dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Gdańsk

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym "sercu" Gdańska Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na drugim pietrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Spędzasz w Gdańsku kilka dni w tygodniu? Jesteś już zmęczony hotelami? Teraz masz szansę mieć tu swoje miejsce, którego każdy będzie mógł Ci pozazdrościć. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

4 250 zł78 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie -apartament na wynajem w cenie 4250 zł położone na X piętrze, w nowoczesnym XVII piętrowym apartamentowcu w Centrum Gdańska, nie daleko Centrum Handlowego Madison.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 050 zł42 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Chmielna Park znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Gdańskiej Starówce, bardzo blisko Motławy. Pełne uroku Stare Miasto z pięknymi historycznymi uliczkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się w samym centrum gdańska, z widokiem na Motławę, w pobliżu licznych kafejek i restauracji, a jednocześnie lekko na uboczu, co zapewnia w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane w centrum Gdańska przy ul. Łagiewniki o powierzchni 39 m , wolne od 01.10.2018. Mieszkanie znajduje się w budynku na przeciw biblioteki pan i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

640 000 zł46 m² 13 822,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Apartament o wysokim standardzie idealny na wynajem krótkoterminowy. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja w samym sercu Śródmieścia. Dosłownie kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

633 500 zł42 m² 15 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na III piętrze okna wychodzące na stronę południową atrakcyjna lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grobla I

Śródmieście,Gdańsk

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W historycznej części Gdańska w sąsiedztwie takich zabytków jak Fontanna Czterech Kwartałów przy ulicy Grobla I znajduje się wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie. Ulica Grobla I powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

552 384 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na parterze z dużym tarasem atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

516 000 zł33 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na I piętrze, możliwość aranżacji na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

600 996 zł69 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na III piętrze z pięknym widokiem na Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem dwa apartamenty. Kamienica znajduje się w samym sercu Starego Miasta, najpiękniejszej dzielnicy Gdańska. W najbliższym otoczeniu znajduje się pełne zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

633 500 zł42 m² 15 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na III piętrze okna wychodzące na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 559,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko serca Starego Miasta w takim razie to idealna oferta dla Ciebie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Starym Przedmieściu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Dolne Miasto,Gdańsk

375 000 zł53 m² 7 092,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,87 m2, wystawa okien północno-wschodnia, położone na VII piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu w Gdańsku, w dzielnicy Gdańsk-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

535 500 zł33 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o powierzchni 32,90 m2 zlokalizowany w samym sercu miasta na Wyspie Spichrzów, w obrębie ulic Pszennej i Żytniej. Doskonałe miejsce do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Straganiarska

Śródmieście,Gdańsk

1 111 800 zł102 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne, duże mieszkanie w centrum zabytkowego Gdańska Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 102 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy wybudowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

770 500 zł48 m² 16 085,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o powierzchni 47,90 m2 zlokalizowany w samym sercu miasta na Wyspie Spichrzów, w obrębie ulic Pszennej i Żytniej. Doskonałe miejsce do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna Grobla

Stare Miasto,Gdańsk

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańskie Stare Miasto to dzielnica z charakterystycznym klimatem w bezpośredniej bliskości z eksponatami sztuki architektonicznej ubiegłych wieków. Chłoniesz tu historię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

552 384 zł66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

719 000 zł73 m² 9 849,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament z widokiem na Motławę zlokalizowany w inwestycji "kamienice nad Motławą w Gdańsku przy ulicy Toruńskiej 18. 73m2 powierzchni stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

719 000 zł73 m² 9 849,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W pięknej lokalizacji, nad brzegiem Motławy, spacerem 10 minut od Starego Miasta, w kompleksie nowych budynków położone jest komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompleks Nowa Lastadia wybudowany w 2007 roku objęty jest monitoringiem oraz całodobowym dozorem fizycznym. Osiedle wykończone jest w wysokim standardzie, posiada szybkobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Gdańska - w samym sercu miasta tuż przy gdańskiej starówce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulny, 2-pokojowy apartament 53m2 w samym sercu gdańskiej Starówki przy ulicy Piwnej. Budynek jest ogrodzony, wejście na posesję przez furtkę z domofonem, do klatki również jest domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy Apartament w centrum Gdańska, ulokowany na ostatnim (6) piętrze nowej inwestycji "angielska Grobla" wybudowanej w 2018 r. Wykończony w wysokim standardzie z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

684 000 zł41 m² 16 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, kamieniczka tuż obok Kaplicy Królewskiej i najpiękniejszej gdańskiej ulicy - Mariackiej. Aura starego Gdańska pozwoli wtopić się w atmosferę Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

667 901 zł80 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Parametry apartamentu: 3 pokoje na parterze z tarasem i ogródkiem garderoba osobne wc w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

565 536 zł66 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód.