dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarpowa

Siedlce,Gdańsk

539 000 zł55 m² 9 773,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Ciekawe mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje w świetnej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście! 55,15 m2/ 3 pokoje/ Gdańsk ul. Skarpowa/ Duży ogródek Mam wielką przyjemność przedstawić Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

530 000 zł52 m² 10 291,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdańsk siedlce Na sprzedaż oferujemy słoneczne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Oferta bezpośrednio od właściciela. Brak jakichkolwiek prowizji. Witam, na sprzedaż rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrzeszcz przy ulicy Klonowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

880 000 zł88 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

- u nas bez prowizji - - polecamy - korzystna lokalizacja - Gdańsk Śródmieście - blisko spacerem /400m/ do Motławy, stare Miasto, żuraw, wyspa Spichrzów -wszystkie uroki Starego Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

860 000 zł36 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Piękny apartament w sercu Gdańska. Idealna inwestycja, wysoka stopa zwrotu! Rewelacyjny apartament w centrum Gdańska na ulicy Długiej. Apartament o powierzchni 34 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

435 000 zł43 m² 10 116,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 43m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z 1920. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

940 000 zł88 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na parterze, 4 pokoje ( 87,90m2), z dużym balkonem (24 m2) i niezależne wyjście na ogród 120 m2, w kameralnej, nowej kamienicy dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

599 000 zł88 m² 6 794,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania w odrestaurowanej kamienicy i zależy Ci na nieograniczonych możliwości aranżacyjnych ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: -Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

569 000 zł43 m² 13 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,17m2 położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy w centrum Oliwy przy Al. Grunwaldzkiej 502. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

4 300 zł63 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę długoterminowo 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Miraua 8 w Gdańsk Oliwa. Termin: dostępne do najmu od 1 sierpnia na rok, z możliwością przedłużenia Opłaty: 4300 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Loftowy apartament po kapitalnym remoncie w 2014 roku o powierzchni 44,7 m2 położony na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy składający się z antresoli sypialnianej, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdańsk strzyża | blisko ug | dobra inwestycja | pewny najem | idealne dla rodziny| zielona okolica Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Strzyża, w Gdańsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia od zaraz 2 kawalerki na ulicy Leczkowa w centrum Wrzeszcza. Spacer na Politechnikę Gdańską zajmuje kilkanaście minut. Bliżej znajdziemy przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac ks. Prałata Jana Gustkowicza

Nowy Port,Gdańsk

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie dla rodziny salon z aneksem+3 sypialnie Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Nowym Porcie przy pl. Gustkowicza. Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł42 m² 11 752,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie inwestycyjne obok politechniki gdańskiej I gumedu - okazja! tylko W miocasa! Mieszkanie znajdujące się we Wrzeszczu, ze względu na swoją lokalizację jest świetną okazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogarna

Główne Miasto,Gdańsk

495 000 zł21 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w kamienicy wybudowanej w 1955 r., mieszczące się na parterze. Powierzchnia użytkowa - 21m2. Mieszkanie i lokalizacja będzie idealne dla studenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

857 000 zł95 m² 8 984,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zalety nieruchomości: - idealne na kancelarię lub biuro, - stylowa, zabytkowa kamienica, - 15 minut pieszo do plaży, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - 3 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Gdańsk

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doskonała lokalizacja kamienicy w samym centrum Gdańska I 3 pokoje, 75 m2 I Duży salon, wygodna kuchnia, dwie sypialnie I Mieszkanie dwustronne. Dla kogo? Dla singla, dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 250 000 zł90 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie na trzecim piętrze w kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal składa się z trzech pokoi (w tym master bedroom z garderobą), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

609 999 zł52 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przu ulicy Jesionowej w Górnym Wrzeszczu. Mieszkanie jak i kamienica (klatka schodowa, ocieplona elewacja) jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Stare Przedmieście,Gdańsk

694 999 zł49 m² 14 123,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mam do zaoferowania przestronne, narożne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście. W skład prezentowanego mieszkania wchodzą: - kuchnia - 5,03 m2, - salon - 14,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

450 000 zł51 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentuję dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,70 m2, położone w kuszącej lokalizacji, idealnej dla tych, którzy cenią sobie bliskość morza oraz dogodną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

785 000 zł79 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

*** nowa cena*** Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na wysokim parterze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derdowskiego

Oliwa,Gdańsk

1 450 000 zł154 m² 9 415,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Szukasz bezczynszowej nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja - serce gdańskiej Oliwy, nieopodal Parku Oliwskiego, - przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ławnicza

Śródmieście,Gdańsk

670 000 zł38 m² 17 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zalety nieruchomości: - 3 min do Fontanny Neptuna oraz ulicy Długiej - głównej ulicy gdańskiej starówki - 5 minut do przystanku tramwajowego i autobusowego, - nabliższe sąsiedztwo głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Zaspę

Nowy Port,Gdańsk

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na parterze w odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowanej w kameralnej części gdańskiego Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

949 000 zł66 m² 14 292,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doskonale zlokalizowane, ponad 66 metrowe, 3-pokojowe mieszkanie na Starówce, przy ul. Św. Ducha, gdzie niegdyś mieszkali gdańscy ludzie kultury, sztuki i filozofii. Tutaj swój dom miał twórca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Taborowa

Suchanino,Gdańsk

529 000 zł80 m² 6 645,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Wysokie słoneczne mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Cena do negocjacji atuty: - 3 niezależne pokoje, - wysokie 3,10 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Glinki

Strzyża,Gdańsk

1 250 000 zł112 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112m2 w dzielnicy gdańsk-strzyża. Jedna z najstarszych i najlepiej położonych dzielnic Gdańska rozkład mieszkania jest praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

480 000 zł46 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. Mieszkanie składa się pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

649 000 zł29 m² 22 074,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się w sercu Starego Miasta w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Cisza i spokój pomimo zlokalizowania w miejscu odwiedzanym przez turystów. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

569 000 zł43 m² 13 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Słoneczne, przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z możliwością przerobienia na 3 z oddzielną kuchnią o pow. 56,8 mkw. Na 3. piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

715 000 zł53 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową propozycję - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na drugim piętrze kamienicy w Oliwie - jednej z najbardziej pożądanych zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł58 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na wysokim parterze w kamienicy, pochodzącej z 1926 roku, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Aniołki,Gdańsk

1 590 000 zł142 m² 11 228,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal - znajdujący się na wysokim parterze o powierzchni 141,6 m2 składa się z: - 4 pomieszczeń w każdym pomieszczeniu znajduje się oddzielny odpływ wody (kiedyś funkcjonowały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł57 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na parterze budynku wzniesionego w niskiej zabudowie z windą, który zlokalizowany jest na terenie gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

509 000 zł55 m² 9 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością wyodrębnienia trzeciego pokoju. Mieszkanie składa się z: - dwóch dużych pokoi: 19,04m2 i 19,91m2, - kuchni 7,24m2, - łazienki 5,20m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

897 654 zł101 m² 8 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Nowa nieruchomość w ofercie Mio Casa! Mieszkanie, które oferuję położone jest w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Oliwy. Jest to przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

898 000 zł101 m² 8 863,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Urokliwe, przestronne mieszkanie z adaptacyjnym potencjałem znajdujące się w odnowionej kamienicy usytuowanej w samym sercu prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwy. Główne zalety tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Witam, na sprzedaż mieszkanie do remontu Gdańsk - Siedlce. Ogrzewanie Elektryczne. Mieszkanie składa się z 3 pokoi , kuchni i przedpokoju o powierzchni 58m2. dodatkowo piwnica.