dowolna

Mieszkania w centrum Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 021 ogłoszeń

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł107 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: - klimatyczne mieszkanie z wygodnym rozkładem - kamienica po remoncie - bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza Układ mieszkania: - duży salon z południową ekspozycją -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, położony w samym sercu Gdańska, na prestiżowej Wyspie Spichrzów! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 712 160 zł80,01 m² 21 399,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny z widokiem na morze i Park Reagana | Brzeźno, al. gen. J. Hallera 223 Cena 1 392 000 zł netto (17 398 zł/m netto) sprzedaż bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

506 869 zł37,96 m² 13 352,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja w sercu Gdańska - apartamenty nad wodą Nowoczesny kompleks apartamentów inwestycyjnych powstaje w malowniczej, północno-wschodniej części Śródmieścia Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

921 000 zł49 m² 18 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 7 m , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament W centrum śródmieścia Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego dwupokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Angielska Grobla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji Gdańsk - Przymorze Wielkie na ul. Olsztyńskiej. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub inwestora. Atuty: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł64,18 m² 21 657,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w samym sercu Gdańska. Centrum Starego Miasta sąsiadująca z ulicą Mariacką. Mieszkanie wraz z wyposażeniem. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Siedlce ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł68 m² 21 308,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska ul. Św. Barbary. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,50 m² 10 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne i ciche mieszkanie, usytuowane na najwyższym 3 piętrze w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Lokal trzypokojowy, umeblowany i wyposażony. Okna wychodzące na południe i wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 086 zł30,82 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy, przy ulicy Wielkopolskiej w inwestycji Park Południe. Dobra lokalizacja w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 239 000 zł112 m² 19 991,07 zł/m²

 

Piętro:18/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na morze z 15. piętra? Ta nieruchomość oferuje widok, który naprawdę trudno znaleźć na rynku. Atuty nieruchomości - panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 248 zł81,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,60 m² 6 782,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Sandomierskiej. Dzielnica położona jest w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,72 m² 16 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż oferujemy jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , zlokalizowane w sercu Gdańska - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle, komfort, bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu natury. Ekologiczne rozwiązania obniżające koszty części wspólnych, duże przestrzenie między budynkami, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,60 m² 13 353,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,25 m² 11 005,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Hożej na Gdańskich Stogach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - jasnej wyposażonej kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny. Najważniejsze dla rodziny: w bliskiej okolicy Publiczna Szkoła Podstawowa Hevelius oraz Szkoła języka hiszpańskiego Na osiedlu:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł90,75 m² 9 146,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 300 m do przystanku autobusowego , * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, * 10 minut autem do centrum kowale * cicha i spokojna okolica, * liczne tereny zielone w okolicy * 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł29,79 m² 16 280,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - 10 minut spacerem do Uniwersytetu Klinicznego gumed oraz Politechniki Gdańskiej - Idealne do najmu studentom - Gotowe do zamieszkania - Dwustronna ekspozycja okien - Świetny dojazd do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł71,50 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i obwodnicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł51,51 m² 23 277,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Oliwa, willa Polanka 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,51 m , w kameralnym, niskim budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł86 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie i kamienica po generalnym remoncie - Duży metraż i potencjał aranżacyjny - Świetna lokalizacja - blisko centrum, a zarazem kameralnie - Możliwość różnorodnego.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,30 m² 11 425,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47,90 m² 13 131,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w historycznej części Gdańska. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - historyczna, prestiżowa lokalizacja - mieszkanie do wejścia - świetne pod najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 579 zł26,55 m² 11 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,55 m² 12 867,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Komfortowe mieszkanie W spokojnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 658 zł33,55 m² 11 614,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł70,48 m² 21 552,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m + balkon Na sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 033 270 zł109,68 m² 18 538,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

To propozycja z segmentu premium, zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy Piecki Migowo - miejscu wybieranym przez osoby ceniące spokój, zieleń oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij