dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

720 000 zł77 m² 9 296,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w starej kamienicy z 1901 r. w Śródmieściu Gdańska. Stan mieszkania pozwala na własną aranżację. Gotowe do tego aby stworzyć wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową dużą kawalerkę! Mieszkanie w ścisłym centrum Wrzeszcza, z którego okien usłyszymy jedynie śpiew ptaków! Ta niezwykła właściwość możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sandomierska

Orunia,Gdańsk

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż duże, słoneczne i ciekawie zaaranżowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość skradnie serca osobom, które doceniają niepowtarzalny klimat starych kamienic - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płowce

Aniołki,Gdańsk

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Atuty: - świetna lokalizacja - możliwość przearanżowania wnętrza i powrotu do oryginalnego układu - dwa poziomy - duży ogrodzony i kameralny ogródek (240m2) - mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Wrzeszcz,Gdańsk

579 000 zł46 m² 12 725,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 z urokliwej kamienicy w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Mieszkanie: lokal składa się z 3 pokoi (dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

579 000 zł76 m² 7 573,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Po remoncie 3 pokoje i kuchnia 7 minut od Starówki Gdańska obniżka o 100.000zł Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskiej kamienicy z końca lat 30tych. Elewacja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Strzyża,Gdańsk

415 000 zł37 m² 11 240,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Atuty: - piękny widok z pokoju dziennego i kuchni na drzewa i Park Trójmiejski - świetnie skomunikowane - tramwaj 300m obok, niewiele dalej skm - mieszkanie po remoncie - wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Gdańska 41m2 na rogu ul. Powstańców Warszawskich i ul. Kartuskiej Wynajem długoterminowy na minimum rok Zalety: - lokalizacja spacerkiem w parę minut można dojść na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

949 999 zł63 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przyjdź i odkryj potencjał tej nieruchomości! Mieszkanie w przedwojennej, historycznej, pięknie zdobionej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogarnej. Mieszkanie do generalnego remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żywiecka

Wrzeszcz,Gdańsk

498 900 zł44 m² 11 338,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Zlokalizowane w spokojnej okolicy w Dolnym Wrzeszczu. Mieszkanie składa się z: -dużego salonu (18,5m2) z zabytkowym piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falck Polonusa

Stogi,Gdańsk

535 000 zł55 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Nieruchomosć w nadmorskiej dzielnicy Stogi! Spacerkiem nad morze mają Państwo zaledwie 2,5 km! Oferta godna polecenia! atuty: - świetnie skomunikowana lokalizacja, - piękne tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

820 000 zł76 m² 10 832,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gdańsk śródmieście Na sprzedaż oferujemy słoneczne czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w zadbanej kamienicy w centrum Gdańska - Śródmieście. Idealne lokum pod inwestycje! nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

485 000 zł55 m² 8 882,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Od zaraz! balkon 3 pokoje+kuchnia park Bez prowizji! Bez pośredników! Oszczędzasz co najmniej - 10 000 zł Pełna własność. Do wprowadzenia od zaraz! Przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

470 000 zł41 m² 11 435,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w znakomitej lokalizacji: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,10 m2, lokal znajduje się na I piętrze w zadbanej czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 230 000 zł86 m² 14 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Atuty: - nietuzinkowy rozkład - Duża piwnica (20m2) - Teren posesji ogrodzony - Ogród na terenie kamienicy - Możliwość wykupienia strychu (ok. 50m2) i aranżacji go na dodatkową przestrzeń - 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w centrum wrzeszcza, mieszkanie jest po świeżym i generalnym remoncie w lipcu 2022, została wymieniona instalacja elektryczna jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

529 999 zł54 m² 9 760,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością wyodrębnienia trzeciego pokoju. Mieszkanie składa się z: - dwóch dużych pokoi: 19,04m2 i 19,91m2, - kuchni 7,24m2, - łazienki 5,20m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

765 000 zł53 m² 14 347,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości: - 18 minut spacerem do Gdańskiej Starówki - Ogród 90m2 - Osiedle zamknięte i monitorowane - 300m do przystanku tramwajowego i autobusowego - Niska zabudowa, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

1 129 000 zł112 m² 10 080,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Mickiewicza lokalizacja Usytuowane w świetnej lokalizacji - cichej i spokojnej, ale pełnej wygód miejskich i tylko 2,5 km od morza. Linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywiecka

Wrzeszcz,Gdańsk

790 000 zł71 m² 11 126,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza! Budynek w bardzo dobrym stanie, klatka schodowa zadbana. Sympatyczne, wyrozumiałe sąsiedztwo. Przynależy duża piwnica, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strzyża,Gdańsk

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

!Oferta dostępna tylko u nas! Możliwość negocjacji! Szanowni Państwo, na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na granicy dwóch prężnie rozwijających się dzielnic Gdańska Strzyża i Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tkacka

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Gdańska przy ul. Tkackiej. Idealna inwestycja dla rodziny, osób ceniących sobie bliskość natury, architektury Starego Miasta, komfort i wielkomiejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

1 513 000 zł89 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kamienice Malczewskiego 2 to ekskluzywne osiedle dewelopera Allcon, które składa się z 9 nowoczesnych apartamentowców i 3 domów bliźniaczych. Teren jest zamknięty i monitorowany. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Jasna i cicha kawalerka I Siedlce, ul. Legnicka I 38 m2 w powojennej kamienicy I Duża piwnica, osobny garaż I Świetna komunikacja I Kilka minut od Centrum Dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

440 000 zł48 m² 9 247,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,58 m2 w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Lelewela w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

420 000 zł46 m² 9 848,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz przestronnego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - przytulna i przestronna przestrzeń, - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nie szukaj dalej, ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 przy ul. Nowe Ogrody! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu położone w doskonałej lokalizacji w Gdańsku- siedlce przy ul. Malczewskiego z dogodnym dojazdem do centrum starego miasta oraz różnych punktów (urząd, sąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zalety nieruchomości: - idealne na kancelarię lub biuro - Stylowa, zabytkowa kamienica - 15 minut pieszo do plaży, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - 3 minut pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż fantastycznie zaprojektowane i wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie 52m2, 3 osobne, przestronne pokoje, osobna kuchnia z dużym oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł47 m² 18 836 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania w samym Centrum Gdańsk? - Idealnie trafiłeś! atuty - niepowtarzalna lokalizacja na Starym Mieście - 400 m do Fontanny Neptuna (5 min pieszo) - apartament kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

550 000 zł24 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku, w otoczeniu pięknych kamienic. Zaledwie 2 minuty pieszo od Fontanny Neptuna przy ul. Długiej, a co za tym idzie - od wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 47,00 m2, 2 pokoje, niezależna kuchnia, parter w kamienicy. Położone na Starówce w Gdańsku, w niedalekiej odległości od ulicy Długiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł47 m² 18 836 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty - Prestiżowa lokalizacja na tętniącej życiem Starówce, - ogromny potencjał inwestycyjny zarówno pod najem długoterminowy jak i krótkoterminowy, - niezbędna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

1 350 000 zł114 m² 11 882,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca dla swojej rodziny W samym sercu oliwy? mamy coś wyjątkowego! atuty: - świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - Spokojna, cicha okolica - Duża piwnica - Świetny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwu pokojowe z balkonem o powierzchni 47,58m2. Znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej odnowionej kamienicy. Niski czynsz miesięczny. Docieplony i zadbany budynek. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

829 000 zł57 m² 14 543,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękny apartament wykończony pod klucz, w bliskim sąsiedztwie Parku Oliwskiego Apartament o powierzchni 57 m2 położony jest na wysokim parterze w kamienicy z 1950 r. Część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Śródmieście,Gdańsk

985 000 zł62 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferta dla konesera! Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze, w dzielnicy Gdańsk - Dolne Miasto. Dolne Miasto, położone przy Odpływie Motławy, jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Śródmieście,Gdańsk

729 000 zł76 m² 9 630,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w historycznej części Gdańska, idealne dla miłośników historii i mieszkań z klimatem. Atuty: - mieszkanie znajduje się w historycznej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzyża,Gdańsk

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż mieszkanie 62m2 na Strzyży, po kapitalnym remoncie (nowa instalacja elektryczna, hydraulika, wylewane podłogi, oświetlenie led, etc). Lokal jest usytuowany na parterze, okna na podwórko.