dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

465 084 zł43 m² 10 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Ujeścisko,Gdańsk

736 324 zł56 m² 13 151 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z ogromną radością przedstawiam Państwu nową inwestycję na mapie Gdańska w dzielnicy: ujeścisko. Atuty inwestycji: ponadczasowa architektura Eleganckie wnętrza i części wspólne Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

929 000 zł53 m² 17 668,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

555 940 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie na 3 i 4 piętrze. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

583 128 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań termin realizacji: listopad 2023 kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

621 601 zł50 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

389 000 zł38 m² 10 348,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na IV-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu ambro w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

574 992 zł48 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

631 696 zł55 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

649 550 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie od południowego zachodu. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

663 069 zł58 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

790 000 zł49 m² 16 024,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,3 m2 w inwestycji Porto, stan deweloperski, dostępne od zaraz. Atuty: - możliwość wydzielenia 3 pokoi- przenosząc kuchnie do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

627 715 zł56 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

563 730 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni około 70m2 Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

640 440 zł47 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - balkon, - blok 8 piętrowy - rozwijająca się infrastruktura handlowo-usługowa - liczne tereny zielone, - łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, licznych punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 100 zł49 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Horizon to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu każdego z nich znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

1 158 360 zł110 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z antresolą. Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

632 343 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie od wschodu z 2ma balkonami i możliwym wewnętrznym podziałem na dwie kawalerki. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

499 900 zł45 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na dużym tarasem od południa, kompaktowe 3 pokoje. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

470 899 zł47 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

839 900 zł45 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - widok na stadion i stocznię - Taras widokowy - Odbiór mieszkania Wrzesień 2024 - Mieszkanie do własnej aranżacji, - rozwijająca się dzielnica, - możliwość zmian układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - widok na morze - Taras widokowy - Odbiór mieszkania Wrzesień 2024 - Mieszkanie do własnej aranżacji, - rozwijająca się dzielnica, - możliwość zmian układu wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

462 500 zł44 m² 10 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do odbioru na początku II kwartału 2024! Kontakt z biurem sprzedaży: proekologiczne osiedle usytuowane jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Życzliwa

Jasień,Gdańsk

1 350 000 zł95 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: * 3 min autem do Obwodnicy Trójmiasta; * Widok na Jezioro * 8 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; * 200 m pieszo do przystanku autobusowego * 2 balkony * 2 miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

669 000 zł71 m² 9 438,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 70.88m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Łostowicach. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

424 000 zł40 m² 10 584,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości (C18) - nowe osiedle - przestronny ogród (11,35 m2) - okna od strony zachodniej - oraz podatku pcc Neo Jasień - poznaj inwestycję Inwestycja Neo Jasień to nowoczesne osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

403 000 zł35 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w dzielnicy Jasień w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem 16,21 m2 z wyjściem na ogród 32,84 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

697 500 zł89 m² 7 866,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera! oferta dotyczy okalu nr b9m3 Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

411 620 zł37 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

577 500 zł58 m² 9 950,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie doświetlone 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, o powierzchni 58,4 m2, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska. 2 przestronne sypialnie, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

678 500 zł70 m² 9 692,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przestronne mieszkanie blisko różnych udogodnień szkoły, przedszkola, rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Liczne przeszklenia w mieszkaniach - lepsze doświetlenie mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

455 500 zł40 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj z decyzją! Na sprzedaż pięknie doświetlone 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku o funkcjonalnym układzie, o powierzchni 40,16 m2, doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

455 500 zł40 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,16 m2, położone na 4-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku ul.Pastelowa. Termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

620 235 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie od południowego zachodu! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

815 000 zł51 m² 16 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50.6m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Siedlcach. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

425 500 zł33 m² 12 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta | Mieszkanie stanie deweloperskim | 2 pokoje Dla kogo? Idealne dla singla lub pary. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

613 095 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie na dużym ogrodem od południowego zachodu. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

646 775 zł61 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

837 840 zł61 m² 13 630,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: kwiecień 2024 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

380 000 zł36 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze świeżo oddanego 4-piętrowego budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

860 008 zł45 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zaledwie kilka chwil dzieli przyszłych mieszkańców od.