dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

433 961 zł42 m² 10 232,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i prowizji od kupującego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,41 m2, z ekspozycją zapewniającą słońce na początku dnia. Salon z aneksem kuchennym (23,15 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

447 702 zł42 m² 10 556,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

469 000 zł62 m² 7 530,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Moderna - słoneczne 3 pokoje z ogródkiem Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2022 roku. Komfort mieszkańców podnosi duży ogródek os strony południowej co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja Ceny- czasowa- do końca maja! Sprzedam; kawalerka- 28,03mkw., z tarasem oraz ogródkiem, ok 22mkw. Gdańsk Ujeścisko- łostowice; ul. Ateny/ boczna ul. Świętokrzyskiej. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Blisko plaży / parku słoneczne, energooszczędne Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w nowej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

340 000 zł40 m² 8 464,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe na 1. pietrze z oddzielnym wejściem i poddaszem do zagospodarowania. Mieszkanie: lokal składa się z: - salonu z aneksem - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

622 600 zł51 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słonecznie, energooszczędne mieszkanie blisko plaży na sprzedaż! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim w nowej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

276 000 zł29 m² 9 589,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w budynku 5-piętrowym z windą. W toczeniu inwestycji znajduje się dużo zieleni, która motywuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

650 000 zł66 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwustronne, narożne w stanie deweloperskim! Piękny widok na zbiornik retencyjny. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Podwyższony standard wykonania (tynki, 3 szybowe okna, parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

433 995 zł30 m² 14 394,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Ucieknij do własnego kawałka raju z naszą ofertą nadmorskiego apartamentu. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Borkowo

Borkowo,Gdańsk

465 000 zł56 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe na 1. piętrze z oddzielnym wejściem, przestronnym poddaszem do dowolnej aranżacji i balkonem. Mieszkanie: lokal o powierzchni 56,22m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Ujeścisko,Gdańsk

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkaknie W prężnie rozwijającej się dzielnicy, jednopokojowe, zlokalizowane na parterze. Gdańsk - Ujeścisko. Cesja praw od Dewelopera. Osiedle Park Południe Deweloper robyg Rok budowy - 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w inwestycji "park Południe" dewelopera Robyg, ul. Wielkopolska - zostało odebrane 15.11.2022 r. Kawalerka o metrażu 25 m2 zlokalizowana na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

859 127 zł70 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

679 600 zł54 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Śródmieście Gdańska jest oddalone o 4 km, a obwodnica o 5 km. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się kilka minut spacerem, skąd mamy dogodny dojazd do Śródmieścia i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

746 600 zł59 m² 12 729,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 790 000 zł83 m² 21 610,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Gdańsku w Oliwie! Odbiór 05.2023r. Mieszkanie o pow. całkowitej 82,83 m / użytkowej 69,76m składa się z : pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

347 440 zł39 m² 8 908,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mniej niż 9tys/m2 - pod inwestycje - program 20/80 tak niskiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej! okazja nie do przegapienia!i dealne pod zakup inwestycyjny na wynajem lub dla studenta czy pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

552 530 zł72 m² 7 621,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tak niskiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej! okazja nie do przegapienia! idealne dla rodziny! ustawne 4 pokoje Z widną kuchnią! 0pln pcc, 0pln prowizji zaoszczędź wybierając rynek pierwotny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

574 175 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bardzo atrakcyjne, czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem na gdańskich Łostowicach! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

599 593 zł37 m² 16 174,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie typu studio w Gdańsku! gotowe do odbioru! Wyjątkowo stylowy i prestiżowy apartament, który jest idealny jako lokata kapitału lub jako miejsce do zamieszkania dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Chełm,Gdańsk

685 000 zł66 m² 10 316,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super cena do standardu. Oferta bezposrednia. Szybkie wydanie. Bez pcc - fv Z 8% vat. Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie z 2022 roku (deweloper robyg Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

664 387 zł54 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję mieszkanie zlokalizowane w bardzo prestiżowej dzielnicy morena(piecki- migowo). Mieszkanie słoneczne, bardzo kompaktowe. Apartament doskonale doświetlony- ekspozycja dwustronna. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

335 870 zł29 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna kawalerka w Gdańsku! Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej części miasta Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice /chełm. Każdy lokal z balkonem lub tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

514 000 zł58 m² 8 860,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne trzypokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się na pro-ekologicznym osiedlu składającym się z dwóch budynków w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

642 600 zł51 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

567 000 zł41 m² 13 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

503 999 zł40 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

799 000 zł74 m² 10 841,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szukasz przestronnego 4-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdańska? Idealnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - unikalny układ mieszkania, - 3 niezależne sypialnie, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Inwestycja będzie zlokalizowana w centralnej części Gdańska, w dzielnicy Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 500 zł41 m² 11 207,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowo powstającym osiedlu Monsa. Całkowicie wykończony, 2 pokojwy apartamencik z balkonem , piwnicą i miejscem postojowym gotowy do wprowadzenia. Umeblowanie oraz wszystkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

421 500 zł30 m² 13 957 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 30,20m2 z ogródkiem 16,8m2 w nowej inwestycji Trimare dewelopera Dekpol. Inwestycja położona jest w niedalekiej odległości od plaży w Sztutowie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

597 675 zł61 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne w 1q 2024 roku. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu łąk. Gdańsk Południe to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

455 135 zł40 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Inwestycja znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu łąk. Gdańsk Południe to doskonałe miejsce dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkania z ogródkiem na nowoczesnym osiedlu "latarników" w bardzo pożądanej lokalizacji czyli ścisłym Pasie Nadmorskim Gdańsk-Letnica ul. Letnicka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

719 000 zł56 m² 12 934 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Dewelopera Górskiego (srebrniki). Wejście zabezpieczone domofonem. Wokoło budynku jest wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta! Ta dobra oferta jest tylko u nas! 3 pokoje z ogródkiem, 2 naziemne miejsca postojowe, duża komórka lokatorska (5.97 m2) - Duży pokój 27,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

679 000 zł44 m² 15 552 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania, blisko morza? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - możliwość wynajmu krótkoterminowego, - świetna lokalizacja blisko morza, - mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

344 500 zł27 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości (C.54) - nowe osiedle - balkon (3 m2) - okna od strony wschodniej - oraz podatku PCC Neo Jasień - poznaj inwestycję Inwestycja Neo Jasień to nowoczesne osiedle, które wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 099 000 zł76 m² 14 381 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w Gdańsku w prestiżowym apartamentowcu ,balteasea', o powierzchni użytkowej 76.42m2. Mieszkanie W prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

330 447 zł36 m² 9 240,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z systemem inteligentnego domu! Szybki odbiór już w wakacje tego roku. Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.