661,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: dwie Motławy to inwestycja o wyjątkowym charakterze. Industrialny styl podkreślony jest przez duże przeszklenia i formę bryły. Jest to nowoczesny budynek z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

1 320 000 zł70 m² 18 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - prestiżowa lokalizacja, prestiżowe osiedle - front park ( uznany deweloper moderna) - 10 minut pieszo do Starego Miasta - dostęp do szybkich tras jak droga krajowa nr 7 czy autostrada A1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodziejska

Stare Miasto,Gdańsk

1 099 000 zł46 m² 23 634,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prawdziwa perełka Starego Miasta! Jeśli szukasz klimatycznego i przestronnego mieszkania w kamienicy w ścisłym centrum Starego Miasta, dobrze trafiłeś, to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

406 665 zł31 m² 13 212 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.28 m2 balkon 4.5m2 pn-zach IIIQ24 widok na wodę Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja północno-zachodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 199 000 zł60 m² 19 907 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z możliwością wydzielenia 3 pokoju Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdańsk

575 000 zł27 m² 21 163,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka na sprzedaż o pow.27,19m2 w sercu Gdańska na Starówce. Mieszkanie mieści się w zadbanej kamienicy z lat 60-tych na terenie częściowo zamkniętym na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal użytkowy, podana cena zawiera podatek vat 23% z możliwością jego odliczenia. Obecna oferta obejmuje łącznie 196 apartamentów inwestycyjnych. Zdjęcia przedstawiają przedmiot sprzedaży, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

1 149 000 zł48 m² 23 938 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament z widokiem na Motławę w prestiżowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym- chlebova na Gdańskim Śródmieściu. Apartament Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja w centrum Gdańska: tuż przy muzeum Solidarności w zasięgu spaceru wszystkie najważniejsze dla mieszkańców miejsca takie jak: zabytki starego miasta, muzea, liczne puby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

323 925 zł26 m² 12 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Limitowana oferta w gdańsku! Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna - Ograniczona Oferta Czasowa! Zakup Bezpośrednio od Dewelopera Brak Prowizji oraz Podatku pcc Możliwość odliczenia 23% vat >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

431 000 zł26 m² 16 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł61 m² 16 428,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Do sprzedaży oferuję słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim w unikalnej inwestycji "doki" dewelopera Eurostyl w Gdańsku. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

495 000 zł30 m² 16 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Stare Miasto,Gdańsk

2 190 000 zł118 m² 18 632 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zachwycający, wykończony w najwyższym standardzie apartament w Rezydencji Wintera - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska. Położony nad samą Motławą, zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

850 000 zł53 m² 16 001,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja atuty: - widok na zieleń i częściowo na Motławę - południowo - wschodnia ekspozycja okien - mieszkanie po generalnym remoncie w 2019 roku - tuż przy Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,10 m2, mieszczące się na drugim piętrze, pięknej kamienicy, położonej w samym sercu Gdańskiej Starówki. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

407 000 zł26 m² 15 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

477 526 zł56 m² 8 462,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w centrum Gdańska. Idealna propozycja dla osób które planują zakup mieszkania inwestycyjnego. Mieszkanie: - 56m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 549 000 zł85 m² 18 180,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 85,2 m , położony w sercu Wyspy Spichrzów, z pięknym widokiem na Motławę. Budynek: mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

476 392 zł26 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament znajduje się na parterze, więc oprócz tarasu (4,5 mkw) posiada również ogródek (5,63 mkw), który wychodzi na zachód. Nieruchomość to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Śródmieście,Gdańsk

1 126 900 zł136 m² 9 202,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły dotyczące mieszkania: powierzchnia całkowita: 135,73 m (114 m mieszkania + 22,90 m piwnica). Piętro: 1. Czynsz: około 580 zł z funduszem remontowym. Rachunki za prąd: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

596 464 zł34 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj nurtem Śródmieścia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Osiedle jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska