dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Śródmieściu, z doskonałą lokalizacją. Informacje ogólne: powierzchnia: 49,94 m2 Liczba pokoi: 2 Pierwszy pokój: 25,87 m2 Drugi pokój: 11,11 m2 Kuchnia: 5,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

895 000 zł71 m² 12 646,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko-bądź-długoterminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 025 000 zł55 m² 18 555 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Apartament w cenie promocyjnej - teraz tylko 1 025 000 zł brutto zamiast 1 075 000 zł. Mieszkanie sprzedawane przez firmę - bez podatku pcc. Sprzedam świeżo wykończone, niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

470 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Jestem osobą prywatną, która chce sprzedać mieszkanie od zaraz. Moja ogromna prośba do biur nieruchomości, pośredników o uszanowanie mojej decyzji i nie kontaktowanie się ze mną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

719 000 zł50 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Śródmieściu, z doskonałą lokalizacją. Cena do pertaktacji dla zdecydowanego klienta gotówkowego. Pierwszy pokój: 25,87 m2 Drugi pokój: 11,11 m2 Kuchnia: 5,06 m2 Łazienka: 3,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Śródmieście,Gdańsk

559 999 zł34 m² 16 407,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Śródmieściu. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

699 000 zł51 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gdańsk Śródmieście: 3 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy Stare Przedmieście, w chwili obecnej ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

1 190 000 zł58 m² 20 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Przedstawiamy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m2 w nowoczesnym inwestycji "atol" z 2022 roku, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 300 zł43 m² 76,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 01.08.2024 r. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43,13 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z prysznicem, - przedpokoju. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 534 275 zł68 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca - Wyspa Spichrzów - wyspa w Gdańsku na rzece Motławie, położona w dzielnicy Śródmieście. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Komfortowy apartament w sercu Gdańska! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dwupokojowy apartament o powierzchni 44 m , idealny zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 740 000 zł52 m² 33 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w inwestycji Nadmotławie to prawdziwa perełka, łącząca nowoczesność z wyjątkowym stylem życia. To nie tylko nieruchomość - to prawdziwy dom, w którym luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

476 932 zł27 m² 17 876 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

644 429 zł37 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36.93m2 znajduje się na 3. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Stare Miasto,Gdańsk

899 000 zł39 m² 23 039,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie przy ul. Św. Barbary z ogródkiem. Atuty: - doskonała inwestycja kapitału - Bliskość uroków Starówki - Dostosowane pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie można zacząć zamieszkiwać od razu. Okna nowe, drzwi wejściowe z wysoką klasą anty/w, nowe. Mieszkanie ciepłe, suche, nie generujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

474 165 zł26 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 25,70m2 znajduje się na 4. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

509 568 zł27 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.54m2 znajduje się na 2. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 21.59m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł52 m² 19 189,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na nowoczesnhm osiedlu Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. Główne atuty: - centrum Gdańska - świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa - 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

641 440 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40.09m2 znajduje się na 1. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł33 m² 14 384,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Szukasz unikalnego mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - zlokalizowane na rogu Długich Ogrodów i Siennickiej, - wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 060 875 zł47 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

599 225 zł34 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 33.57m2 znajduje się na 4. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

673 440 zł37 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36.80m2 znajduje się na parterze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Dolne Miasto,Gdańsk

580 000 zł53 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty: - gdańsk - Dolne Miasto ul. Chłodna - Idealna lokalizacja: usytuowane w centrum Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od ikonicznej Wyspy Spichrzów i centrum miasta, sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, * 3 minuty pieszo do Europejskiego Centrum Solidarności, * 5 minut pieszo do Starego Miasta, * świetna lokalizacja, * balkon, * nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

386 845 zł30 m² 12 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

25.28 m2 balkon 4.5m2 NE IVQ24 Pokój z aneksem 21.03m2 Łazienka 3.36m2 Hol 1.46m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja NE. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz zarządzania najmem. Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

489 294 zł38 m² 12 708,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

34 m2 balkon 4.5m2 płn.zach. Ivq24 widok na wodę Pokój z aneksem 16.67m2 Sypialnia 9.98m2 Łazienka 4.05m2 Hol 3.3m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja północny-zachód. Możliwość wykończenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

475 849 zł26 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.29m2 znajduje się na parterze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 21.01m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł33 m² 14 384,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, * 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna, * 20 minut do Lotniska, * doskonały dojazd do gumed i Politechniki Gdańskiej, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Śródmieście,Gdańsk

500 000 zł36 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy dwupokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze kamienicy z lat 50. Oto więcej informacji na temat tej nieruchomości: opis mieszkania: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

507 430 zł26 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.36m2 znajduje się na 3. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

670 476 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37.88m2 znajduje się na 2. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

588 354 zł37 m² 15 953,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwość odliczenia 23 % vat, zapytaj o szczegóły. Tylko teraz oszczędzasz 87 000,- tysięcy, w cenie mieszkania system Smart Home Premium. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

503 837 zł26 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.31m2 znajduje się na 1. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Główne Miasto,Gdańsk

1 300 000 zł54 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótkoterminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

998 000 zł73 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-poziomowe obok Galerii Madison i 3 min pieszo od Dworca pkp. Pierwszy poziom 23 m2: - salon z kuchnia i - lazienka. Drugi poziom to realnie 50 m2 po podłodze ale z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

750 000 zł40 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok balkon osobna kuchnia cicha część Starówki cena do negocjacji, zadzwoń, obejrzyj I zaproponuj swoją cenę Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

2 195 000 zł118 m² 18 680,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę miasta. Duże przeszklenia, pomimo niskiej zabudowy, zapewniają niezakłócony widok z przestrzeni.