dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdańsk - Lista aktualnych ogłoszeń

579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotników

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł63 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 10 czerwca Lokalizacja Mieszkanie trzypokojowe położone na Starym Mieście w Gdańsku, nieopodal kościoła Mariackiego, fontanny Neptuna oraz Motławy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 522 213 zł82 m² 18 672,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 81,52m2, z doświetleniem południowo wschodnim i północno wschodnim, znajdujący się na parterze. Salon z aneksem kuchennym (27,58 m2) ma wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 115 000 zł105 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2, mieszcząca się w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. Znajdziemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Gdańsk

850 000 zł46 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdańska - Śródmieście Gdańska. Takie położenie zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo - usługowej, licznych kawiarni i restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

826 512 zł43 m² 19 185,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,08 m2, z doświetleniem wschodnim, znajdujący się na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (21,32 m2) ma wyjście przez przesuwne drzwi na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z odnowioną elewacją w otulinie zieleni w Oliwie. Lokalizacja - Dworzec pkp (15 minut piechotą) - Pętla tramwajowa (13 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Słoneczne dwustronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Wrzeszcza, przy ul. Partyzantów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z cegły z 1958 roku ze świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

1 340 000 zł158 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 158m2. Lokalizacja Lokal znajduje się przy zrewitalizowanej ulicy Łąkowej, w zabytkowej kamienicy, z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

477 000 zł45 m² 10 506,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w dzielnicy Siedlce w Gdańsku, o łącznej powierzchni 45,4m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Zalety : - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - 3 sypialnie, osobna kuchnia - Centrum Wrzeszcza - Wyposażenie w cenie mieszkania - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Chełm,Gdańsk

405 000 zł48 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, własnościowe mieszkanie, położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy, która mieści się w kameralnej części gdańskiego Chełmu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Wrzeszcz,Gdańsk

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Jest ono ogrzewane z każdej strony (również z góry), dlatego przez większość roku praktycznie nie zachodzi konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego, 4-pokojowego, przestronnego mieszkania we wrzeszczu W świetnie zlokalizowanym miejscu? - mamy coś dla ciebie! mieszkanie: na sprzedaż bardzo przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 170,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdańsk Wrzeszcz). Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja dla studentów, 1km do Politechniki Gdańskiej oraz wiele szkół wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Stare Miasto,Gdańsk

574 000 zł52 m² 10 996,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z loggią na Stolarskiej Lokalizacja: nieruchomość bardzo atrakcyjnie położona. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji, możliwość 3 pokoi. Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcz - ul. Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. de Gaulle'a

Wrzeszcz,Gdańsk

1 050 000 zł77 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Wrzeszcz Jedna z najlepszych i najbardziej uniwersalnych lokalizacji inwestycyjnych w Trójmieście. Położenie w trzeciej linii zabudowy zapewnia bardzo kameralne położenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrąg

Wrzeszcz,Gdańsk

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

*Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane w Gdańsku Wrzeszczu! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie w pełni wyposażone. Gotowe do zamieszkania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

826 512 zł43 m² 19 185,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 230 652 zł61 m² 20 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,31 m2, z doświetleniem południowo zachodnim, znajdujący się na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (23,91 m2) ma wyjście przez przesuwne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Siedlce,Gdańsk

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego - Blisko starówki - Pełne zaplecze handlowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście, w jego skład wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka Do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrzeszcza w trakcie remontu, wizualizacja mieszkania taka jak na zdjęciach. Możliwość zakupu mieszkania bez remontu - negocjacji ceny. Lokalizacja: gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

W ofercie: 2 Pokojowe słoneczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Gdańska. Mieszkanie świetnie nadaje się zarówno do własnego użytku jak i pod inwestycje. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunickiego

Wrzeszcz,Gdańsk

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 36,06 m . Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie dwupokojowe jeden osobny pokój drugi z aneksem kuchennym, łazienka oraz garderoba. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paska

Siedlce,Gdańsk

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: świetna lokalizacja, miejsce bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Mieszkanie w budynku, położonym przy ul. Jana Chryzostoma Paska w Gdańsku Głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mariacka,Gdańsk

930 000 zł38 m² 24 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście | Mariacka | Kamienica | 38 m2 po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania | Idealna lokalizacja w centrum miasta. Dla kogo? Dla osób lubiących życie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

569 000 zł44 m² 12 815,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Atuty: - po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania - całkowity remont klatki w 2019 roku - idealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Gdańska - idealne dla studenta lub młodej pary -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinki

Strzyża,Gdańsk

609 000 zł51 m² 11 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 lokalizacja Mieszkanie położone w dzielnicy Strzyża na spokojnym osiedlu w bliskim sąsiedztwie lasu (ok.5min.). Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9m2 2km od plaży. Atuty: - 2 km do Tunelu pod Martwą Wisłą i Stadionu Energa Gdańsk; - 20 min spacerem do plaży i parku; - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

1 055 000 zł85 m² 12 388,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie na inwestycji Kamienice Malczewskiego 2, ul. Sołecka w budynku z 2018 roku, dewelopera Allcon Mieszkanie w stanie deweloperskim, nieruchomość o powierzchni 85,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tkacka

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Gdańska przy ul. Tkackiej. Idealna inwestycja dla rodziny, osób ceniących sobie bliskość natury, architektury Starego Miasta, komfort i wielkomiejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widoki,Gdańsk

1 000 000 zł56 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajdujące się w przepięknej, niebagatelnej kamienicy wpisanej do Gminnej Ewidencji Zabytków położonej wzdłuż powlekanej starym brukiem ulicy Garbary dochodzącej do ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł78 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Kochanowskiego Usytuowane w świetnej lokalizacji - cichej i spokojnej dzielnicy, ale pełnej wygód miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Śródmieście,Gdańsk

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja, 1 piętro, miejsce parkingowe, ogród, piwnica Mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 składające się z salonu, aneksu kuchennego, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oliwa,Gdańsk

699 000 zł58 m² 12 010,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy w doskonałej lokalizacji blisko lasu z daleka od miejskiego zgiełku. Świetnie nadaje się do samodzielnego zamieszkania lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

829 000 zł47 m² 17 515,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,33m2, przy ul. Lęborskiej, gdańsk Przymorze. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

388 500 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, przy ul. Chrobrego, gdańsk Wrzeszcz. W jego skład wchodzą: -salon -sypialnia -oddzielna kuchnia - łazienka -przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajęcza

Oliwa,Gdańsk

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie w Oliwie przy ul. Zajęczej o łącznej powierzchni 46 m (39 m mieszkanie + 7m piwnica) mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwietna

Oliwa,Gdańsk

839 000 zł78 m² 10 756,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł54 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ta dobra oferta jest tylko u nas! Nie szukaj dalej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy w sercu Dolnego Wrzeszcza! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,42 m2 składa się z: -.