dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

799 999 zł36 m² 22 222 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA skróty - Główne miasto, gdańsk | ul. Długa | Wyjątkowe mieszkanie na ul. Długiej, świetny produkt inwestycyjny, 36m2 + miejsce parkingowe | 2 pokoje ( salon z aneksem + sypialnia) + łazienka|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziana

Stare Miasto,Gdańsk

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone bezpośrednio przy bramie chlebnickiej, której widok można podziwiać Z okien obu pokoi. Z jednego pokoju mamy także widok na motławę I przystań statków bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

945 000 zł43 m² 21 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis: 2-pokojowe mieszkanie na parterze z wyjściem na ogród w kompleksie apartamentowców osiedla "angielska Grobla" wybudowanego przez dewelopera pb Górski. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Śródmieście,Gdańsk

538 000 zł47 m² 11 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal 40.1m2 balkon południe 6.8m2 IIIQ24 23% VAT Pokój z aneksem 21.81 m2 Sypialnia 10 m2 Łazienka 5.5 m2 Hol 2.7 m2 Balkon 6.78 m2. Ekspozycja południowa. Widok na Martwą Wisłę. Jeżeli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska, gotowe do wynajmu lub zamieszkania! Mieszkanie znajduje się przy ul. Heweliusza, w ścisłym centrum Gdańska, 2 min. pieszo od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Sienna Grobla I,Gdańsk

950 000 zł39 m² 24 359 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość w województwie pomorskim nieopodal Starówki Gdańskiej. Apartament na drugim piętrze w inwestycji Nadmotławie gotowy do zamieszkania. Oddany do użytku w 2023 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł35 m² 15 845,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Szukasz urządzonego, klimatycznego mieszkania niedaleko starego miasta Z niezwykłym potencjałem aranżacyjnym na przyszłość? idealnie trafiłeś! atuty: - gotowe do wprowadzenia, wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

870 000 zł42 m² 20 504,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż apartament w inwestycji "nowa Grobla" dewelopera atal. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

466 593 zł26 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ta nowoczesna inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, u zbiegu Opływu Motławy i wpływającej do Morza Martwej Wisły, przy ulicy Mostek, to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Śródmieście,Gdańsk

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną - sprzedaż luksusowego apartamentu hotelowego w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One. Apartament o powierzchni 26m2, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł33 m² 20 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta, gdańsk - Śródmieście. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod wynajem dobowy! standard Nieruchomość po remoncie w 2023 roku. Nowa zabudowa kuchenna oraz łazienkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do obejrzenia przestronnego mieszkanie na parterze w nowoczesnej inwestycji Symbio na Gdańskich Aniołkach, do którego przynależy Imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 999 990 zł151 m² 19 867,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Niecodzienny apartament o pow. 151 m2 usytuowany jest w dostojnej kamienicy, w centrum intensywnie rewitalizowanej i modnej dzielnicy. Fenomenalne, wspaniałe wnętrze! Reprezentacyjny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pohulanka

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witaj w miejscu pełnym możliwości. W samym sercu Gdańska! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która nie tylko oferuje doskonałą lokalizację, ale staje się wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Główne Miasto,Gdańsk

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 41m2 położony w miejscowości Gdańsk- centrum Odległość ważnych miejsc od obiektu: polska Filharmonia Bałtycka - 300 m, żuraw nad Motławą - 300 m, długie Pobrzeże - 500 m. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

12 500 zł151 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Główne Miasto,Gdańsk

990 000 zł55 m² 17 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Gdańsk

1 350 000 zł57 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 57m2 z miejscem garażowym w cenie. Mieszkanie składa się z oddzielnej sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, wygodnego przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł65 m² 8 492,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Śródmieściu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią świetną lokalizację. To mieszkanie jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie 49m2, 450m do skm Gdańsk Główny lokalizacja: idealna oferta dla singla lub pary, którzy cenią sobie komfort miejskiego życia. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

938 285 zł47 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy lokal w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów Apartament/ Lokal użytkowy , do własnej aranżacji jena otwarta przestrzeń, z wydzieloną łazienką. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 299 000 zł52 m² 24 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Gdańsk Starówka ulica Tandeta 1. Mieszkanie o powierzchni 52,20 mkw znajdujące się na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka

Nowe Ogrody,Gdańsk

980 000 zł91 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej lokalizacji - niecałe 200 metrów od ch Forum i 600m od ulicy Długiej. Idealne pod inwestycję lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Śródmieście,Gdańsk

750 000 zł76 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem Inwestycyjnym na Śródmieściu Gdańska. 3min od Forum. Lokalizacja: ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 1,5 kilometra od ul. Długiej, serca śródmieścia.