dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł48,70 m² 21 026,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Lastadia - apartament w sercu miasta, idealny do zamieszkania i pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Lastadia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 220 zł81,11 m² 23 255,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem 350m2 W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras o pow. 350m2 | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk | Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł78,83 m² 19 028,29 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż "gotowiec inwestycyjny" zlokalizowany w inwestycji Bastion Wałowa w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Jest to inwestycja składająca się z czterech 17-piętrowych wież.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł67 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do długoterminowego najmu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na drugim piętrze prestiżowego apartamentowca przy ulicy Szafarnia w Gdańsku. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł34 m² 11 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla Najważniejsze atuty - Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca - Taras od strony południowo-zachodniej oraz prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 455 zł25,25 m² 13 324,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 387 680 zł66,08 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowopowstająca inwestycja premium, zlokalizowana tuż nad brzegiem Motławy, łączy w sobie historyczny i industrialny klimat Gdańska z nowoczesnym stylem życia i technologiami. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,60 m² 17 723,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy prawdziwą perełkę inwestycyjną na gdańskim rynku nieruchomości, idealną dla tych, którzy poszukują pewnej i ponadczasowo atrakcyjnej lokaty kapitału. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 289 zł91,41 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł96,07 m² 29 145,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad wodą w Gdańsku. Połączenie nowoczesnej architektury, spektakularnych widoków oraz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł60,78 m² 24 662,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z tarasem 20 m | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 015 zł56,45 m² 31 621,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie sprichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,60 m² 15 985,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idealne dla rodziny, na inwestycję, wynajem całoroczny , jak i booking! 5 minut spacerem od Wyspy Spichrzów, 10 minut do Neptuna! lokalizacja/osiedle W sąsiedztwie nowych apartamentowców, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł32,64 m² 22 947,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz nowoczesnego apartamentu w prestiżowej lokalizacji, który łączy funkcję komfortowej bazy nad morzem z bezpieczną lokatą kapitału w Gdańsku? Ta nieruchomość spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem w kamienicy blisko centrum Gdańska, z dodatkową przestrzenią powstałą w wyniku adaptacji poddasza ta oferta przy ul. 3 maja może być bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - przy ul. Św. Barbary, tuż przy Motławie i gdańskiej Marinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47 m² 19 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta wyłącznie W mio casa! 2-pokojowy apartament | Front Park | blisko Starego Miasta | taras + hala garażowa Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Front.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł34,41 m² 28 480,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nad samą wodą - luksus W sercu gdańskiego portu Widok na Motławę | Ostatnie piętro | Smart home | Strefa Wellness | Design To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł55,44 m² 30 663,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Top apartament Z logią przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł37,89 m² 24 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z Widokiem na Motławę w doskonałej lokalizacji w Gdańsku warunki zakupu: rynek pierwotny - brak podatku pcc Harmonogram płatności 20/80 80% ceny płatne przy odbiorze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk, śródmieście. - powierzchnia mieszkania: 69,83 m - Powierzchnia ogrodu: 65 m - Lokalizacja: ul. Angielska Grobla, gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł75 m² 22 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecam przytulne mieszkanie na jednej z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych uliczek w Europie. Widok z okien na Bazylikę Mariacką! Stylowe, kolorowe kamieniczki na Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

667 800 zł40 m² 16 695 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Chcesz kupić mieszkanie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci przejść przez cały proces - krok po kroku lokalizacja - duży atut ok. 2 km do Śródmieścia Gdańska 10-15 min do gumed ok. 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł25 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,50 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: - jasne i przestronne - świetna lokalizacja - większość wyposażenia nowa. Opis nieruchomości: oferuję na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krosna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł86 m² 19 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,50 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atuty: * 3 minuty pieszo do Starówki; * mieszkanie po całkowitym remoncie; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * kilka kroków do Galerii Madison; * 5 minut tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Śródmieściu w Gdańsku: nieruchomość: na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł33,83 m² 22 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament z balkonem z możliwością wydzielenia sypialni. Zlokalizowany tuż przy Motławie na 2 piętrze w nowoczesnym budynku - układ mieszkania pozwala na łatwą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w stanie do remontu przy ul. Sierocej w dzielnicy Śródmieście w Gdańsku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł32,12 m² 24 875,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament pod inwestycję, u brzegu Motławy, w inwestycji Chlebova. Atuty: położenie nad Motławą - inwestycja oferuje piękne widoki na rzekę i pobliskie tereny nadrzeczne Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 136 750 zł64,75 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj bliżej wszystkiego - 4 pokoje, 112 m , 2 balkony, widok na Gdańsk | Siedlce, ul. Lecha Bądkowskiego Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie.