dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 534 275 zł68 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca - Wyspa Spichrzów - wyspa w Gdańsku na rzece Motławie, położona w dzielnicy Śródmieście. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

822 475 zł42 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bespośrednio od dewelopera! brak podatku pcc! oferta dotyczy lokalu nr E.1.12 Kameralne osiedle zatopione w zieleni! Wyjątkowa lokalizacja na wzgórzu położonym między ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

449 000 zł27 m² 16 543,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament blisko centrum z widokiem na wzgórza Moreny. Inwestycja vista znajduje się w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy na mapie Gdańska - Piecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej/bulońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

476 932 zł27 m² 17 876 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

644 429 zł37 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36.93m2 znajduje się na 3. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 287 564 zł61 m² 21 000,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam miejsce gdzie luksus staje się codziennością, a elegancja wtapia się w malowniczy krajobraz Gdańska Oliwa. To niezwykłe mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu to kwintesencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

708 288 zł65 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

560 001 zł62 m² 9 082,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Chciałbym przedstawić państwu mieszkanie w wyjątkowym skandynawskim stylu. Cicha okolica, ciekawe otoczenie sprawia że możemy się poczuć jak w jednym z skandynawskich krajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rytelska

Łostowice,Gdańsk

673 148 zł58 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

474 165 zł26 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 25,70m2 znajduje się na 4. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

509 568 zł27 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.54m2 znajduje się na 2. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 21.59m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

641 440 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40.09m2 znajduje się na 1. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

482 932 zł43 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 060 875 zł47 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

599 225 zł34 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 33.57m2 znajduje się na 4. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

673 440 zł37 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36.80m2 znajduje się na parterze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Łostowice,Gdańsk

491 226 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

355 000 zł28 m² 12 862,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

475 849 zł26 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.29m2 znajduje się na parterze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 21.01m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

507 430 zł26 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.36m2 znajduje się na 3. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

670 476 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37.88m2 znajduje się na 2. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

503 837 zł26 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - oferta bez pcc nieruchomość: kawalerka o powierzchni 26.31m2 znajduje się na 1. piętrze i w jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

741 597 zł68 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

929 000 zł53 m² 17 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Jasień,Gdańsk

409 000 zł35 m² 11 742,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu to urokliwe mieszkanie zlokalizowane na malowniczym Jasieniu. Ta dwupokojowa nieruchomość zachwyca nie tylko swoim urokiem, ale także komfortem życia, jaki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rytelska

Łostowice,Gdańsk

388 521 zł26 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024