dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

599 000 zł62 m² 9 738,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostani lokal mieszkalny I 61,51 m2, 2 pokoje I Balkon I Świetna lokalizacja I 2 piętro w dwupiętrowym budynku I Gotowy do odbioru Najnowsza Inwestycja jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Siedlce,Gdańsk

1 362 020 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj własną perspektywę na Gdańsk Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieżycka

Ujeścisko,Gdańsk

815 000 zł75 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w otoczeniu natury | Zielona okolica | Doskonała komunikacja z Trójmiastem Mamy więcej mieszkań w tej inwestycji - zadzwoń i sprawdź dostępność! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

623 500 zł59 m² 10 549,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalność mieszkania przekłada się na liczne możliwości aranżacyjne, dzięki czemu z łatwością urządzisz swoje wymarzone komfortowe 3-pokojowe mieszkanie I Powierzchnia 59,10 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

835 965 zł43 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Sobieszewo,Gdańsk

559 000 zł37 m² 15 289,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z ogródkiem Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

852 624 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

485 000 zł36 m² 13 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralna Inwestycja na Wyspie Sobieszewskiej I Sauny w Budynku dla Mieszkańców. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - w budynku recepcja, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł41 m² 15 906,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska - Żabiance. W pobliżu dostępne są sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Stare Miasto,Gdańsk

291 078 zł26 m² 11 063,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

415 000 zł40 m² 10 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 40,17 m , dodatkowo poddasze nieużytkowe i balkon 4,5 m , dostępne już pod koniec roku. Doskonałe położenie, 50 metrów od granicy administracyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Składające się z zabudowy wielo- i jednorodzinnej osiedle Linea powstaje na styku dwóch dzielnic: moreny i Jasienia, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 288 602 zł87 m² 14 745,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest Apartament na parterze. Mieszkanie o wymiarach 87,39 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na 2 balkony -sypialni, -sypialni II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

591 688 zł54 m² 10 918,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni 54,19 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizowanego w dobrze rozwiniętej i zielonej dzielnicy Gdańsk Jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

4 018 321 zł119 m² 33 887 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: nowa inwestycja to dwa budynki, które z jednej strony są zaprojektowane zgodnie z nowoczesną architekturą z elementami industrialnymi (ciemne szkoło, antracytowa blacha),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

679 500 zł59 m² 11 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru przestronne i komfortowe, narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 59,05 m z balkonem 6,00 m . Niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń, doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Nowy Port,Gdańsk

1 288 602 zł88 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2% Kompleks pięciu budynków o zróżnicowanej wysokości, od sześciu do siedemnastu kondygnacji, w których łącznie mieści się około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

778 800 zł53 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

449 999 zł35 m² 12 744,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla studenta, singla lub osoby starszej- wysoki standard! mieszkanie: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

694 000 zł49 m² 14 200,90 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie w nowym budownictwie blisko morza. Mieszkanie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,87 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Letnica,Gdańsk

1 325 700 zł74 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim w Gdańsku w dzielnicy Letnica. Wymarzony apartament dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

610 619 zł39 m² 15 664,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2% Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

342 860 zł28 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny komfort spotyka się z zielonym spokojem! Przy ul. Borkowskiej w Gdańsku rusza sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji z prywatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

604 000 zł64 m² 9 453,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

987 800 zł37 m² 26 915,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

544 902 zł40 m² 13 788 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**top lokalizacja gdańsk wrzeszcz:** Lokalizacja: * 1,5 - 2 km do uczelni wyższych gumed i Politechnika Gdańska ponad 7500 studentów w zasięgu spaceru! Bliskość pozostałych uczelni: akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,54 m , położone na parterze w prestiżowej inwestycji Urzeka realizowanej przez Dewelopera Domesta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

941 242 zł86 m² 10 975,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do odbioru przed końcem roku! - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy bezpłatnie w w finansowaniu! Pakiety wykończeniowe od 890/m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

292 800 zł25 m² 11 665,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 899,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,93 m2 z aneksem kuchennym oraz z antresolą o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

400 000 zł41 m² 9 699,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość do własnej aranżacji. Sprzedaż bez podatku pcc oraz prowizji. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

599 900 zł36 m² 16 719,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu, zlokalizowanym na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 2,7 km od pięknej Plaży Sobieszewskiej oraz w pobliżu rezerwatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Chełm,Gdańsk

740 000 zł60 m² 12 378,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 3 Pokojowe Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji z dużym potencjałem! mieszkanie Na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

605 500 zł51 m² 11 893,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,91 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku, z ekspozycją na zachód. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób/inwestorów.