dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

399 500 zł33 m² 12 095,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem kuchennym 16,21m2 Sypialnia 8,69m2 Przedpokój 4,02 m2 Łazienka 4,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

638 900 zł69 m² 10 141 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

509 900 zł54 m² 9 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

433 799 zł44 m² 9 859 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Odbierz klucze - budynek Z pozwoleniem na użytkowanie! Umów się na oglądanie mieszkania na żywo i skorzystaj z promocji październikowej + w tym także na miejsca postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Maćkowy,Gdańsk

638 900 zł69 m² 10 141 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

474 167 zł36 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

423 700 zł43 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

576 200 zł63 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

602 500 zł60 m² 9 963,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru. Znajduje się na parterze, budynek z windą. Na mieszkanie składa się salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.Dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

392 217 zł29 m² 13 534 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

523 700 zł55 m² 9 522 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł44 m² 10 225,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

552 500 zł59 m² 9 412,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem kuchennym 19,23 m2 2 sypialnie 17,57 m2 i 8,27 m2 Przedpokój 7,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

521 000 zł55 m² 9 517,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Chełm,Gdańsk

372 800 zł36 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Umów się na oglądanie mieszkania na żywo i skorzystaj z promocji październikowej + w tym także na miejsca postojowe! Zabezpiecz się przed podwyżkami i skorzystaj z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

576 200 zł63 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

489 900 zł52 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

610 000 zł71 m² 8 604,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponowane mieszkanie 4 pok. w stanie deweloperskim po odbiorach mieści się w Inwestycji Neo Jasień na III piętrze. Metraże poszczególnych pomieszczeń: -Sypialnia 12,52 m2 -sypialnia 9,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

410 000 zł41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z Pięknym widokiem na zatokę Gdańską Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

435 000 zł43 m² 10 228,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

785 514 zł79 m² 10 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to 78,52m2, ogrodu - 30,86m2. Znajduje się on na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

1 116 469 zł102 m² 10 992,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż narożne 5 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ~ 101,57 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

481 301 zł32 m² 15 083,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

638 000 zł68 m² 9 334,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

413 828 zł39 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to niecałe 40m2, znajduje się on na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

798 484 zł56 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Żyj nurtem Śródmieścia! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z trzema balkonami na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Osiedle jest położone w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

538 480 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

583 422 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

530 534 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

531 918 zł61 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

545 211 zł67 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

533 645 zł68 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Dolne Miasto,Gdańsk

881 100 zł49 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,95 m2 , położone na I piętrze w nowo oddanej inwestycji nadmotławie - deweloper Robyg. Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

264 085 zł15 m² 17 466 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

793 689 zł56 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 174 016 zł82 m² 14 277 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Okazja! ostatnie 3 mieszkania rabat 50 tys. Propozycja dla szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

537 500 zł61 m² 8 837,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 61 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

489 500 zł50 m² 9 747,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 50 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.