dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Rynek pierwotny

326 531 zł28 m² 11 661,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z imponującym tarasem Taras 66,22 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Kameralny charakter | Idealny jako second home nad morzem To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 396 zł24,63 m² 13 536,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 840 zł25,34 m² 12 108,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Osiedle tworzy pięć eleganckich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł68,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 150 zł63,50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących duże powierzchnie. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 029 zł75,77 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej we Wrzeszczu, skąd mamy blisko nad.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Wrzeszcz, inwestycja Spravia Aalto. Sprzedaż na zasadach cesji. oferujemy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 000 zł55,81 m² 10 643,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkania w zielonej części Gdańska - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł54,31 m² 23 476,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 275 zł49,15 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 536 zł56,36 m² 13 666,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł55,44 m² 30 663,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Top apartament Z logią przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 950 zł61 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 2 km do śródmieścia odbiór II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł36,56 m² 15 289,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pura Vida Apartamenty etap III to kameralna inwestycja złożona tylko z 16 apartamentów na ogrodzonym terenie. Położona na Gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 765 340 zł102,42 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 000 zł81,82 m² 11 500,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,82 m , składające się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, dwóch łazienek, garderoby oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, położony w samym sercu Gdańska, na prestiżowej Wyspie Spichrzów! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł59,01 m² 13 658,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w dzielnicy Gdańsk Chełm, kameralna zabudowa, atrakcyjne położenie i komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 600 zł82,40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 4 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł33,18 m² 20 162,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie Z ogródkiem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

685 800 zł41,31 m² 16 601,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 442 zł67,46 m² 13 792,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja, ciche i spokojne miejsce z własnym ogrodem. Do dyspozycji patio, siłownia, tężnia, sauna, sala kinowa, bilard. Apartament 36,27 m2: 1. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą - odea Park | yareal Gdańsk Siedlce, ul. Legnicka Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 59,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 920 zł25,58 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 500 zł69 m² 13 340,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej. 4 pokojowy apartament na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 102 zł64,95 m² 12 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny kompleks apartamentowców który oferuje komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł33,52 m² 25 358 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 775 zł45,79 m² 21 287,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 45,79m2 o ekspozycji północnej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

476 982 zł26,28 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 26,28 m , usytuowaną na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku inwestycji portovo. Idealna dla osób poszukujących nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

819 300 zł26,78 m² 30 593,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w sercu Gdańska - Granaria Oferujemy wyjątkowe mieszkania oraz lokale usługowe w prestiżowej inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. Lokale w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 85 m | 4 pokoje | duży balkon | Gdańsk Nowy Chełm Suchanka 31 Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 892 zł72,27 m² 13 793,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,27 m z bardzo ustawnym układem. Wyraźny podział na strefę dzienną (salon z aneksem ok. 20 m ) oraz prywatną (3.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.