dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Główne atuty: -Doskonała lokalizacja - zaledwie kilometr od Fontanny Neptuna -wygodny dostęp do infrastruktury usługowo-handlowej -mieszkanie dwustronne o słonecznej ekspozycji lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł71 m² 10 534,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowy apartament w doskonałej lokalizacji atuty: * Mieszkanie gotowe do wprowadzenia; * 5 minut spacerem do gdańskiej starówki; * Wspaniała lokalizacja; * W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

986 000 zł47 m² 21 158,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna, nie płacisz prowizji! Opis nieruchomości: okolica: inwestycja Chmielna Park znajduje się w ścisłym centrum Gdańskiego Śródmieścia- na Wyspie Spichrzów. Wszystkie atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

839 990 zł44 m² 19 030,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: nieruchomość położona jest w nowoczesnej inwestycji doki living znanego dewelopera eurostyl na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

568 292 zł29 m² 19 773,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wysublimowany apartament wykończony z dbałością o każdy detal Nieruchomość: lokal Premium zaprojektowany przez projektanta i wykończony z wysokiej klasy materiałów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanowskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 250 000 zł106 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nowa nieruchomość na sprzedaż w Mio Casa! Przedmiot oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 106 metrów kwadratowych, znajdujące się w urokliwej kamienicy w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 082 250 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny i innowacyjny apartament w sercu Gdańska, przy ul. Łąkowej Podwyższony standard wykończenia, włącznie z wygładzonymi ścianami, pomalowanymi ścianami, ułożonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Długie Ogrody,Gdańsk

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze digital broker Kawalerka w centrum Śródmieścia Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w samym centrum Śródmieścia zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bliskości do kluczowych miejsc, takich jak Starówka, ch Forum, skm Śródmieście skąd możemy bardzo szybko dostać się do każdej części miasta. Unikalności lokalizacji dzięki widokowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Stare Miasto,Gdańsk

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Lokalizacja: wyspa Spichrzów, a dokładniej ulica Toruńska. Znakomita lokalizacja gwarantuje kameralność i ciszę mimo niewielkiej odległości od centrum miasta oraz doskonałe połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł54 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m2 z możliwością wyodrębnienia trzeciego pokoju. Lokalizacja - przystanek tramwajowy i autobusowy 400m - na Wyspę Spichrzów 9 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny i nowoczesny dwupokojowy apartament w inwestycji Chmielna Park usytuowany na Wyspie Spichrzów nad brzegiem rzeki Motławy. Apartament o powierzchni 48 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Gdańsk

814 396 zł51 m² 15 968,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie 38m2 w inwestycji scala przy ulicy Łąkowej w Gdańsku. Lokal składa się z wyposażonego aneksu kuchennego połączonego z salonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

731 850 zł30 m² 24 395 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska, z przepięknym widokiem na dźwigi stoczni. Bastion Wałowa znajduje się w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamkowa

Śródmieście,Gdańsk

798 000 zł66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciekawa oferta inwestycyjna. Mieszkanie zostało podzielone na 6 niezależnych pokoi, kuchnie, łazienkę i osobna toaletę. Do tej pory, pokoje były wynajmowane sukcesywnie od paru lat, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

8 500 zł101 m² 84,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji waterlane przy ul. Szafarnia w Gdańsku. Przestronne 3 pokoje na powierzchni 101 m2 oraz balkon z widokiem na Motławę i Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 080 300 zł55 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Pragnę przedstawić Państwu piękny apartament, znajdujący się na wysokim piętrze nowoczesnego budynku z panoramicznym widokiem na miasto. Znajduje się on w pobliżu wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku w świetnej lokalizacji przy ul. Spadzistej - kilka minut do Starówki, ch Forum, skm Śródmieście, a jednocześnie na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością wyodrębnienia trzeciego pokoju. Nieruchomość do generalnego remontu. Ogromnym atutem lokalu jest jego lokalizacja: - bliskość Martwej Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł106 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Gdańsk Śródmieście ulica Górka Mieszkanie do własnej aranżacji :) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przeznaczonego dla siebie i swojej rodziny lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 250 000 zł106 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, z dwoma działowymi ścianami. Można łatwo przekształcić w 5 pokoi. To doskonała okazja dla osób poszukujących elastycznego rozwiązania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Główne Miasto,Gdańsk

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Studio znajduje się w Centrum Gdańska. Apartament o powierzchni 30 m2 znajduje się na partnerze w budynku 4 piętrowym, usytuowane z oknami na południe, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

920 000 zł50 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na ekskluzywnym osiedlu Nowa Grobla, co stanowi jedno z najbardziej uprzywilejowanych miejsc do zamieszkania w całym Trójmieście. To prestiżowa okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia 1 pokojowy Apartament przy ulicy Wałowej w Centrum Miasta. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Apartament wolny od 10 grudnia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygon

Śródmieście,Gdańsk

595 000 zł44 m² 13 550,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz inwestycyjnego mieszkania blisko Starego Miasta lub mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta z pewnością jest dla Ciebie! atuty: - 15 min pieszo do Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Igielnicka

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł28 m² 18 145,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 25 m w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska - w dzielnicy Śródmieście - Stare Miasto. To doskonała.