dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

982 838 zł48 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W prestiżowym apartamencie Z pięknym widokiem! Gdańsk Wrzeszcz. _____________________ Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska. Sąsiedztwo zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 110 239 zł48 m² 22 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezwykła inwestycja w świetnej lokalizacji na wyciągnięcie ręki. Proponujemy Państwu funkcjonalne 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ( Gdańsk Oliwa ), o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 353 164 zł82 m² 16 425,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji. Cała inwestycja znajduje się na terenach postoczniowych w pobliżu basenów portowych, co wyróżnia ją w skali kraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej i zadbanej kamienicy na ul. Brzozowej w samym centrum Wrzeszcza, a jednocześnie w cichej (ślepej) uliczce bez dużego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Letnica,Gdańsk

684 684 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Letnica - Plaża -centrum - Park -wybieraj nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

845 000 zł43 m² 19 651,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż: w Nowej Inwestycji, gdańsk Zaspa Lokalizacja: gdańsk, zaspa Metraż: 42,73 m Piętro: 5 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Śródmieście,Gdańsk

315 999 zł28 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nadmorskie apartamenty W gdańsku I okolicach! odbierz za chwilę lub wykończ Z deweloperem! istnieje alternatywna możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą antresolą o łącznej powierzchni 88,67 m , położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdańska - Kokoszki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

640 500 zł40 m² 16 154 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu w centrum Moreny istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Planowany odbiór na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

750 114 zł63 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

405 900 zł34 m² 11 837,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,29 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (16,42 m2) oraz wyjściem na balkon, - ustawnej sypialni (9,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

544 000 zł52 m² 10 483,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89m2 - idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,86m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

513 475 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokoje z słonecznym dużym tarasem od południa, inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

709 000 zł60 m² 11 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pok z windą 3km od centrum + msc w hali możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Mieszkanie w stanie deweloperskim na 4p budynku na Chełmie w Gdańsku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

525 500 zł52 m² 10 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,89 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (18,86 m2) oraz wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

645 500 zł68 m² 9 482,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Świetnie skomunikowana dzielnica Jasień, blisko obwodnicy Trójmiasta oraz 15 min od Starego Miasta Gdańsk. Mieszkanie mieści się pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

910 719 zł72 m² 12 631,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja idealnie wpasowała się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łącząc atuty dwóch dzielnic: moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla znajdują się centra handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 287 835 zł93 m² 13 801,70 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w promocyjnej cenie 555 239 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

486 500 zł36 m² 13 597 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Możliwość odliczenia 23% podatku vat - idealna okazja inwestycyjna! - Powierzchnia* 35,78 m - Cena: 486 500 zł - Ogród: 20,50 m - Piętro: parter - Liczba pokoi 2 - Status: gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

767 493 zł49 m² 15 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona blisko śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,08 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (23,26 m2) oraz wyjściem na balkon, - sypialni (11,22 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

430 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (16,24 m2) oraz wyjściem na balkon, - sypialni (8,69 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Główne Miasto,Gdańsk

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży prestiżowych apartamentów w Gdańsku z widokiem na Motławę! Lokalizacja: gdańsk Gł., z widokiem na Motławę Bliskość Starówki, z dostępem do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

775 000 zł49 m² 15 816,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie z przestronnym układem i tarasem! Lokalizacja: na wyciągnięcie ręki jest miasto pełne przyjemności, udogodnień i możliwości zawodowych, liczne parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2- pokojowe nowe mieszkanie Z miejscem postojowym na osiedlu astra park W gdansku mieszkanie: mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

376 948 zł26 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka o super układzie na 2gim piętrze! Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

712 000 zł87 m² 8 142,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

696 567 zł61 m² 11 331,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,47 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (24,76 m2) oraz wyjściem na duży balkon (8,16 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz dobrze skomunikowanego i urokliwego miejsca do zamieszkania? Wybierz ten mały apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 555 239,00 zł! Termin realizacji budynku to IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Oliwa,Gdańsk

1 111 000 zł48 m² 22 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament W luksusowej inwestycji W oliwie gotowe do odbioru, kup I wykończ jak chcesz istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

509 040 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie z antresolą od zachodu z dużą sypialnią na piętrze. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinka przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

739 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

868 793 zł77 m² 11 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

419 000 zł29 m² 14 629,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni łącznej 28,64 m2 usytuowane w dzielnicy Łostowice, ul. Wielkopolska, deweloper Robyg. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

919 000 zł53 m² 17 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Westerplatte,Gdańsk

480 998 zł26 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiana oferta mieszkania znajduję się inwestycji "portovo'' murapolu. Inwestycja ta składa się z dwóch 4-piętrowych budynków wraz z naziemnymi miejscami postojowymi. Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

430 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji, położonej w zielonej okolicy z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

431 500 zł35 m² 12 385,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji Neo Jasień znanego dewelopera Dekpol przy ulicy Potęgowskiej w Gdańsku. W promocyjnej cenie! Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon.