dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

528 000 zł54 m² 9 869,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne, słoneczne mieszkanie we Wrzeszczu (53,22 m kw.) znajdujące się na 1-piętrze 3-piętrowego budynku. Lokalizacja: -> Plaża w Brzeźnie - 3 przystanki tramwajowe -> Politechnika Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 115 000 zł80 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Szukasz mieszkania Z duszą W kameralnej zielonej okolicy? atuty: - cicha i spokojna okolica tuż przy Parku Oliwskim, - blisko komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, pkp oraz skm), - wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

649 000 zł50 m² 12 889,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalny apartament o pow. 50.35m2 I Ogródek | Miejsce parkingowe w hali garażowej I Komórka lokatorska | Winda Atuty? - Możliwość własnej aranżacji i przystosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

949 000 zł84 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż trzypokojowe, wysokie na pomieszczeń 320 cm mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,5 m2 w wolnostojącej pruskiej kamienicy z czerwonej cegły. Atuty - Własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Śródmieście,Gdańsk

922 000 zł78 m² 11 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jasne, przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie w śródmieściu Gdańska z widokiem na kościół Mariacki. Mieszkanie jest na drugim piętrze odnowionej kamienicy przy ulicy Sukienniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stary Rynek Oliwski

Oliwa,Gdańsk

287 000 zł24 m² 11 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękna, wyremontowana kawalerka w samym centrum Starej Oliwy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Stary Rynek Oliwski, w drugiej linii zabudowy, gdzie panuje cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

529 000 zł46 m² 11 626,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyna oferta bez prowizji! Świetne mieszkanie w sercu Dolnego Wrzeszcza w urokliwej kamienicy po kapitalnym remoncie! Z uwagi na parter, świetną lokalizację i bezproblemową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

329 000 zł33 m² 10 030,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościową kawalerkę, mieszczącą się na wysokim parterze w budynku wniesionym w niskiej zabudowie, znajdującym się w rewelacyjnej kondycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 052 000 zł80 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowe Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 na Nowych Ogrodach! lokalizacja - wychodzimy z klatki i jesteśmy w parku - Galeria Forum Gdańsk 450m - Starówka 550m - Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atuty - atrakcyjna lokalizacja - serce Wrzeszcza - przestronne mieszkanie z wieloma możliwościami aranżacyjnymi - piękna, klimatyczna kamienica - bliskość komunikacji miejskiej ( skm, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

548 999 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dla konkretnego klienta - cena do rozmów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 na Długich Ogrodach! lokalizacja W pobliżu: - bogata infrastruktura usługowo-handlowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego! atuty: - po generalnym remoncie, nigdy nie zamieszkane! - świetna lokalizacja - jednocześnie cisza, spokój, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 896,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35m2, przy ul. Wyzwolenia w inwestycji Kamienice Magellana z 2009r, nowy Port. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 050 000 zł94 m² 11 206 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji, w dzielnicy Oliwa, w odległości 15 minut pieszo od Olivia Business Center, alchemii i kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Śródmieście,Gdańsk

735 000 zł78 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przytulne duże mieszkanie w zabytkowej kamienicy z nowym dachem. Kameralny apartament w centrum Gdańska mieści się w kamienicy z 1907 roku, w której pierwotnie mieszkali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu kamienice malczewskiego. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku wzniesienia, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 80m2. Perełka w Oliwie po generalnym remoncie. 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, dwie duże sypialnie. Przy pierwszej sypialni dodatkowy czwarty pokoik zaadoptowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Główne Miasto,Gdańsk

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciepłe mieszkanie na 2 piętrze, z widokiem na wieże Ratusza Głównego Miasta i Kościoła Mariackiego. Położone przy ul. Ogarnej, w zacisznym miejscu, przy deptaku, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzka

Stare Miasto,Gdańsk

1 740 000 zł84 m² 20 665,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W prestiżowej lokalizacji, w centrum Gdańska, niedaleko zrewitalizowanego nabrzeża Motławy i historycznej starówki, znajduje się dwupiętrowa, pieczołowicie zrekonstruowana kamienica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mariacka,Gdańsk

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* *najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane w Gdańsku - Śródmieściu. Zamieszkaj w pobliżu Motławy i korzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

339 000 zł26 m² 12 904,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy blisko uczelni? Ta oferta jest dla ciebie! atuty: - słoneczne, przestronne mieszkanie, - bliskość uczelni, - dobrze skomunikowane. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

1 499 000 zł111 m² 13 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1905 roku we Wrzeszczu! Mieszkanie o powierzchni 111 m2 zlokalizowane na jest na I piętrze. Wysokość pomieszczeń 3,20 m. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

1 450 000 zł105 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na poddaszu oliwskiej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie wysokie [2,85 m w salonie, 4,5 m w sypialni] i bardzo jasne. Posiada nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz Dolny

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

470 000 zł49 m² 9 533,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w wyremontowanej w 2020 roku kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcz! Świetna lokalizacja! Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

959 000 zł82 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie W pięknej kamienicy, trzypokojowe, zlokalizowane na parterze w budynku 2 piętrowym. Budynek: budynek docieplony z odnowioną elewacją. Odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fiszera

Wrzeszcz,Gdańsk

4 900 zł116 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Atrakcyjny lokal, w zabytkowej kamienicy w sercu handlowo - usługowej dzielnicy Gdańska - we Wrzeszczu Lokal o powierzchni 116m2, znajduje się na partarze, w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

999 999 zł63 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przyjdź i odkryj potencjał tej nieruchomości! Mieszkanie w przedwojennej, historycznej, pięknie zdobionej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogarnej. Mieszkanie do generalnego remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

827 000 zł59 m² 13 931,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W naszej ofercie przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe w wysokim standardzie o powierzchni 59,36 m na prestiżowym osiedlu dewelopera Allcon Kamienice Malczewskiego. Kamienice Malczewskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

950 000 zł84 m² 11 242,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Oliwie przy ul. Kwietnej Nieruchomość położona jest w zielonym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cicha i spokojna okolica, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

615 000 zł47 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 47,45 m2 znajduje się na trzecim piętrze w trzy piętrowym budynku z lat 50. Do lokalu prowadzą bardzo wygodne schody. W klatce 12 lokali. Budynek w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzyża,Gdańsk

567 000 zł47 m² 11 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia lokalu to 47,3m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy z 1960 roku i składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu Gdańska w kamienicy przy ul. Łąkowej 62, kilkadzisiąt kroków od ul. Długie Ogrody i kilka od amuz, kilka minut piechotą do przystanków tramwajowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

2 510 zł42 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza na ul. Partyzantów. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Możliwość własnej aranżacji i dostosowania do swoich potrzeb. Do zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saperów

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 3 pok. w centrum Wrzeszcza ul.Saperów. Mieszkanie o powierzchni 78 M2 w kamienicy. Ogrzewanie gazowe, duża piwnica 20m2. Możliwość stworzenia osobnego wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olejarna

Stare Miasto,Gdańsk

1 189 000 zł67 m² 17 733 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy położonej w ścisłym centrum Gdańska - Stare Miasto przy ulicy Olejarnej - tuż obok wszystkich atrakcji. Doskonały układ, lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stary Rynek Oliwski

Oliwa,Gdańsk

299 000 zł24 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980