dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 56 metrowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul Strajku Dokerów w Gdańsku - Nowy Port. Składa się z dużego salonu, 2óch sypialni, kuchni, łazienki, korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł59 m² 10 974,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy o powierzchni 59,23 m2 znajdujące się na wysokim parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie: przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,72 mkm w skład którego wchodzą: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Na podłogach drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

750 000 zł60 m² 12 541,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Komfortowo urządzone 3 pokoje, garderoba, pralnia - mieszkanie po generalnym remoncie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Śródmieście,Gdańsk

999 999 zł69 m² 14 526,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na starówce w Gdańsku przy ulicy Lawendowej. Lokalizacja Zadbana kamienica, odnowiona klatka schodowa, elewacja od strony podwórka wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Refektarska

Stare Miasto,Gdańsk

530 000 zł47 m² 11 228,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ulica Reflektarska jest położona blisko Starówki. Łatwy dostęp do wszelakiej komunikacji miejskiej. Bliskość punktów handlowo-usługowych. Mieszkanie: ciepłe, jasne, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 56.98 m2 składa się z: - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

1 100 000 zł71 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Ulica Jana Husa to ciąg klimatycznych kamienic w niedalekim sąsiedztwie kompleksu biurowego Olivia Business Centre. Mieszkańcy tej okolicy cieszą się doskonałą komunikacją z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna oferta inwestycyjna Sprzedam nieruchomość podzieloną na dwie mikrokawalerki w sercu Starego Miasta w Gdańsku z widokiem na Ratusz i Bazylikę Mariacką. Dwa funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł48 m² 58,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośredniku nie dzwoń nie zapłacę prowizji szkoda twojego I mojego czasu! Mieszkanie z miejscem postojowym do wynajęcia Apartment for rent Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

699 900 zł64 m² 10 970,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane i świeżo wyremontowane mieszkanie inwestycyjne na wynajem na pokoje! lokalizacja Mieszkanie położone jest na w kamienicy na 4 piętrze przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: dwie osobne kawalerki o łącznej powierzchni 38m2 w samy sercu miasta. Gdańsk - Śródmieście. Z okien lokalu widok na Ratusz i Bazylikę Mariacką. Blok z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

485 000 zł39 m² 12 404,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zalety nieruchomości: - wydanie od zaraz, - centrum Wrzeszcza, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażenie w cenie, - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

550 000 zł25 m² 21 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Zaledwie 2 minuty pieszo od Fontanny Neptuna przy ul. Długiej, a co za tym idzie - od wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 300 zł85 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, zadbanej kamienicy we Wrzeszczu. Mieszkanie posiada nietypowy układ pomieszczeń i ponadstandardową wysokość. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lelewela

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Witam, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m usytuowane Gdańsk Wrzeszcz ul. Lelewela Mieszkanie przeszło generalny remont włącznie z wymianą instalacji (wodno-kanalizacyjnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - idealny stan, gotowe do zamieszkania - wszystkie instalacje wymienione - brak gazu - ogrzewanie i woda miejskie - przestronne pokoje - dwustronne mieszkanie w bocznej zabudowie - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

470 000 zł58 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż słoneczne, o wysokich stropach, dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy ulicy Kopernika (gdańsk Aniołki) - spokój, las, a zarazem blisko centrum. Atuty - Wysokie stropy na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł49 m² 11 286,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Zalety nieruchomości: - świetna nieruchomość pod inwestycję, - wysokie sufity na około 3 metry, - sąsiedztwo głównych atrakcji turystycznych Gdańska, - w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fiszera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 290 000 zł116 m² 11 120,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjny lokal, w zabytkowej kamienicy w sercu handlowo - usługowej dzielnicy Gdańska - we Wrzeszczu Lokal o powierzchni 116m2, znajduje się na partarze, w zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł39 m² 12 506,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zalety nieruchomości: - możliwość kontynuacji najmu sprawdzonym lokatorom, - centrum Wrzeszcza, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażenie w cenie, - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

599 000 zł63 m² 9 453,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże, jasne mieszkanie, z trzema niezależnymi pokojami, w doskonałej lokalizacji - centrum/aniołki/siedlce, przy ul. Powstańców Warszawskich (bezpieczna i spokojna okolica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy, pochodzącej z 1922 roku, która znajduje się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

569 000 zł63 m² 8 980,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m2 z oddzielną kuchnią przy ulicy Powstańców Warszawskich. Mieszkanie Mieszkanie 63,36 m2 i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gomulickiego

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł45 m² 8 234,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Lokalizacja: gdańsk ulica Gomulickiego. Nieruchomość położona w samym centrum Wrzeszcza. W odległości paru minut mamy stację kolei podmiejskiej Gdańsk Wrzeszcz, przystanek autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Oliwa,Gdańsk

949 000 zł84 m² 11 297,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania 3-pok. (84 m2) w dzielnicy marzeń - w Gdańsku Oliwie. Atuty/ udogodnienia Wyśmienita lokalizacja tylko 1,8 km do plaży i morza, 600 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Panieńska

Śródmieście,Gdańsk

319 000 zł25 m² 12 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Panieńskiej na Gdańskim Śródmieściu. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp (do 1 km) nie tylko do pełnej infrastruktury (sklepy, uczelnie, komunikacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falck Polonusa

Stogi,Gdańsk

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Stogi przy ul. Polonusa! Miejsce to jest idealne dla osób, które cenią sobie spokój oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

800 zł85 m² 9,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

508 900 zł54 m² 9 512,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne, słoneczne mieszkanie we Wrzeszczu (53,22 m kw.) znajdujące się na 1-piętrze 3-piętrowego budynku. Lokalizacja: -> Plaża w Brzeźnie - 3 przystanki tramwajowe -> Politechnika Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 230 000 zł86 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Unikatowe i klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy w bardzo spokojnej, starej części dzielnicy - Gdańsk Oliwa. W mieszkaniu są wymienione wszystkie okna na okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Wrzeszcz,Gdańsk

310 000 zł24 m² 12 938,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Kawalerku 24 m2 we Wrzeszczu! mieszkanie Mieszkanie jednostronne na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. W 2009 roku przeprowadzony został generalny remont. Ogrzewanie gazowe w mieszkaniu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,Gdańsk

438 900 zł37 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. użytkowej 36,58 m2 przy ul. Kartuskiej w bardzo bliskiej odległości od Centrum Gdańska. Mieszkanie składa się z: - dwie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 56 m2 znajdujące się na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka oraz korytarz. Mieszanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

455 000 zł45 m² 10 133,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 usytuowane na parterze w charakterystycznej kamienicy dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcza. Czynsz lato/zima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

415 000 zł47 m² 8 755,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwościami! mieszkanie Nieruchomość do generalnego remontu z wieloma ścianami działowymi. Wiele możliwości aranżacyjnych. Układ : - sypialnia z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

699 900 zł70 m² 9 998,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przestronne i jasne mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza. 3 pokoje i oddzielna kuchnia. 5 minut od skm Wrzeszcz, sklepów, galerii handlowych czy parku Kuźniczki i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

829 000 zł96 m² 8 635,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Duże, słoneczne mieszkanie, znajduję się na wysokim parterze w 2 piętrowej stylowej kamienicy w sercu Oliwy. Nieruchomość składa się z: - 3 osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzyża,Gdańsk

549 000 zł47 m² 11 606,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia lokalu to 47,3m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1960 roku i składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m usytuowane Gdańsk Wrzeszcz ul. Lelewela Mieszkanie przeszło generalny remont włącznie z wymianą instalacji (wodno-kanalizacyjnej oraz.