dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 839 zł42,50 m² 20 607,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - 4 pokoje - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 143 zł26,32 m² 12 429,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokój w Śródmieściu za 9275,76 zł za m okazja. Zapraszam do obejrzenia mieszkania w nowopowstałej inwestycji w Gdańskim śródmieściu, okazyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 300 zł33 m² 130,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 800 zł32,50 m² 14 486,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Bez prowizji Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł150 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jedyne takie mieszkanie nad samą motławą! apartament W samym sercu starego miasta! taras Z widokiem na motławę I panoramę miasta! tylko U nas! lokalizacja: apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 500 zł34 m² 11 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,70 m² 23 168,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: ostatnia kondygnacja z widokiem na Muzeum II Wojny Światowej i kościół Sw Katarzyny, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 000 zł64,75 m² 37 034,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z unikatowym widokiem W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście 42m2 | 2 pokoje |balkon |winda | dostępne od września do czerwca 2026| Cena: 3400 zł + opłaty ( czynsz 780 zł, prąd, woda ) Miejsce parkingowe za dodatkową opłatą 300 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł27 m² 13 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Fantastyczna oferta dla inwestora pod wynajem Jutro Dzień Otwarty - zadzwoń i umów się na prezentację Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,73 m² 11 410,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - ul. Powstańców Warszawskich, dzielnica Aniołki, blisko Śródmieścia Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł41,03 m² 22 617,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis To nie jest mieszkanie, które oglądasz "przy okazji". To jest to na którym się zatrzymujesz. Młode Miasto nie udaje klimatu-ono go ma.Woda ,restauracje ,centrum w zasięgu kilku minut. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 560 zł37,21 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z duszą w sercu Gdańska, ul. Sieroca 5 Widok na historię, potencjał na przyszłość. To mieszkanie to rzadkość ? 27,3 m2, które łączy unikalny klimat Śródmieścia, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 340 zł34,97 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są nieruchomości, które dobrze wyglądają w ogłoszeniu. I są takie, które sprzedają się same - bo mają wszystko, czego szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 557 200 zł106,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogródkiem nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 403 zł33,07 m² 17 490,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny z 23% vat. Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji. Atuty inwestycyjne: - gotowy produkt - lokalizacja działająca 12 miesięcy w roku - małe metraże = wysoka płynność najmu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 429 zł37,31 m² 16 521,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Śródmieściu, blisko wody i starówki lokalizacja, która dobrze się wynajmuje przez cały rok. Dlaczego warto: centrum i turystyka mocny najem krótkoterminowy małe metraże.

Szczegóły ogłoszenia

819 300 zł26,78 m² 30 593,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w sercu Gdańska - Granaria Oferujemy wyjątkowe mieszkania oraz lokale usługowe w prestiżowej inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. Lokale w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 442 zł37 m² 19 363,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Po sąsiedzku z legendą historii Polski blisko morza i w samym centrum Trójmiasta. Wiadomo jak ważna dla nas jest wolność, jak wiele znaczy bezpieczeństwo. Jak istotna jest pewność.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,50 m² 25 479,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament o powierzchni 36,5 m2 - komfort i styl w najlepszym wydaniu! Lokalizacja: ul. Sienna Grobla to miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,38 m² 15 295,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Heweliusza 10 w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej i cenionej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bezpieczne transakcje wspieramy polisą oc.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna Grobla | Tuż przy Starym Mieście i Motławie Dla kogo? dla singla lub pary ceniących styl i lokalizację premium dla osób pracujących w centrum dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł60,83 m² 20 549,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny, narożny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 999 zł26,78 m² 10 903,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rent for up to two people. Without children and pets. Long term at least one year. Na wynajem nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura 40, w idealnej lokalizacji Gdańsk Śródmieście -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł30 m² 22 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 300 zł92,23 m² 25 732,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament od ulicy chmielnej na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł33,15 m² 23 227,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pokoju hotelowego (lokalu inwestycyjnego) w Grano Hotel Old Town, należącym do znanej sieci Grano Hotels. Operatorem obiektu jest Grano Group.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,08 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,08 m2 zlokalizowane na rewitalizowanej ul. Łąkowej (dolne Miasto) w przedwojennej kamienicy z czerwonej cegły. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł32,67 m² 27 089,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 90 metrów od Ratusza i 140 metrów od Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament premium dla wymagających w kamienicy. Położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł74 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.