dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45m2 usytuowane na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Waryńskiego w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stare Domki

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł36 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdańska przy ul. Stare Domki. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

1 270 000 zł81 m² 15 679 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy Gdańsk Aniołki, ul. Chodowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

630 000 zł45 m² 13 864,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomość w samym sercu Gdańska to dwupokojowe mieszkanie w historycznej kamienicy z 1910 roku będzie świetnym wyborem, zarówno pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia urokliwe i ciche mieszkanie o powierzchni 75m2 w przedwojennej kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Artura Grottgera na Oliwie, blisko lasu i Parku Oliwskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

915 000 zł70 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przestronne mieszkanie w sercu Oliwy klimat starego Gdańska z nowoczesnym komfortem! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska w klimatycznej Oliwie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł37 m² 13 342,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania z duszą w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Please find the english version below Mam do wynajęcia piękne mieszkanie w Gdańsku na Starówce. Mieszkanie jest położone przy ul. Świętojańskiej, tuż koło rzeki Motława, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz wygodnego, położonego w samym centrum zdarzeń, świeżo wyremontowanego mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Stąd dojdziesz w kilka minut do Gdańskiej Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

1 220 000 zł63 m² 19 396 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament w Gdańsku osiedle Perspektywa Najważniejsze atuty Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w stanie idealnym, gotowe do zamieszkania od zaraz Położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

1 149 000 zł78 m² 14 711,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska - w sercu Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł31 m² 15 451,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Gdańsk śródmieście | kawalerka I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | balkon | Na sprzedaż oferujemy przytulną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

710 000 zł38 m² 18 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - mieszkanie w samym sercu Starego Miasta! - Tylko 60 metrów od Motławy, kilka minut spacerem do Długiego Targu - Prywatny parking na zamkniętym terenie tylko dla mieszkańców - Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 650 000 zł69 m² 23 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Dolne Miasto,Gdańsk

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdańsk Dolne Miasto Lokalizacja: mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy w sercu Gdańska Dolne Miasto, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igielnicka

Śródmieście,Gdańsk

747 000 zł44 m² 16 965,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc W ofercie sprzedaży prezentujemy mieszkanie w samym sercu Gdańska ul. Igielnicka | 44 m Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górka

Śródmieście,Gdańsk

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dla inwestora mieszkanie Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym gdańsk, ul. Górka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 129 m zlokalizowane w sercu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Strzyża,Gdańsk

699 000 zł64 m² 10 954,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe mieszkanie z oranżerią oraz ogrodem w dzielnicy Gdańsk Strzyża przy ul. Grunwaldzkiej 224. W jednej z najbardziej urokliwych części Gdańska oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zalety nieruchomości: - 5 min pieszo do Fontanny Neptuna, - 5 min pieszo do skm Śródmieście, - 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, - sąsiedztwo głównych atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

689 000 zł50 m² 13 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

689 000 zł50 m² 13 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Atuty: - świetna lokalizacja - przy cichej, kameralnej ulicy Lastadia, w zabytkowej kamienicy - Przestronne wnętrze - duży pokój o powierzchni około 30 m - Po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

599 000 zł46 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Tylko W golden gate! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m , położone na 2. piętrze zabytkowej kamienicy z 1901 roku przy ul. Szczepana Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

1 170 000 zł55 m² 21 272,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atuty: gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - roi na poziomie 9%. Dwa apartamenty o łącznej powierzchni 55 m2 po kapitalnym remoncie. Wymienione instalacje, drzwi i tynki celem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

880 000 zł38 m² 23 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowy apartament w prestiżowej lokalizacji, ul. Długa, gdańsk Stare Miasto Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w samym centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

885 000 zł53 m² 16 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Lastadia. Jest to idealna nieruchomość dla pary, młodej rodziny lub inwestycji kapitału. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

510 000 zł32 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem i parkingiem za szlabanem w Oliwie. Atuty - Mieszkanie gotowe do zamieszkania, - dwustronna ekspozycja (południe i północ), - duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

364 999 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Spadzistej. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub inwestycji kapitału. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybackie Pobrzeże

Śródmieście,Gdańsk

1 020 000 zł55 m² 18 613,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, serce Śródmieścia! wysoki standard, nowocześnie urządzone, 3-pokojowe, mieszkanie o pow. 54,8 m2, przy ul. Rybackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stare Domki

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł36 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdańska przy ul. Stare Domki. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pobiedzisko

Siedlce,Gdańsk

240 000 zł25 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zakup tylko za środki własne. Zalety nieruchomości: - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - Blisko starówki - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 200m - Wydanie od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł88 m² 11 352,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z 1912 roku - dziewanowskiego, gdańsk Styl | Komfort | Lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , zlokalizowane na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igielnicka

Śródmieście,Gdańsk

755 000 zł44 m² 17 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdańska, ale cenisz sobie spokój? To oferta dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majkowskiego

Oliwa,Gdańsk

1 280 000 zł103 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 102,88 m , usytuowanego w pięknej kamienicy z 1920 roku. Nieruchomość znajduje.