dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

607 728 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 46 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jasień

Jasień,Gdańsk

420 986 zł39 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do odbioru bez prowizji oraz podatku pcc. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 38,69 m2 na 4 piętrze na które składa się : -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

685 000 zł37 m² 18 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zostań Pierwszym Właścicielem! 0% pcc! 2 pokoje, 600m do morza! 2 pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, w stanie deweloperskim idealne dla pary lub na wynajem hybrydowy! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ateny

Łostowice,Gdańsk

289 000 zł28 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Umowa Cesji- atrakcyjne warunki zakupu! Sprzedam; kawalerka- 28,03mkw., z tarasem oraz ogródkiem, ok 22mkw. Gdańsk Ujeścisko- łostowice; ul. Ateny/ boczna ul. Świętokrzyskiej. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

401 000 zł36 m² 11 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc gotowe do odbioru Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem kuchennym 17,68 m2 Sypialnia 8,90 m2 Przedpokój 4,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 600 zł35 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Jasień, charakteryzującej się doskonale rozwiniętą siecią dróg i szybkich połączeń zarówno dla zmotoryzowanych jak i tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

340 000 zł33 m² 10 312,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow.ok.33 m2 w stanie deweloperskim w Gdańsku - Park Południe, dzielnica Chełm. Mieszkanie to kawalerka w skład której wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 400 zł35 m² 69,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

448 084 zł54 m² 8 351,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji Zakończenie budowy II/III kwartał 2023r. W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

477 285 zł56 m² 8 525,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Główne Miasto,Gdańsk

2 800 000 zł94 m² 29 787,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Brabank to wyjątkowej klasy format współczesnej architektury, płynnie łączący szacunek do historii z architektonicznym kunsztem. Pierwszy etap był wielokrotnie doceniany i nagradzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oddanie do użytkowania! Cena promocyjna - 469 000 zł brutto Apartament w inwestycji apartamentowej na Wyspie Sobieszewskiej - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

329 655 zł37 m² 8 887,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*2 pokojowe mieszkanie z systemem smart home już w cenie! *mieszkanie w stanie deweloperskim **mieszkanie gotowe do obioru! idealna inwestycja pod wynajem! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

353 884 zł41 m² 8 673,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straszyńska

Lipce,Gdańsk

549 120 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

665 242 zł68 m² 9 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 68,23 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

411 000 zł40 m² 10 318,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon z Aneksem kuchennym 27,67m2 Sypialnia 12,1m2 Przedpokój 5,46 m2 Łazienka 4,6 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł39 m² 17 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapewne poszukujesz wyjątkowego mieszkania w stanie deweloperskim, mamy coś dla Ciebie! inwestycja - osiedle Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrówki

Chełm,Gdańsk

739 000 zł69 m² 10 648,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atuty: - genialna lokalizacja - świetnie skomunikowane z Gdańskiem - wiele terenów zielonych, wypoczynkowych - bardzo niski czynsz - wyposażone, gotowe do zamieszkania - słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

594 174 zł63 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 63,21 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

572 427 zł60 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 59,94 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

373 829 zł42 m² 8 887,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

342 177 zł36 m² 9 415,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

425 048 zł41 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 40,87m2 położonego na obfitym w zieleń osiedlu przy ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

482 944 zł49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni ~ 49 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

349 500 zł36 m² 9 678,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasień jest jedną z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. To właśnie w tym pełnym natury miejscu, mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 36,11m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

415 702 zł39 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Łostowice to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Gdańska. To właśnie w tej, pełnej zieleni i spokoju okolicy, mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 38,67m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

595 000 zł40 m² 14 882,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty : -dostępny od zaraz -bliskość Starego Miasta - świetna inwestycja na wynajem, na własne potrzeby lub pod siedzibę firmy -strefa relaksu, sauna, siłownia, portiernia Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Jasień,Gdańsk

546 000 zł61 m² 9 003,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasień jest jedną z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. To właśnie w tym pełnym natury miejscu, mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 60,64m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,Gdańsk

363 888 zł36 m² 10 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

389 570 zł40 m² 9 815,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to niecałe 40m2, znajduje się on na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

402 037 zł40 m² 10 061 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

550 332 zł61 m² 8 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice