dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topazowa

Łostowice,Gdańsk

389 000 zł35 m² 11 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z bardzo słonecznym ogródkiem. Gdańsk-Łostowice ul. Topazowa, osiedle "szmaragdowy Park" Mieszkanie usytuowane jest na parterze kameralnego 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

750 471 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. To zaciszne i urokliwe miejsce pośród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

403 440 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni lub sypialni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

849 852 zł44 m² 19 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w wyjatkowej lokalizacji - w pobliżu Kartuskiej i Zakopiańskiej w Gdańsku, w pobliżu atrakcji Gdańska (brama Wyżynna, fontanna Neptuna, galeria Forum, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

1 300 000 zł60 m² 21 630,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Vialo, deweloper tps Reapolis - ul. Mikołaja Kopernika, gdańsk Aniołki. Lokal o powierzchni 60,1 m2, zlokalizowany na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Świętokrzyskie,Gdańsk

580 000 zł55 m² 10 611 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku na osiedlu Świętokrzyska Park w Gdańsku Łostowice przy ulicy Świętokrzyskiej. Budynek Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

5 500 zł84 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Jasień,Gdańsk

578 169 zł42 m² 13 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu miejsce, gdzie doskonałe połączenie komunikacyjne spotyka się z sielankowym spokojem z dala od miejskiego zgiełku. Usytuowane w prestiżowej dzielnicy Gdańska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

849 721 zł41 m² 20 821 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

728 650 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: letnica - to doskonale skomunikowana część Gdańska z pełną infrastrukturą handlowo - usługową. To właśnie w tej części miasta doskonale będą czuły się osoby nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 767 319 zł67 m² 26 377,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: lokal w stanie deweloperskim w inwestycji Granaria - w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów Lokalizacja: ścisłe centrum miasta. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z: z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 910 423 zł68 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

499 000 zł32 m² 15 472,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Urokliwe mieszkanie z dużym balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem, znajdujące się na10 piętrze budynku 17 piętrowym. Mieszcząca się w samym centrum północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

665 500 zł68 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieszewo,Gdańsk

699 000 zł52 m² 13 502 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z antresolą Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

949 000 zł53 m² 17 905,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie takie mieszkanie! Oferuję Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 53m2, znajdujące się na nowym osiedlu "leśna Polana" w Gdańsku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

974 160 zł32 m² 30 595,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc i prowizji! Prezentowany apartament (23% vat) w ekskluzywnym projekcie usytuowany w samym sercu gdańskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,Gdańsk

879 000 zł89 m² 9 919,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora zlokalizowanej przy ulicy Ptasiej w Gdańsku Chełmie usytuowane na pierwszym piętrze z widokiem na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

532 771 zł57 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle w pobliżu zabytkowego parku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: II kwartał 2025 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

417 274 zł41 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

528 372 zł56 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

573 210 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkania dla wymagających, ostatnie 3 mieszkania! Wyjątkowa okolica Niezależność, bezpieczeństwo, przestrzeń oraz cisza i spokój., to wszystko zapewni Państwu nowo powstający II etap Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

499 900 zł45 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokoje z dużym tarasem od południa, nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

460 851 zł43 m² 10 709 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

310 590 zł29 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

441 487 zł43 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

534 621 zł56 m² 9 539 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

858 744 zł75 m² 11 389,20 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 4 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 096 200 zł65 m² 16 924,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do nowoczesnego trzypokojowego mieszkania mieszczącego się w nowym budynku w tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Letnica, zaledwie rzut beretem od malowniczej plaży. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

433 840 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem od południa. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Kowale,Gdańsk

546 000 zł50 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru - już teraz możesz wejść i obejrzeć swoje nowe mieszkanie. Lokalizacja Na terenie inwestycji znajduję się strefa relaksu obejmująca siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Zakoniczyn,Gdańsk

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie inwestycyjne z możliwością podzielnia na trzy kawalerki | Gotowe do odbioru - już teraz możesz wejść i obejrzeć swój zakup inwestycyjny. Lokalizacja Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

425 500 zł33 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

379 900 zł36 m² 10 686,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze świeżo oddanego 4-piętrowego budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

435 000 zł36 m² 12 184,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,7 m2, zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Novelo w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

881 944 zł80 m² 11 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Gdańsku Morenie. Składa się z 6 budynków wielorodzinnych, częściowo już zrealizowanych. Blisko terenów zielonych, doskonale skomunikowana. Plac zabaw, wózkarnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

626 000 zł38 m² 16 504,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, i piętro, blisko śródmieścia Miasta Gdańsk. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na ul. Kartuskiej. To idealne rozwiązanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

820 000 zł53 m² 15 565,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

499 950 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie z oknem w aneksie kuchennym i sypialnią na antresoli. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu (na granicy z Kiełpinkiem) przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.