dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w centrum Gdańska po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na starówce przy ul. Długiej. Bezpośrednio. Wolne od zaraz. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Siedlce,Gdańsk

450 zł100 m² 4,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! miejsce w pokoju 2-osobowym dla studenta (pokój ok. 20-25 m2). Około 15 min tramwajem od Politechniki gdańskiej i Akademii Medycznej. Blisko sklep spożywczy, apteka, cukiernia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Uphagena

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Biuro do wynajęcia Komfortowe pomieszczenie biurowe 26,85m2 z tarasem. Lokal położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Uphagena 17/2 na pierwszym piętrze. Reprezentacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowa

Gdańsk,pomorskie

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2012. Polecam 2-pokojowe ładne mieszkanie na Gdańskiej Starówce, tuż obok Hali Targowej (ulica Lawendowa). W najbliższej okolicy komunikacja miejska (autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góreckiego

Nowy Port,Gdańsk

950 zł62 m² 15,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 62 m w kamienicy z lat 60-tych piętro I/II.Kamienica po remoncie,klatka zamknięta,domofon.2 duże pokoje,duża kuchnia,łazienka,przedpokój.Mieszkanie umeblowane w starym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

647 000 zł92 m² 6 994,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie własnościowe w centrum Wrzeszcza na spokojnej bocznej uliczce, 4 pokojowe, nadbudowa w 2001 budynku, IV piętro. Wysokość pomieszczeń od 2,7 metra i wzrasta. Podłoga: pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 400 zł45 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Starowce, w kamieniczce do wynajecia od 1 grudnia. Mieszkanie umeblowane, wyposazone (pralka, tv, internet) w eleganckim stanie i atrakcyjnej lokalizacji, duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Wrzeszcza! Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Aldony w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

277 000 zł57 m² 4 885,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam lub zamienię na domek na wsi, mieszkanie w bardzo dobrej cenie i świetnej lokalizacji (kamienica w drugiej linii zabudowy od ul.Jesionowej), o powierzchni 56,7m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

300 zł25 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwa połączone pokoje (większy przechodni do mniejszego) o łącznej powierzchni ok. 25 m2 (18 +7 m2) Pokoje w pełni umeblowane z telewizorem ( szafa, szafeczki, półki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

800 000 zł86 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Opis nieruchomości: słoneczne mieszkanie na parterze w zabytkowej kamienicy położone w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz, przy ul. Jaśkowa Dolina. Mieszkanie wysokie (3,4m), jasne, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katarzynki

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzony dwupokojowy apartament o pow. 51m2 idealny dla firmy na biuro, ewentualnie z przeznaczeniem na cele mieszkalne dla wymagających klientów. Położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł77 m² 19,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowe nieumeblowane mieszkanie (76.5 m2 - "po podłogach" ok. 90 m2) stanowiące adaptację poddasza w kamienicy z lat 50-tych dokonaną w połowie lat 90-tych. W pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

1 590 zł50 m² 31,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eksluzywny apartament na Gdanskiej Starowce - Wynajme dla osoby niepalacej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, w ktorym widac wysoka jakosc zastosowanych materialow. Apartament jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artemidy

Osowa,Gdańsk

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kameralny luksusowy apartament, w pełni wyposażony, wykończony wysokiej klasy materiałami z ogromną dbałością o detale. Całe piętro kamienicy. W kamienicy tylko trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemidy

Osowa,Gdańsk

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralny, luksusowy apartament, w pełni wyposażony, wykończony wysokiej klasy materiałami z ogromną dbałością o detale. Całe piętro kamienicy. W kamienicy tylko trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł84 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta - ulica Długa w Gdańsku przy Złotej Bramie! Lokal mieszkalny o powierzchni 84,40m2 znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z przedsionka, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

jasne mieszkanie w starej oliwie, piękna okolica, ogródek, balkon, duże okna, dużo przestrzeni, częściowo umeblowane telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla III

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 w centrum gdańskiej starówki. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z ubikacją, hol. Drugie piętro w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Starówka

Starówka,Gdańsk

499 000 zł53 m² 9 450,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na gdańskiej Starówce, nadające się na lokal użytkowy / biuro, gabinet, sklep/. Duże okno od strony ulicy, z możliwością zaaranżowania osobnego wijścia. Pokoje/20;16/ na podłogacg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta bezpośrednia - zero prowizji! - możliwość ustalenia indywidualnego sposobu finansowania zakupu. Salon połączony z aneksem jadalnym o powierzchni ok 50m i wysokości 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, dwupokojowy apartament o powierzchni 45 m2 w kamienicy na gdańskiej Starówce. Apartament składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jestesmy studentami 1roku na pg. Szukamy studenta/studentki chetnej do zamieszkania z nami. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden duży, drugi bardzo mały. W duzym z łatwością zmieszczą sie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja wyjezdzam za granice. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe(60m2) +1(25) w Gdansku Wrzeszczu przy ul.Slowackiego 41 wraz z udzialem w gruncie 26% z 702m2 Mieszkanie sklada sie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

460 000 zł65 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Świetna lokalizacja!mieszkanie na starówce!położone w samym sercu Gdańska, miejsce doskonale skomunikowane i bardzo klimatyczne. Dookoła pełna infrastruktura: teatry, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia umeblowany pokój w centurm Gdańska Wrzeszcza. 2 min piechotą do centrum Manhattan, blisko do lasu. Koszt całkowity to ok 650zł (500zł + opłaty) Mieszkanie zamieszkuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Nowa instalacja elektryczna, podwieszane sfity, podłoga-panele-gres. Nowa instalacja gazowa-piec dwufunkcyjny. Mieszkanie 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Starówka,Gdańsk

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne mieszkanie, o powierzchni 31m2, usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Starówki Gdańskiej - ok. 100m od pomnika Neptuna. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

276 000 zł40 m² 6 974,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe w spokojnym centrum Dolnego Wrzeszcza, jasne, słoneczne (okna od południa), po remoncie, gotowe do natychmiastowego zasiedlenia, umeblowane. Mieszkanie na 1-piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajęcia świetną kawalerkę w centrum Wrzeszcza. Mieszkanko to jest częściowo umeblowane, ale na życzenie przyszłego najemcy, bez problemu mogę je doposażyć w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia 3 pokoje dla studentów w pięknej zabytkowej kamienicy we Wrzeszczu. Atrakcyjna lokalizacja 8 min pieszo do pg, 10 min tramwajem do ug, na przeciwko centrum handlowego Manhatan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w bardzo dobrym stanie, w samym centrum Wrzeszcza, z dogodnym dojazdem na uczelnie Trójmiasta do wynajęcia dla studenta/studentki. W pełni wyposażona w meble, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igielnicka

Starówka,Gdańsk

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow.36m2,1 duży pokoj umeblowany,kuchnia wyposażona,łazienka z pralką,wanna,przedpokój z dodatkową wbudowaną szafą.Czyste,schludne,przytulne,ciepłe,słoneczne.2 spania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Złotników

Śródmieście,Gdańsk

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko na Starówce ul. Złotników.Gdańsk - Śródmieście. Parter po remoncie ( nowa instalacja elektryczna, gazowa i wodno-kanalizacyjna, nowe okna pcv). Ogrzewanie co miejskie. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

1 730 zł40 m² 43,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nasz gda apartament to 40 metrowe ekskluzywne mieszkanie w centrum starego głównego Miasta Gdańska (ul. Szeroka 46/47). Dwa niezależne pokoje, kuchnia i łazienka są urządzone elegancko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 85 m2 , 3 pokojowe + łazienka, kuchnia (pełne wyposażenie) wynajmę od września. Cena nie zawiera opłat za media, lokal wypełni opomiarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

299 000 zł41 m² 7 310,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym (centrum Wrzeszcza) co zapewnia dostęp do wszystkich środków komunikacji (tramwaj, autobus, skm, kolej pkp) oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 450 zł41 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

625 zł20 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Miejsce w pokoju dwuosobowym (20,25 m.kw) w mieszkaniu przeznaczonym wyłącznie dla studentów i studentek. Gdańsk Wrzeszcz, aleja Grunwaldzka. 280 metrów do głównej bramy Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

1 400 zł51 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem, usytuowane na zamkniętym osiedlu cichej i spokojnej części Osowy. Salon (16 m2) otwarty na kuchnię (11 m2) i hall (5 m2) - ekspozycja.