dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

632 044 zł42 m² 15 204,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: kwiecień 2024 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

612 838 zł43 m² 14 225,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

770 634 zł48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zalety: doskonała lokalizacja w samym sercu Wrzeszcza, z bliskim dostępem do plaż w Brzeźnie. Świetne połączenia komunikacyjne z całym Trójmiastem. Rozwinięta sieć ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

849 000 zł41 m² 20 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnej inwestycji. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 236 320 zł47 m² 26 507,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras termin realizacji: IV kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

685 000 zł58 m² 11 886,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57.5m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

988 500 zł55 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na Gdańskich Aniołkach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

404 999 zł37 m² 10 895,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

693 210 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 010 000 zł86 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86.5m2, położone na 3-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

968 000 zł57 m² 17 084,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, tak jak Gdańsk. Zlokalizowane na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Dla mieszkańców osiedla jedynym sąsiadem jest tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonia Praca

Siedlce,Gdańsk

1 852 062 zł112 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

747 446 zł74 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle z bardzo dużymi odległościami między budynkami niskie ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

725 000 zł54 m² 13 393,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W biurze honey home Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

860 000 zł45 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 44.72 m2 w stanie deweloperskim przy ulicy Słupskiej (Przymorze Małe). Według projektu mieszkanie miałoby się składać z: - salonu z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

327 999 zł28 m² 11 836,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 104 396 zł51 m² 21 843,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

437 000 zł33 m² 13 146,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

669 999 zł74 m² 9 095,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Siedlce,Gdańsk

1 564 000 zł98 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cygańska Góra

Aniołki,Gdańsk

853 770 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

470 899 zł47 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Siedlce,Gdańsk

1 604 979 zł106 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Siedlce,Gdańsk

1 785 672 zł106 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

803 017 zł36 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdańska. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

604 601 zł44 m² 13 716 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2, położone na 1-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

549 000 zł39 m² 13 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otoczenie charakteryzuje się spokojem i jednocześnie dynamicznym rozwojem, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lokalne atrakcje, restauracje i sklepy tworzą przyjazną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkania na sprzedaż Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kokoszki,Gdańsk

697 500 zł89 m² 7 866,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary. Mieszkańcy, oprócz salonu z aneksem kuchennym i 2 sypialni, będą mieli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

591 338 zł61 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Pozostały tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

637 000 zł45 m² 14 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44.5m2, na parterze bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Letnicy. Termin wydania - 31.12.2023 Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

487 820 zł54 m² 8 959 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna oferta promocyjna tylko dla osób kupujących mieszkanie za gotówkę *oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo - nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dzisiaj! -> odbierz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

524 220 zł61 m² 8 629 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jasień,Gdańsk

404 500 zł36 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta | Mieszkanie stanie deweloperskim | 4 pokoje Dla kogo? Idealne dla pary lub rodziny. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

766 840 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024