dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 260 059 zł119 m² 10 623,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem o powierzchni ~ 118,61 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: dom szeregowy - środkowy duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sobieszewska

Sobieszewo,Gdańsk

679 575 zł26 m² 26 629,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni ~ 25,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z ogrodem duża część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

620 000 zł82 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na parterze, 4 pokoje ( 81,58m2), z 2 balkonami w kameralnej, nowej kamienicy dwupiętrowej. Położone w kompleksie budynków zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

2 609 640 zł127 m² 20 562,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 127 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 5-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

343 500 zł38 m² 9 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe już w listopadzie 2022! * nowoczesne osiedle * zielona, spokojna okolica Z jednoczesnym, szybkim dojazdem do miasta * widok Z okien na zielone patio * udogodnienia - antybakteryjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

367 000 zł39 m² 9 367,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 39,18 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

343 500 zł38 m² 9 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

398 500 zł36 m² 11 159,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,71 m2 znajdujące się na parterze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 378 044 zł70 m² 19 560,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 70,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

401 000 zł39 m² 10 266,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m2 znajdujące się na 1 piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

486 500 zł60 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

486 500 zł60 m² 8 108 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

386 579 zł40 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 40,06 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

339 000 zł36 m² 9 310,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ~ 36,41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

332 500 zł35 m² 9 393 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

666 442 zł74 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 73,64 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sobieszewska

Sobieszewo,Gdańsk

1 464 930 zł55 m² 26 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni ~ 54,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z balkonem duża część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

352 236 zł36 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 35,76 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

848 998 zł43 m² 19 725,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 43 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

497 670 zł62 m² 8 081,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4- pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,58m2 zlokalizowane na powstającym osiedlu w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Przedmiotowy lokal położony jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł34 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gdańsk przymorze | deweloper górski | prestiżowe osiedle | balkon Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska, przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

350 370 zł34 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34.35 m2 | Termin Realizacji: III kwartał 2022 Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym posiadając tym samym wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topazowa

Łostowice,Gdańsk

450 760 zł58 m² 7 749,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc w wysokości 2% (cesja). Najnowsza inwestycja jednego z wiodących polskich deweloperów - Develia - to propozycja dla osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

316 000 zł34 m² 9 275,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 2- pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 34,07m2 zlokalizowane na powstającym osiedlu w Gdańsku, dzielnicy Łostowice. Przedmiotowy lokal położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

689 000 zł47 m² 14 659,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronny 2-pokojowy apartament z widokiem na morze! Apartament znajduję się na terenie cenionego za unikatowy spokój i komfort życia osiedla "aviator", które powstało w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

375 000 zł39 m² 9 697,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy, gdańsk Łostowice. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdańsku, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

523 780 zł61 m² 8 532,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Niezależność, bezpieczeństwo, przestrzeń oraz cisza i spokój., to wszystko zapewni Państwu nowo powstające Osiedle Maciejka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

372 000 zł37 m² 10 067,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament na osiedlu zdrovo, gdańsk Łostowice Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości gdańsku, w województwie Pomorskim. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Stare Miasto,Gdańsk

728 000 zł46 m² 15 826 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doskonała inwestycja! Spokój. a w zasięgu ręki historia, kultura i rozrywka. Mieszkanie znajduje się w nowo powstałej inwestycji "aura 40" cenionego dewelopera Mill-Yon. Apartament:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

380 000 zł40 m² 9 488,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo interesująca oferta mieszkania budowanego przez cenionego dewelopera Activa na osiedlu Morelova o powierzchni 40,05 m2, składającego się z: - bardzo jasnego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

343 500 zł38 m² 9 136 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

322 900 zł35 m² 9 121 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

549 000 zł43 m² 12 758,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż w ramach cesji praw i obowiązków z umowy deweloperskiej, oferujemy dwupokojowe mieszkanie, mające mieścić się na szóstym piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Jasień przy ul. Morelowej w inwestycji Dewelopera Activa w bloku B2 lokal 29. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.