dowolna

Mieszkania w centrum Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 021 ogłoszeń

Rynek pierwotny

485 213 zł30,80 m² 15 753,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Platynowe - Twoje Nowe Miejsce w Gdańsku Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w świetnej cenie. Usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku, o powierzchni 30,80 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,92 m² 12 263,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z ogrodem 70 m , Gdańsk, ul. Hokejowa , Nowe budownictwo Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 52,92 m , położone na parterze budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł33,10 m² 14 169,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż przestronna, wykończona, wyposażona kawalerka Z balkonem oraz miejscem! - możliwość wydzielenia 2 pokoju - mieszkanie: słoneczna, położona na 1 piętrze, ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

3 724 700 zł109,55 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z widokiem na Motławę sprzedawany w stanie deweloperskim Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 033 269 zł109,68 m² 18 538,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł41,57 m² 14 385,37 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim standardem wykończenia części wspólnych, ale przede wszystkim strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł29,82 m² 39 235,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna inwestycja na polskim wybrzeżu! Marina i woda I Prywatne cumowanie I Widok na wodę I Blisko plaży I Second home Unikatowy koncept połączenia apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł86,20 m² 17 053,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

To coś więcej niż mieszkanie. To wyjątkowa przestrzeń z duszą, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu. Wysokie sufity, historia ukryta w murach i ogromny potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - pożądana lokalizacja w samym sercu Gdańska, - wysoki potencjał inwestycyjny nieruchomości, - bliskość wszystkich środków komunikacji- skm, pkp, tramwaje, - 3 minuty do galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 825 zł32 m² 11 744,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł35,57 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 572 zł61,59 m² 17 171,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokoje z balkonem, z widokiem na zieleń. Atuty: czwarte piętro, dwie sypialnie, łazienka, część dzienna z balkonem z widokiem na zieleń, wysokość kondygnacji 2,7m. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jeśli poszukujesz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Okolica pełna zieleni, 20 minut pieszo od plaży -budynek po remoncie, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł35 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez podatku pcc Przedstawiam ofertę komfortowego 2-pokojowego, komfortowego mieszkania w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Produkt idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł78,80 m² 10 774,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania wraz z ogrodem oraz garażem, zlokalizowanego przy ulicy Wyczółkowskiego w Gdańsku, dzielnicy Siedlce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 649 zł26,32 m² 11 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł93,50 m² 21 390,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament premium | szafarnia | gdańska starówka Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku - przy ulicy Szafarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,98 m² 12 466,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończone, 4-pokojowe mieszkanie na Łostowicach / Gdańsk Południe. o powierzchni użytkowej 66,98 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta W pepperhouse! atuty: - spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu, - bardzo dobra komunikacja, - infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki, - bliskość obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 645 019 zł84,57 m² 19 451,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł73,80 m² 11 233,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje na Chełmie - mieszkanie, w którym po prostu dobrze się mieszka To nie jest kolejne mieszkanie z ogłoszenia. To jest miejsce, które daje Ci normalną, wygodną przestrzeń do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26 m² 15 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowo jasną i przytulną kawalerkę, położoną w spokojnej, zielonej części Gdańska na Oruńskim Przedmieściu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,36 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-u pokojowe mieszkanie na niskim parterze, w dzielnicy Gdańsk Suchanino. Atuty odległości: - do centrum 7 minut jazdy autem, - supermarket Aldi, biedronka, hebe, rossmann, apteka, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,80 m² 17 165,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Korzennej w Gdańsku. Nieruchomość położona w otoczeniu słynnych zabytków, z bezpośrednim widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł34,89 m² 16 308,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (develia), oddane do użytku w 2024 roku Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 210 zł41 m² 14 005,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż apartamenty inwestycyjne z 23 % stawką vat w świetnej lokalizacji w Gdańsku. Lokal 2 pokojowy o powierzchni 41 m2 na IV pietrze z ekspozycją południową.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł106,45 m² 22 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,10 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,77 m² 13 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,77 m , położone w samym centrum Wrzeszcza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł52,80 m² 9 034 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Gdańsku przy ul. Głuchej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł81,70 m² 15 299,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wrzeszcz | 3-pok. mieszkanie 81,7 m w kamienicy | świetne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m położone na 1. piętrze w sercu Wrzeszcza -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m , położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji Gdańsk Wyspa Sobieszewska. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,18 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie w Gdańsku z dużym ogrodem i miejscem parkingowym. Lokalizacja Kokoszki są prężnie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Od.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł60 m² 12 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa okazja w sercu dynamicznego Śródmieścia Prezentujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną przy ul. Lisia Grobla. To propozycja dla osób, które chcą zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38 m² 18 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem, słoneczne, funkcjonalne, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł52,62 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Zamieszkaj w Mila Baltica w Gdańsku - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta! Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (52,62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 920 zł25,58 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł72,22 m² 11 755,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i kameralnej dzielnicy Gdańska? Atuty: - spokojna i zielona okolica - kameralny budynek - piwnica - garaż w budynku - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 975 zł87,89 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy penthouse Z dużym tarasem, 4 pokoje, w pełni urządzony Ta oferta jest bez wątpienia godna uwagi! Przedstawiam Państwu ofertę nowoczesnego penthouse'u o powierzchni 87,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł61 m² 26 557,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja mieszkanie opis Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij