dowolna

Mieszkania w centrum Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 021 ogłoszeń

1 680 000 zł131,50 m² 12 775,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,90 m² 11 795,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * 200m od przystanku tramwajowego; * 10 min pieszo do Centrum Handlowo- usługowego "pasaż Chełmski"; * Miedziana instalacja elektryczna; * 5 min autem do Gdańskiej Starówki; * Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne trzypokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 54mkw, bardzo ustawny układ z salonem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,98 m² 14 086,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance ul. Grunwaldzka Przytulne mieszkanie do własnej aranżacji i , położone w bardzo atrakcyjnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

845 000 zł43,16 m² 19 578,31 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, położone na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

519 113 zł27,21 m² 19 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne jednopokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 27,21 m | 1 pokój | balkon 4,50 m | 2. piętro Oferuję funkcjonalne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł57,18 m² 15 967,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja zachodnia Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni użytkowej 122,50 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł29,09 m² 28 807,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 29 m w sercu Gdańska - Inwestycja lub Twoje pierwsze M Na sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Popiełuszki 2 (inwestycja z 2025 r.). Położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

939 151 zł49,25 m² 19 069,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z pakietem eco - Gdańsk, ul. Mostek 49,47 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 4. piętro Oferuję funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł42,54 m² 18 077,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja westate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, kanału Motławy oraz głównych atrakcji Gdańska. To idealna oferta pod dalszy wynajem, jako.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł30,94 m² 13 413,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kawalerka, położona na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63 m² 10 793,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Ametystowa. Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone i funkcjonalne mieszkanie Smart Home o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,46 m² 16 084 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w inwestycji Optima - inpro Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,46 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 248,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament Z balkonem I możliwością zakupu miejsca cumowniczego 55,40 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł42,57 m² 12 332,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z hliwa Nieruchomości zyskujesz: 0% prowizji od Kupującego, żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów Bezpłatną i skuteczną pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Gdańsk | Stare Miasto | Po remoncie | Świetne pod inwestycję atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja Stare Miasto w Gdańsku, zaledwie 10 minut spacerem do Fontanna.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38 m² 15 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiego Przymorza wyjątkowa przestrzeń blisko morza, biznesu i natury. Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, elegancko wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł69,86 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w kompleksie apartamentowo-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 840 zł25,34 m² 12 108,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

593 383 zł57,61 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43,31 m² 13 276,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk, ul. Wielkopolska | robyg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,31 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł117,20 m² 16 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego. Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,69 m² 13 820,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam dwupokojowe mieszkanie, położone blisko centrum Gdańska, w sąsiedztwie licznych punktów handlowych i usługowych oraz z łatwym dojazdem do uczelni. Mieszkanie o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Szukasz mieszkania z duszą, w spokojnej okolicy, a jednocześnie kilka minut od centrum Gdańska? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 609 zł61,03 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,69 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty nieruchomości - nowoczesne mieszkanie typu Smart Home - powierzchnia użytkowa 62,69 m - antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53,10 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł83,60 m² 29 665,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy! nadmorski dwór: to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

356 936 zł27,28 m² 13 084,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - Twoja przystań w sercu Śródmieścia Gdańska, tuż nad Motławą. Inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym miejscu - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł39 m² 20 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m na Przymorzu Małym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.