dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od razy w pełni urzadzone 3 pok. mieszkanie nad sama Motławą na Gdańskiej starówce. Przedpokój : zabudowa, odkurzacz, łazienka : prysznic, wc, umywalka, pralka, 1 sypialnia : łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł53 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie składa się: dwa pokoje,kuchnia wyposażona w mieszkaniu duża ilość szaf w ścianach, przedpokój, łazienka loggia przeszklona. Pod domem przedszkole.Przystanek autobusowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Obrońców Poczty Polskiej

Śródmieście,Gdańsk

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Okazja! 5982pln/m2 Mieszkanie dwupokojowe 55m w Śródmieściu Gdańsk. 1-piętro. Pokoje przestronne, ustawne, 20.5m, 13.7m, kuchnia 7.9m, łazienka 4.4m, przedpokuj 8.5m, piwnica 9m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olejarna

Śródmieście,Gdańsk

610 000 zł67 m² 9 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przestronne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku mieszkalnym w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście. Z okien dużego pokoju, sypialni i balkonu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewanowskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w starym budownictwie, o powierzchni 75 m , w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej Marina Gdańsk, filharmoni Bałtyckiej oraz pieszej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w samym centrum miasta. 4-5 minut spacerkiem do historycznego centrum miasta,nad Motławę,starówkę.Mieszkanie składa się z trzech pokoi z kuchnią w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szopy

Śródmieście,Gdańsk

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Refektarska

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Blisko ch Medison i hotelu Heweliusz. Pełna infrastruktura - przedszkole, szkoła, banki. Pkp i skm oraz ztm. Kuchnia po remoncie, bez okna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none microsoftinternetexplorer4 Przytulna kawalerka (45m2) całkowicie umeblowana, na wysokim parterze. W pokoju na podłogach panele, ściany gładzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.Dwa samodzielne pokoje.Mieszkanie wyposażone w sprzęty AGD,RTV itp. Czynsz najmu 1.100zł. ( w tym internet i telewizja). Dodatkowe opłaty: na rzecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

840 000 zł89 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, dwupoziomowy apartament (89m2) w samym centrum, nad Motławą, wyposażony i wykończony przez projektantów. Składa się z czterech pokoi, na podłogach panele, ściany gładzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

390 000 zł56 m² 6 913,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Sprzedam mieszkanie z pełnym wyposażeniem 56,41 mkw. Gdańsk (śródmieście) ,młode Miasto Atrakcyjne, dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

285 000 zł48 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie (48,51m2) w spokojnej okolicy. Składa się z dwóch pokoi (18,7m2; 16m2), na podłogach parkiet, ściany gładzone, malowane. Kuchnia oddzielna, z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

272 000 zł42 m² 6 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Chmielna Park - inwestycja położona jest w Gdańsku na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej i Toruńskiej. Kompozycję osiedla stanowią 3 budynki (kwartały) tworzące pierzeję ulicy Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 650 zł41 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament (41m2) na zamkniętym osiedlu Lastadia, nad samą Motławą, zaaranżowany w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, na 1 piętrze. Składa się z dwóch pokoi, na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygon

Śródmieście,Gdańsk

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie (45m2) po remoncie. Składa się z dwóch pokoi (20m2; 11m2), na podłogach panele i wykładzina, ściany gładzone, malowane. Kuchnia z oknem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyokopowa

Śródmieście,Gdańsk

380 000 zł85 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, ciepłe i wyjątkowe mieszkanie - w bardzo dobrym stanie. Dające poczucie przestrzeni i niespotykanego klimatu. Salon główny o powierzchni 27 m2, z kominkiem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł54 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w samym sercu Gdańska. W pełni umeblowany (w salonie tv, radio cd), kuchnia wyposażona (zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka). Mieszkanie wyremontowane w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwary

Śródmieście,Gdańsk

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe ( duże zwroty oc), blisko do centrum ( 5 min do Zielonej Bramy, filharmonii, 2 min do przystanku autobusowego i tramwajowego, 7 min do toru żużlowego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowe, dwu pokojowe mieszkanie (parter) z osobną kuchnią, z łazienką o łącznej pow. 39 m2, do mieszkania należy piwnica znajduje się w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia Grobla

Śródmieście,Gdańsk

240 000 zł60 m² 4 033,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Nowa niższa cena! Gdańsk Śródmieście doskonała lokalizacja blisko do Starówki, dworca, centrum Handlowe Madison. Kamienica przedwojenna (zdrowe budownictwo-cegła) Dach po remoncie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwary

Śródmieście,Gdańsk

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie słoneczne, bardzo ciche i ciepłe ( duże zwroty za ogrzewanie). Mimo że przy drodze na Warszawę przy otwarty oknie słychać carillon. Widok na Ratusz i Kościół Mariacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Wałowy

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł76 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Centrum. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje (18m, 16 m, 12m) z czego dwa są dwuosobowe, widna kuchnia (10m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

sprzedam lub wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie (45 m2) w doskonałej lokalizacji w centrum Gdańska. Składa się z 2 pokoi (24 m2 i 10 m2), na podłogach panele, ściany gładzone malowane na biało, umeblowane, zabudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

249 000 zł43 m² 5 831,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapewniamy państwu bezpłatną pomoc W uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokal o powierzchni 43 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

278 000 zł30 m² 9 141,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Kawalerka w samym sercu gdańska, okna na ulicę długą. Pokój, kuchnia wyposażona, łazienka. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocurki

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł64 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Mieszkanie w centrum Gdańska,Oddalone 300 m od starówki. Osiedle strzeżone i monitorowane. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł61 m² 42,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, słoneczny apartament na zamkniętym, ekskluzywnym osiedlu w samym centrum Gdańska. Mieszkanie w pełni wyposażone na osiedlu strzeżonym. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks mieszkaniowy ogrodzony i strzeżony całą dobę, recepcja z ochroną ( stała łączność mieszkania z ochroną oraz służbami technicznymi ). Kompleks wykończony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grobla III

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł41 m² 32,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Mieszkanie jest położone w historycznej dzielnicy Gdańska - Starówka. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 40.5 m2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu gdańskiej Starówki. Mieszkanie znajduje się na parterze, wejście do mieszkania z klatki schodowej. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu, kuchni,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe (apartament) w nowym kompleksie "lastadia". Mieszkanie w pełni wyposażone i w ciągłej eksploatacji. Bardzo blisko do centrum i na Starówkę. Preferuję najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotników

Śródmieście,Gdańsk

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Super atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście w Gdańsku przy ulicy Złotników parter w niewielkiej kamienicy. 30 metrów od ulicy Szerokiej , 90 metrów do Bazyliki Mariackiej. Duży ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

przyjemne ,spore jak na kawalerkę mieszkanie na Starym Mieście , do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

185 000 zł42 m² 4 425,84 zł/m²

 

Piętro:5/10