dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

679 637 zł53 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 53 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

385 560 zł54 m² 7 074,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko 7200/m2 licząc po podłodze! oferta promocyjna na mieszkania oraz miejsca postojowe zadzwoń i spytaj o szczegóły! cena obowiązuje do końca tygodnia - zabezpiecz się przed podwyżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 800 000 zł87 m² 20 718,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Multi - apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Sobieszewko,Gdańsk

953 900 zł30 m² 31 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przedstawiam Państwu dwupokojowy apartament na gdańskim wybrzeżu połączony z luksusową mariną w Gdańsku Sobieszewie. Bliskość natury i elitarny charakter budynków robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wzgórze Mickiewicza

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

1 587 766 zł122 m² 12 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji i podatku pcc! Oddane do użytkowania. Przepiękny prestiżowy apartament w inwestycji zlokalizowanej wśród zieleni na Wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

341 625 zł44 m² 7 764,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

>44M2 licząc po podłodze! oferta promocyjna na mieszkania oraz miejsca postojowe zadzwoń i spytaj o szczegóły! cena obowiązuje do końca tygodnia - zabezpiecz się przed podwyżkami cen!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

550 472 zł59 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Kaskada Jasień nowe mieszkania w Trójmieście idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ale także tych, którzy nie chcę rezygnować z korzyści życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

484 368 zł48 m² 10 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

409 333 zł34 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 34 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

918 429 zł50 m² 18 280,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 50,24 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

435 850 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 38 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

648 134 zł65 m² 9 945,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle, dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny i Jasienia, łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem. Centra handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

510 400 zł44 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 44 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

344 500 zł27 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 26,63 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kawalerka duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

416 833 zł35 m² 11 848,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 35 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Sobieszewko,Gdańsk

1 122 000 zł39 m² 28 717,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

579 000 zł51 m² 11 258 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowe mieszkanie dla singla lub pary w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Jasień! 51,43 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul.Turzycowa/ Gotowe do wprowadzenia Z wielką przyjemnością oferuję Wam niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

397 500 zł37 m² 10 769,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ~ 37,15 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

599 130 zł63 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni ~ 63 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: dwie garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Maćkowy

Maćkowy,Gdańsk

501 300 zł59 m² 8 496,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pięknym, zielonym osiedlu 59 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim. W którego mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 025 207 zł91 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie w centralnej części Gdańska, na gdańskiej Morenie. Inwestycja to dwa nowoczesne, 4- piętrowe budynki, w których łącznie będzie 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

635 100 zł47 m² 13 512,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

397 500 zł37 m² 10 795,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36,82 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

404 500 zł36 m² 11 251,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 623 157 zł80 m² 20 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem o powierzchni ~ 80 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

861 601 zł48 m² 18 078,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 48 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

386 000 zł35 m² 10 876,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 35,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

2 990 000 zł78 m² 38 426,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 77,81 mkw., na inwestycji Sol Marina w Gdańsku Sobieszowie przy ul. Łąkowej. Lokal położony na parterze, składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

486 589 zł50 m² 9 666,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ~ 50,34 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

401 900 zł38 m² 10 576,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

591 000 zł61 m² 9 731,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 60,73 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

397 500 zł37 m² 10 743,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

443 200 zł43 m² 10 307 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

378 500 zł36 m² 10 513,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

542 000 zł62 m² 8 774,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 61,77 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

921 300 zł74 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

529 620 zł55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 55 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

822 200 zł63 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

386 000 zł35 m² 11 028,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, pokój, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

378 500 zł36 m² 10 493,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 36 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

606 000 zł70 m² 8 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m2 z balkonem w bardzo dobrym stanie deweloperskim znajdujące się na pięknym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje,.