dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

655 000 zł25,10 m² 26 095,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 25 m . Nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 977 750 zł75,15 m² 26 317,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje o komfortowej przestrzeni z dwoma balkonami zlokalizowane bezpośrednio przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 370 zł48,04 m² 22 072,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji , odlicz vat nawet jako osoba fizyczne i zaoszczędź 23% apartamenty bezpośrednio od dewelopera Gotowy w pełni wyposażony lokal inwestycyjny w sercu Gdańska, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja: gdańsk Śródmieście * Pełna infrastruktura usługowo- handlowa * Komunikacja miejska (przystanki skm oraz pkm) * Dostępne od zaraz lokalizacja: nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 245 zł27,28 m² 19 437,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: blisko centrum Gdańska - doskonałe pod wynajem. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, komunikacja miejska, tereny spacerowe Układ mieszkania: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł27 m² 29 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament zlokalizowany j prestiżowej inwestycji w Gdańsku- z Widokiem na Motławę. Inwestycja z 2021 roku. Apartament mieści się w najbardziej pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł64,49 m² 17 367,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł70,82 m² 22 592,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja brabank invest komfort zakup tylko za gotówkę Jest w pobliżu wszystkiego co niezbędne - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł38,55 m² 40 985,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne studio z aneksem sypialnianym, z którego rozpościera się pełen widok na rzekę i przystań jachtową, zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł21 m² 26 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szukasz kompaktowego apartamentu inwestycyjnego w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty nieruchomości: parter, wygodny dostęp Funkcjonalna kawalerka Sprzedawane jako lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł92,30 m² 19 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowa Lastadia, 92 m , centrum Gdańska apartament idealny pod short stay! Oferta skierowana do inwestorów poszukujących nieruchomości o wysokim standardzie i atrakcyjnych widokach,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji granaria W gdańsku Z widokiem na motławę I amber sky Widok na Motławę | Nowoczesny design | Prestiżowa lokalizacja | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł29 m² 28 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 503 925 zł106,55 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,44 m² 19 523,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy loft na Wyspie Spichrzów Dwie Motławy Najważniejsze atuty - Loft dwupoziomowy o powierzchni całkowitej ponad 80 m (I poziom zgodnie z księgą wieczystą 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł68,29 m² 13 457,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? Zamieszczone w ogłoszeniu zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Atuty: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89,99 m² 11 667,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie do generalnego remontu. Atuty: ścisłe centrum Gdańska Bliskość Starego Miasta Tereny spacerowe nad Motławą Dynamicznie rewitalizowana okolica Świetna komunikacja miejska Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 zł103,60 m² 96,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję długoterminowy najem okazjonalny wyjątkowego apartamentu 4-pokojowego o imponującej powierzchni 103m , położony w samym sercu Gdańska! Apartament z każdej strony posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem W sercu gdańska Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - przy ulicy Św.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł70,48 m² 21 552,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m + balkon Na sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł56,27 m² 27 901,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł37,89 m² 24 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,89 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji nad Motławą, w prestiżowej części Śródmieścia Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł87 m² 17 011,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości view z przyjemnością prezentuje w pełni wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną w Gdańsku przy ul. Wesołej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł117,20 m² 16 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego. Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27,40 m² 21 496,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w Śródmieściu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy lokal o powierzchni 29 m2, wykończony w awangardowym, nowoczesnym stylu z wykorzystaniem sklejki. Gwarantujemy niepowtarzalny design! Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Śródmieściu. Atuty: w bliskiej okolicy: - starówka, - zielone miejsca, - infrastruktura handlowo-usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olivia Business Dwa osobne pokoje i osobna kuchnia Mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w prestiżowej inwestycji Albatros Towers. Lokal o powierzchni 45 mkw. Składa się z 2.